Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей39Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 8
Показано с 41 по 50 из 78.
    Нервова, курррва

Re: Що робити з медиками, які вимагають хабаря?

Ответ Сообщение от Transd Посмотреть сообщение
    Медецина должна быть бесплатной.
    Как в Великобретании,Канаде,Франции
    Ми не настільки багата країна!

Banned

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    везде в нормальных странах платятся налоги и на них живут гос служащие, муниципальные работники, на них строят объекты соц. значения, дороги, объекты инфраструктуры, оказывается соц. помощь и т.д.
    ОАЭ налогов НЕТ
    Люди живут как в раю
    Тем более я уже обьяснил, скока можно толочь воду в ступе.
    Обьясню еще раз, налоги будут получаться из госсударственных обьектов.
    Построили в каждом городе гос.предприятия,как в СССР и всю прибыль кроме прибыли на развитие отправляй на налоги.
    Какая тебе разница кто стоит у руля завода, государство которое отдает всю прибыль на пенсии, или частный собственник который платит лишь малый процент?
    part of me
    Transd, ага, а зараз гроші матеріалізуються після того, як всі різко порозумнішають? А ви знаєте, що багато державних установ працюють в мінус? Залізниця, наприклад, та й взагалі транспортні служби.
    Гроші крадуть на їх кожному кроці від платника податків до соц.забезпечення, треба за цим слідкувати, а не за тим, щоб медпрацівникам заробітну плату не підвищили.
    ОАЭ налогов НЕТ
    А це взагалі смішно читати… І на них рівнятися? Знайдете стільки нафти скільки там, тоді може, а поки що давайте не фантазувати, а реально дивитися на факти. В нас є проблеми в тому числі, ті, про які розповіли ви. Але їх треба вирішувати, а не виживати за рахунок тих же медпрацівників.
    Філософф

