Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей177Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 35
Показано с 21 по 30 из 346.
    Пророк

Re: Как похудеть?

Ответ Сообщение от kolizey Посмотреть сообщение
    хм..а если работа сидячая.. программист, например:)?
    есть приблизительно столько, сколько нужно для сидячей работы. хотя, диеты диетами, но без упражнений фигня

part of me

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    есть приблизительно столько, сколько нужно для сидячей работы. хотя, диеты диетами, но без упражнений фигня
    Tail, в мене так не виходить. Коли я програмую — мені «їжі» вистачає на кілька годин, а коли я голодний — я не можу нормально думати.

А от коли займався літом фізичною роботою, то голод якось не так себе проявляє, можна витримати весь день без їжі.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Tail, в мене так не виходить. Коли я програмую — мені «їжі» вистачає на кілька годин, а коли я голодний — я не можу нормально думати.

А от коли займався літом фізичною роботою, то голод якось не так себе проявляє, можна витримати весь день без їжі.
    Абсолютно згодна! Також, якшо десь подорожуєш, роздивляєшся, активно відпочиваєш, то...про часто їжу і не думається. Тільки потім, в кінці дня може згадатися.
    А от розумова діяльність однозначно потребує їжі, і то - не аби якої. Фрукти не канають! Треба шось конкретне! Шоколад, горіхи, м’ясо і т.д.
    Я, коли сиджу на роботі, з’їдаю силу силенну шоколаду.
    Пророк

ну, ненаю. мне есть хочется не от вида работы, а от голода
    ТАК!

НАДА МЕНЬШЕ ЖРАТЬ!
    Філософф

:) Напомнило древний "рецепт":

"Чтобы корова меньше ела, и больше давала молока, ее нужно чаще доить и реже кормить."
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Я, коли сиджу на роботі, з’їдаю силу силенну шоколаду.
    коли я на роботі за раз з'їдаю плитку шоколаду, то на мене дивляться, м'яко кажучи, скоса)))
    а по темі: розвантажувальні дні нікому ще не завадили
    Постійний відвідувач

а я думаю что если человеку суждено быть большим, то он не похудает, и наоборот худенькие вес не наберут
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от ТИМОХА Посмотреть сообщение
    а я думаю что если человеку суждено быть большим, то он не похудает, и наоборот худенькие вес не наберут
    якось в процесі нерівної боротьби з традиціними зайвими 5-ма кілограмами, уже у відчаї я сказала те саме... мені відповіли "не відмазуйся!")))
    хоча частково згодна з такою думкою (генетику ніхто не відміняв), але схильні до повноти теж можуть буди худими при умові більш жорстких вимог до іжі та фізичних навантажень
    ТАК!

сбросил со 130 до 100 кг за 2 месяца по самой старой диете - НАДА МЕНЬШЕ ЖРАТЬ!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 35

Теги для этой темы