Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 1 Сообщение от Деловой
  • 1 Сообщение от Jedi_Lee
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    Новачок

Гінеколог Полтава

Планую стати на облік по вагітності у 4 поліклініку. Дільничний гінеколог - Ярута Світлана Леонідівна. Ніколи не була в неї на прийомі, бо недавно змінила місце проживання. Що знаєте про цього лікаря? Чи варто ставати до неї на облік?

Новачок

Re: Гінеколог Полтава

Ответ Сообщение от OlgaR Посмотреть сообщение
    Планую стати на облік по вагітності у 4 поліклініку. Дільничний гінеколог - Ярута Світлана Леонідівна. Ніколи не була в неї на прийомі, бо недавно змінила місце проживання. Що знаєте про цього лікаря? Чи варто ставати до неї на облік?
    Ні в якому разі не ставайте на облік до Ярути Світлани із Полтави, вона замість допомоги може лише покалічити. Ярута Світлана найгірший лікар із тих кого я знаю, із-за її халатності ми втратили дитину.
    ри?

OlgaR, в Євромеді приймає Сівакова Світлана Володимирівна. Вела вагітності кількох знайомих, тільки позитивні відгуки. І лікар-УЗД теж наче гінеколог, толкова жінка.
    Новачок

Я стояла на учете у Семеновой Татьяны Владимировны https://mediland.com.ua/vrachi/semenova-tatyana и очень сильно полюбила ее за настоящее человеческое отношение и понимание! До нее мне пришлось поменять двух докторов, так как они были абсолютно некомпетентными. Татьяна Владимировна заменила мне подругу, советчицу, психолога и до сих остается для меня замечательным врачом! В наше время таких очень мало осталось, я это на себе прочувствовала!
    бог

+ Ответить в теме