Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей39Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8
Показано с 11 по 20 из 78.
    2.0

Re: Що робити с медиками які хочуть грошей?

DevilsAdvocate, нуу, нашо стіки емоцій! я вас цілком розумію, що обурює в наш час. але! Держава номінально називає медицину безкоштовною. Значить в ідеалі вона такою і має бути. А, до речі, декого (мене наприклад) ображає традиція "давати на лапу". Мені в такому випадку краще сходити в приватний медцентр (благо в них не такі скажені ціни як в тій таки столиці), заплатити бабки ЗА ПОСЛУГУ і обійтися без принизливих колупань на онкоогляді або від нової "фішки" - зважування. Погодьтеся, коли вас мучає інфекційна діарея, невпинні кровотечі з носа, пропадає голос чи температура до 40 то мало кому схочеться ще кудись, окрім лікаря, який допоможе.
    Отож, я за те, щоб лікарі гарно отримували за роботу, але я проти тупого здирництва, бо якщо ми корчимо з себе демократів, то хоч старатися варто походити на них.

Завсідник

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Уважаемый DevilsAdvocate
    Значит и лечение будет соответственное. Ну хорошо у врачей, к ним приходят пациенты которые могут заплатить. А вот, допустим, учитель,
    те же 700 грн. С кого ему брать доп. доходы? А ведь учителя тоже
    идут на эту профессию по любви. И есть масса других любимых профессий, у которых доп. доход просто невозможен.
    Очень сочуствую учителям в их зарплатах, но если разобраться то у учтелей на сколько мне известно (могу ошибаться) зарплата поболее будет. Учителя занимаются дополнительным рипетиторством и за это получают деньги. И давайте не сравнивать ответственность и напряжение в работе учителей и тем более других любимых профессий с работой врача. Не уж то вы считаете что любимая професия уборщицы должна оплачиваться так же как и любимая професия врача???
    Прошу прощения за определенную резкость в ответах, но вопрос очень наболевший :)

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    DevilsAdvocate, нуу, нашо стіки емоцій! я вас цілком розумію, що обурює в наш час. але! Держава номінально називає медицину безкоштовною. Значить в ідеалі вона такою і має бути. А, до речі, декого (мене наприклад) ображає традиція "давати на лапу". Мені в такому випадку краще сходити в приватний медцентр (благо в них не такі скажені ціни як в тій таки столиці), заплатити бабки ЗА ПОСЛУГУ і обійтися без принизливих колупань на онкоогляді або від нової "фішки" - зважування. Погодьтеся, коли вас мучає інфекційна діарея, невпинні кровотечі з носа, пропадає голос чи температура до 40 то мало кому схочеться ще кудись, окрім лікаря, який допоможе.
    Отож, я за те, щоб лікарі гарно отримували за роботу, але я проти тупого здирництва, бо якщо ми корчимо з себе демократів, то хоч старатися варто походити на них.
    Поважаю вашу позизію стосовно "давати на лапу" и звісно в ідеалі медицина має бути безкоштовною, але ж звісно при достойних зарплатах, мені здається, що коли люди хоч трохи зроуміють роботу лікаря, то не буде на форумі виникати подібних тем. А от такі теми мене дуже обурюють і ображають, звідти і стільки емоцій.
    Пророк

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    Не уж то вы считаете что любимая професия уборщицы должна оплачиваться так же как и любимая професия врача???
    Прошу прощения за определенную резкость в ответах, но вопрос очень наболевший :)

