Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности

Результаты опроса: Скільки ви спите ніччю?

Голосовавшие
31. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Більше 8 годин

6 19.35%
  • 7 - 8 годин

6 19.35%
  • 6 - 7 годин

11 35.48%
  • 5 - 6 годин

5 16.13%
  • Менше 5 годин

2 6.45%
  • Я "багатофазний", синку.

1 3.23%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16.
    part of me

Як бистро заснути

Це не новина, що багато з нас не мають досить часу на сон. Але навіть, коли голова таки торкається подушки інколи відразу заснути не вдається. Існує кілька методів, як заснути швидше. Наприклад:
    Навіть, якщо на перший погляд здається, що напружувати ваші м'язи до відчуття болю, не самий розсудливий шлях для того, щоб заснути, але це досить популярна і доведена техніка.
    По-черзі напружуйте кожну групу м'язів поки вони не почнуть боліти... потім відпустіть. Це створює тепле відчуття розслаблення, і будь-яке напруження повинно зникнути. Смисл в тому, що фізичне розслаблення викликає розумовий спокій.
    Можливо ви вже чули про цей метод до цього, але наступний був повністю новий для мене:
    Просте повторення слова "сон" - це і є рішення. Це відомо під назвою блокування, одна з технік. Ціль - зупинити розумову діяльність.
    Повторення просто слова, такого, наприклад, як "сон" на нерівномірних інтервалах блокує думки, які виникають у вас в голові.
    Цікаво б було почути ваші способи для "швидкого" засинання.

Пророк

Re: Як бистро заснути

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Цікаво б було почути ваші способи для "швидкого" засинання.
    Просто лягати спати тоді, коли дуже хочеться, а не раніше :)
    part of me

Не завжди такий варіант підходить, особливо, коли завтра потрібно буде встати рано, а ти звик лягати дуже піздно.
    модератор

Когда нужно ложится спать слушаю джаз и блюз, или смотрю кино, читаю,пью чай с лимоном... вообщем подготавливаю своё тело и душу ко сну:)

А если пить кофе, слушать хеви-метал, играть в дум3 то конечно быстро заснуть будет тяжело.

А вообще стараюсь в будни соблюдать график и ложится не позже пол первого а встаю в 07:15 всегда потому, что выбора нет:)
    Пророк

Вопще, я быстро засыпаю... Перед сном обычно пью чай чорный, тёплый. После, меня начинает постепенно погружать в сон. :)
    Но бывает и так, что мысли не дают спокойно уснуть... Тогда я начинаю думать о том, что нужно зделать завтра, устаю от этих думаний... Результат - сплю, а потом ещё и просыпаца не хочца.... :)
    Инвалид умственного труда

Засыпать не богу быстро никогда мин 20-30 по любому ворочаюсь.... так сказать отход ко сну.
    Выспаться можно и за три часа...
    Спать надо правильно
    Постійний відвідувач

Госспода позвольте напомнить универсальное снотворное - парочка страниц неинтересного учебника написанного неталантливым автором. Сон в любое время суток обеспечен)

А из собственного опыта - прохладная постель (но ктонить теплый под боком) и прохладный свежий воздухв комнате.
    Частий гість

А если пить кофе, слушать хеви-метал, играть в дум3 то конечно быстро заснуть будет тяжело.
    )))) именно этим я перед сном и занимаюсь, а засыпаю без проблем, но в 4-5 утра...сова я....в детстве родители запрещали ночью мне читать, но после того как ловили с фонариком под одеялом - смирились)))
    Odo
    -

Є така чудова річ — Еахтра семи кольорів, діє безвідмовно.
    ри?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Повторення просто слова, такого, наприклад, як "сон" на нерівномірних інтервалах блокує думки, які виникають у вас в голові.
    Цікаво, чи швидко заснеться, якщо монотонно повторювати просте слово "секс"? :)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы