Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности

Результаты опроса: Скільки ви спите ніччю?

Голосовавшие
31. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Більше 8 годин

6 19.35%
  • 7 - 8 годин

6 19.35%
  • 6 - 7 годин

11 35.48%
  • 5 - 6 годин

5 16.13%
  • Менше 5 годин

2 6.45%
  • Я "багатофазний", синку.

1 3.23%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 16 из 16.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Як бистро заснути

Спать надо правильно
    просвєтітє. ето як - правільно спать?
    я, як заморююсь годинами заснуть неможу. ні книжки нецікаві, ні фільми нудні, ні рахування слонів - нічого не допомагає, крім снодійного. але потім зранку "сова" з вилупленими очима і пожмаканою мордою, забезпечена.

Пророк

Ставим цель - изучение англ. языка.
    Берем учебник англ.языка.
    Организм живо откликается на поставленную цель и, сладко засыпает.
    Пророк

надо представить, что ты на работе и рабочий день ток начинается - сон приходит немедленно! :)
    Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Цікаво, чи швидко заснеться, якщо монотонно повторювати просте слово "секс"? :)
    Навіщо повторювати слово??? краще повторювати сам секс і солодкий сон вам гарантовано!!! А декого і після першого акту вирубає
    Пророк

От... спати ж зоовсім не хотілося. Робила всякі свої ділішки хатні, а потім згадала, що треба мені на завтра підготуватися до замірів(заміри концентрації, тиску, швидкості і т.д. в газопиловому потоці) - дуже давно такого не робила. Читаю... внікаю... ага - трубка Піто... ага..отуди, ясно...
    але коли діло дійшло до тиску.....повний, статичний, динамічний і ще в кожного різні варіації в залежності від того, чи це після вентилятора чи до... плюс-мінус... ро же аш.... ро ве квадрат на два............................................... .................................................. .................................................. ....................................
    ...........ве на ес....... ро = 1,2............
    ....
    ........ .... ............... ..... ......... ......
    модератор

Скажу банальну річ: спати тоді, коли хочеться спати. (Надалі суцільне імхо, жодних ґарантій). Бо щось я багато слухав й багато років намагався дотримуватись так званого "режиму", і всеодно кожного ранку о сьомій вставав наче зомбі. Тому роблю простіше. Якщо дуже заморився, або самопочуття недобре, просто лягаю спати, будь то 14 чи 24 година. Тоді організм сам вирішує, коли треба прокинутись - тривалість сну може коливатися від 7 до 12 (було й 16) годин. ...
    Офтоп:
    Тут все-таки зауважу, що інколи все йде шкереберть, бо бісові графіки чи занадто веселі родичі заважають. Всю провину за втому та недосипання звалюю тільки на неузгодженість графіку, оскільки усілякими нейрохворобами не страждаю.
    ... А якщо все в порядку, й досить часто виникає необхідність не спати значну частину ночі - роблю так: 5-7 годин вночі та 2-3 години сієсти надвечір. У сумі виходить те саме, що й монофазний сон (для мене 8-10 годин). Останній випадок зручно буває застосовувати на вихідних.
    Прагну дізнатися якихось корисних практичних рекомендацій щодо "дієт" (паралельна тема про багатофазний сон); слушні рецепти напевне є, але, нажаль, відсутній час для "обкатки" та знову, блін, общєство з його триклятим "з 8 до 17"...

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    А если пить кофе, слушать хеви-метал, играть в дум3 то конечно быстро заснуть будет тяжело.
    А я п"ю каву (щоправда неміцну) та слухаю рок собі надобраніч, і засинаю. =)
    Моїми ворогами при засинанні можуть бути:
    а) усвідомлення того, що треба дуже рано вставати і залишилося менше 5 годин на сон
    б) печія
    але найчастіше - в) дуже активний процес обмірковування чогось - наприклад, наступного робочого дня похвилинно, чи бува геніальні ідеї приходять десь о 2-й годині ночі.
    Тому борюся саме з останнім: треба відключити думки. Допомагає книжка або, ще краще, - музика.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы