Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей177Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 18 из 35
Показано с 171 по 180 из 346.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Как похудеть?

Cveha, якщо не секрет - чиє масло купуєте? І чому не менше 80? За Радянськими ГОСТами воно може бути 67, 72, 82% (перше - бутебродне, далі селянське або просто вершкове, і 82 - це екстра, вологодське). Наприклад фінське Валіо не купую в принципі, бо в голові не вкладується його термін зберігання в один рік.

Філософф

Зараз точно не скажу, воно продається в пачкі і в картонній ще зверху. Ще беремо Хіт, і Гармонію. Раніше, поки не відмінили санконтроль за нормами, то масло по ДСТУ було рідко знайти, а зараз всі майже по нормам написані, а насправді - фігня. Тому я думаю, що якщо там 80% то вже точно не впихнеш олії пальмової, я не спец у цьому десь прочитала, а пам'ять погана, цифру запам'ятала, а чому - ні)))
    Я всі продукти пробую на нюх (після прочитання етикетки), навіть запаковані в поліетилен, мені чути пахне чи ні сир, овочі і все таке. Тому розгортаєш пачку, і я зразу чую, що там маргарин, а не масло. Стараємся взагалі всі продукти купувати в перевірених місцях, де вже кілька років скупляємося, і продавець може сказати - не купуйте, фу-фу, воно не свіже. (восновному це окремі точки, молочка, м'ясо, овочі-фрукти. Навіть один і той же сорт хліба, може бути різним в різних магазинах, або лаваш)
    Білоцерківка точно декілька раз був повний маргарин, навіть з жовтими плямами.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Cveha, якщо не секрет - чиє масло купуєте? І чому не менше 80? За Радянськими ГОСТами воно може бути 67, 72, 82% (перше - бутебродне, далі селянське або просто вершкове, і 82 - це екстра, вологодське). Наприклад фінське Валіо не купую в принципі, бо в голові не вкладується його термін зберігання в один рік.
    очень даж надежная фирма, хоть понятно в каких условиях изготовлено
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Cveha, таке ?
    Філософф

Да.
    Понятно, що більш природні продукти мають нормальний термін зберігання, але якщо немає особо вибору, або там в поході чи що, то мабуть краще брати продукти які зможуть довго не портиться, але ж там полюбому якісь консерванти добавлені. Або якщо воно виготовлено це масло Валіо не у нас підОдесою)))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Cveha, решетилівське. Не скажу 100-% яке воно, але цей виробник схильний до фальсифікування. Пару років тому тест.орг.юей виявив у решетилівському рослинну олію, і минулого року Херсонстандартметрологія виявила фальсифікацію http://np.pl.ua/2013/03/tov-reshetyl...konkurentsiyu/
    П.С. Для себе купую ПАТ Первомайського МКК або Волошкове поле (ПАТ "Юрія") http://test.org.ua/tests/food/350
    Постійний відвідувач

А как вы хотели,там и молока то нет одна химия.
    2.0

не знаю, Гармонія щось здала позиції останнім часом... Пирятинська продукція подобається, Глобинський сир.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

nickeler, Пирятин ще можна. А от Глобино - там безвідходне виробництво навіть із "повернення" (того, що не продалось і/або втратило товарний вигляд, пройшли строки і т.д.). Те само м'ясна продукція ВКіК.

П.С. Щодо молока. Для мене найкращий спосіб перевірки, коли його збиваєш парою (для капучино, лате) - несвіже або неякісне має нестабільну і схильну до швидкого осідання молочну піну (або її взагалі дуже мало).
    2.0

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Глобино - там безвідходне виробництво
    аби не Гадячсир ))))
+ Ответить в теме
Страница 18 из 35

Теги для этой темы