Правильно!!! СКАРЖТЕСЯ, ні краще йдіть у прокуратуру!!!! Посаджайте всіх медиків!!!! ВСІХ ВСІХ до одного!!!! А потім хто вас лікувати буде??? Хоча я вам скажу, лікуйте себе самі, а якщо не зможете, то відповідь що робити далі, в мене також одна...
    Скажіть чому люди котрі мають вищу освіту, пройшли м`ясорубку медичного вузу повинні жебракувати??? Чому покласти цеглинку, приліпити плитку до стіни, полагодити собі автомобіля, сходити до перукарні зробити зачіску це коштує грошей, а медицина грошей не коштує??? Чому хірург має ночі не спати, мати напружений графік і скажену відповідальність за чоловічі життя, оперувати не покладаючи рук і бути жебраком??? Невже це нічого не коштує???
    ШАНОВНИЙ, НІКОЛИ В ЖИТТІ НЕ ДАВАЙТЕ МЕДИКАМ А НІ ГРОША!!!! НІКОЛИ, БО ВОНИ ПРОСТО СКОТИ, БИДЛО ЯКІ МАЮТЬ ПЛАЗУВАТИ ПЕРЕД ВАМИ ПРОСТО ТОМУ ЩО ВИ ДО НИХ ПРИЙШЛИ!!! ПЕРЕСАДЖАЙТЕ ВСІХ МЕДИКІВ, НІКОГО НЕ ЗАБУДЬТЕ БО ВОНИ В РЕШТІ РЕШТ, НА ЦЕ ЗАСЛУГОВУЮТЬ, ТОМУ ЩО РЯТУЮТЬ ВАМ ЖИТТЯ!!!
    Видно, тобі просто не траплялося. Не траплялося, коли приходиш бабусі морфій просити і питати, скільки їй ще залишилось, а їй допель герц виписують і БАДИ на останній стадії онко, щоб подольше мучалась, і питають з посмішечкою, а ви що, хочете її вже того... І виписують анальгетик певний, який при кровотечі взагалі не можна, а морфій ніяк, бо на обліку не стоїть. Коли перед тобою людина мучиться, а ти ждеш 3 дні лікаря з онко, а потім дзвониш, а тобі прямо так кажуть - ніхто не приїде - робити тут вже нічого. І статистику вашою бабусею ніхто собі портить не буде. А приходиш туди в онко і бачиш, як шмакодявка-медсестра волає на людину, бо той прийшов невчасно - а він уже жовтенький, не жилець. Коли прибігає медсестричка, коле той згаданий анальгетик, а бабуся кричить девочки, девочки не заколюйте, бо біль нестерпний, бо його колоти треба цілу хвилину, а вона цього препарату раніш в очі не бачила, за секунду вколола, гроші взяла і летить далі, а ти ж довіряв лікарям. А ти ж не знаєш, що робити, перед тобою лежить людина і мучиться, і не вірить, що помирає - то не заколюйте, то спасіть, то вколіть, хоть що небудь. Просто дах їде і ти не можеш правильно мислити. Вона морфію так і не діждалась. На третій день прийшов главвврач, бо, мабуть, хтось під зад таки дав, сказав, ВИЗДОРАВЛЮЙТЕ, виписав, нарешті, наркотик і ввечері вона померла. А та лікарка прийшла засвідчити смерть, стоїть над трупом, посміхається, питає, може нам валеріаночки накапать. А потім в медичній картці написали сердцеву недостатність і нам не дали її навіть подивитись. Сидить моя мама під кабінетом - треба довідку взяти для РАГСу. Плаче. А лікарка знайому запустила одну, другу, без черги. Потім на довідку поставити забула печать, довелось із РАГСу вертатись.
    А бабусю моєї кращої подруги вона теж лікувала від ниркової недостатності, а померла вона від раку. Це вже розтин показав. Заходиш до неї в кабінет, бо все-таки ж дільнична, куди від неї дітись, а вона все посміхається, а в очах по долару. У мене певні аналізи були не дуже, що робити, кажу, терапевт же. Попийте якісь травки, каже. А які, конкретно*? не знаю, якісь специфічні. Це нормальний лікар?Вона навіть не порадить, у який санаторій мені мої болячки краще повезти. ( Просто дуже грошей хоче) Я не кажу, що не треба винагороджувати лікарів, за складні операції і врятоване життя, але якщо ти не даси на лапу, тобі банальну кардіограму не зроблять.
    Я робила кардіограму безплатно- лежала я на кушетці, нічим не прикрита, а народ заглядав в кабінет, а у неї, між іншим ширма поряд стоїть, а слід від присоски в мене 2 тижні не сходив. Що, перетрудилась дуже на кардіограмі, з кожного по 20 -бідні, бідні лікарі. Або зондування. Не даєш нічого - лежиш в кабінеті лікаря, всі заходять і дивляться, як ти соплями сходиш, бік мокрий від драної грілки, ліки вводяться холодні, жовч не йде, ніхто не перевіряє, чи не закрутився зонд,за ліки ти всеодно їй в кишеню платиш. Даєш 50 грн. - кабінет спеціальний, грілка нормальна, тільки в попу тебе не цілує. З кожного 50 грн - бідні, бідні лікарі. І так з усим іншим. Я в перший раз прийшла - не знала як треба себе поводити, думала, може ображу грошима, тому так до мене і відносились. Добре, що ті 50 грн у мене є, а якщо б не було, мені б зі злості, що нічого не здерли, навіть гірше зробили б. Потім, щоб прийняти ванни, треба заплатити фізіотерапевту, потім в касу, потім медсестрі, виходить десь 600 грн. Коштують ванни 600 грн. ? А як бути пенсіонерам. В результаті - фізіотерапія є, обладнання нове, але тільки для вибраних. Ванни - це операція на серці? Я не думаю, що зав відділеннями, які беруть найбільше, голодають, скоріше, позажирались вже і нічого людського в них не залишилось. Тільки в очах по доллару. Я розумію, робота специфічна, звикаєш, але дійти вже до того, щоб втратити елементарне людське співчуття...
    Пророк

ОАЭ налогов НЕТ
    Люди живут как в раю
    Тем более я уже обьяснил, скока можно толочь воду в ступе.
    Обьясню еще раз, налоги будут получаться из госсударственных обьектов.
    Построили в каждом городе гос.предприятия,как в СССР и всю прибыль кроме прибыли на развитие отправляй на налоги.
    Какая тебе разница кто стоит у руля завода, государство которое отдает всю прибыль на пенсии, или частный собственник который платит лишь малый процент?