ИМХО, зарплата врача должна быть одной из самых высоких, ну прям как в цивилизованных странах!
    2.0
    DevilsAdvocate, при всій повазі до вас не погоджуся з оцим
    Очень сочуствую учителям в их зарплатах, но если разобраться то у учтелей на сколько мне известно (могу ошибаться) зарплата поболее будет. Учителя занимаются дополнительным рипетиторством и за это получают деньги. И давайте не сравнивать ответственность и напряжение в работе учителей и тем более других любимых профессий с работой врача. Не уж то вы считаете что любимая професия уборщицы должна оплачиваться так же как и любимая професия врача???
    пояснюю: по-перше, кожен кулик своє болото хвалить. і вчительки в 45-50 років вже не мають ані зубів, ані нервів, ані нормального вигляду. ви уявіть, як воно справлятися із стадом дітей, на яких останнім часом батьки взяли моду забивати. тобто вони ані виховані, ані навчені мінімально грамоті. плюс хамло на хамлі, а ти як собака вимушений гавкати і пояснювати, що говорити по мабілі нехарашо під час уроку, шо плюватися жувачками в волосся нехарашо і т.п. Звичайно це не є справедливим, коли вчитель забиває на свої обов"язки, але тут така справа, що такі "діти природи" є в будь-якій професії, типу не туди подався.
    А професія того ж водія не менш відповідальна, бо вінщодня возить пасажирів, і може їх не довезти. Або журналіст, який пишучи про щось має усвідомлювати, що з того буде, бо комусь не подобається що його назвали, а він типу того не хотів, або мало там що...
    Одним словом, всі професії по своєму складні і відповідальні. Я памятаю як пішла до лора, а він замість того, щоб нормально зробити процедуру, сидів в півоберта і розказував сестрі які в нього шпалери в його кабінеті приватному. Або гінеколог яка пропонує гель оріфлейм... або інфекціоніст, якіий з-під поли продає біодобавку...
    ви розумієте, лікарі себе дискредитують. в мене проколів ще не було мабуть тільки зі стоматологами, хоча ні, брешу, попала раз, але без "паследствій", я просто сказала шо мені вже харашо.
    Або ще коли терапевт каже "ахулі? ви прожили до 55 років - радуйтеся! шо ж ви хочте з таким давлєнієм? а шо я вам випишу?"... і тоді пацієнт сам собі шуає ліки, а лікар каже "угу-угу"...
    просто ця проблема має багато сторін. і світла, повірте, не переважає. я особисто, йду до лікаря коли мені зовсім погано і я вже не знаю чим тому можна зарадити. такий в мене психологічний комплекс... я не довіряю лікарям, на жаль.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ИМХО, зарплата врача должна быть одной из самых высоких, ну прям как в цивилизованных странах!
    имхо - у нас высота зарплаты не спасет от взяток.
    Взятки станут выше.
    2.0

Re: Що робити с медиками, які хочуть грошей?

як на мене всі справа в двох факторах: зарплата і совість. у кого нема другого, зарплата не допоможе.
    Пророк

имхо - у нас высота зарплаты не спасет от взяток.
    Взятки станут выше.
    хм....думаю если врач сможет на одну зарплату платить кредит за хорошую квартиру, машину, обуваться и одеваться в хороших магазинах, есть то что захочется, еще и кататься два-три раза в год куданить отдохнуть, то он во первых будет боятся потерять такую работу, а во вторых не особо то ему и будут нужны взятки....

ну а если сейчас зарплата 700гривен - ну вдвоём посидеть в ресторанчике покушать да выпить, то понятно будут не то что брать, будут требовать взятки
    Пророк

хм....думаю если врач сможет на одну зарплату платить кредит за хорошую квартиру, машину, обуваться и одеваться в хороших магазинах, есть то что захочется, еще и кататься два-три раза в год куданить отдохнуть, то он во первых будет боятся потерять такую работу, а во вторых не особо то ему и будут нужны взятки....

ну а если сейчас зарплата 700гривен - ну вдвоём посидеть в ресторанчике покушать да выпить, то понятно будут не то что брать, будут требовать взятки
    Почему только врачу машина (и тп) нужна, а остальным же как?
    Значит взятки должны требовать все. В том числе и с врачей, за ремонт машины например и тп и тд.
    Пророк

Почему только врачу машина (и тп) нужна, а остальным же как?
    Значит взятки должны требовать все. В том числе и с врачей, за ремонт машины например и тп и тд.
    ну так открывайте темы и про остальных
    Пророк

ну так открывайте темы и про остальных
    спасибо, но мы как повышающие благосостояние врачей, будем писать и в этой теме тоже, надеюсь для этого взятки платить не надо
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8