чушь полнейшая, есть там налоги
    Філософф

Я за те, щоб медицина була платною, щоб прийшов, заплатив за послугу в касу, а не гниді у кишеню. Бо не та у нас ситуація, щоб медицина була безкоштовною - грошей нема.
    Хай в тій самій Феофанії нардепики сплачують за послуги
    Нервова, курррва

ОАЭ налогов НЕТ
    Люди живут как в раю
    І за воду вони не платять, і комунальних послуг у них немає, і житло їм дають безкоштовне! І то не просто квартири, а двоповерхові особняки!
    АЛЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ МІСЦЕВИХ, ЯКИХ ТАМ УСЬОГО 20 ВІДСОТКІВ!
    Не плутайте грішне з праведним! Там нафта, там шейх - Бог! Вони моляться на нього, бо він їм усе дав. Вони не знають, шо таке працювати!
    Але ж повторюю усього 20 відсотків населення мають всі ці привілеї!

Руда, повністю погоджуюсь. Я ж кажу, платна медицина породить здорову конкуренцію, і кваліфікованість медиків значно зросте. Бо дурному ніхто платити не стане.
    Я скажу так. У ж.к. я на обліку в одніє тьоті (медиком не можу назвати), я раз до неї прийшла і просто шокувалася. Хоч жінці і під 60, але вона навіть не медсестра. На питання: А нашо це мені, вона відповідала: Я врач, я знаю лучше. Я до неї більше не пішла і не піду. А от до іншої, котра була на підміні, до тієї тепер і ходжу в її приватний кабінет. І абсолютно мені не шкода грошей за прийолм у нормального кваліфікованого лікаря.

есть там налоги
    для тих, хто не є корінним населенням!
    Banned

чушь полнейшая, есть там налоги
    В ОАЭ совсем другая ситуация. Налогов, как прямых, так и непрямых тут практически нет. Корпоративный налог платят только владельцы нефтяных концессий (55%) и коммерческие банки (20%). НДС либо налог с оборота также отсутствуют. Правда, имеется два 5%-ных налога на аренду недвижимости и на отельные услуги и развлечения. Но кроме них, налоговая система собственно ничего больше предложить не может. [COLOR="DarkRed"]Граждане ОАЭ и созданные ими предприятия налогов не платят
    http://www.masterclass.org.ua/press/tax/tax11.aspx

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Transd
    А це взагалі смішно читати… І на них рівнятися? Знайдете стільки нафти скільки там.
    У них запасы по их же словам исчезнут через максимум 150 лет.
    Поэтому они начали вкладывать деньги в туризм.
    У нас же есть то, что намного ценнее, земля.
    Она неисчерпаема.
    Когда то "житница европы" но и земля принадлежит не народу, а кому-то и приносит прибыль в чужой карман.
    А вы не подумали если вся земля станет принадлежать государству, то прибыль со всего урожая страны будет ОГРОМНА.Не меньше чем арабы в эмиратах получают за нефть.
    Потому что Украина огромна по размеру и земли много
    Но как говориться плохому танцору все мешает....
    Здібна учениця

Transd, вам за здравіє, а ви за упокой... розумієте, навіть якщо всі підприємства і вся земля буде державною, і всі прибутки від їх експлуатації будуть направлятися в казну, то далеко не факт, що вони туди дійдуть! в консерваторії треба щось міняти!
    Новачок

Не надо уж так врачей пинать. У нас к примеру в 3-ей поликлинике работает прекрасный доктор, Алексей Павлович, хирург-травматолог, добрейший человек и что немаловажно знающий свое дело. Всегда внимательный, культурный, сочуствующий, общаться с ним одно удовольствие. К нему на прийом всегда толпа сидит, а к примеру в кабинет напротив к такому же врачу нет никого, потому что там принимает врач который ни одного дельного совета и рекомендации не даст. Так что в медицине как везде-люди разные. И всех одной гребенкой чесать не стоит.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 8