Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
    Новачок

Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри?

Привіт дорогі матусі! Хочу поділитися власним досвідом! Моїй дитині рік, недавно тільки навчився ходити. Ми були у офтальмолога, і вона настійно радила купити йому сонцезахисні окуляри, чому я була досить таки здивована. Навіщо?! Виявляється, що дитині окуляри потрібніші, ніж дорослому, так як дитячі очі пропускають більше ультрафіолету, від якого їх потрібно захищати. І тут постало запитання: «Де ж купити хороші окуляри для дитини?», розкладка на ринку якось не дуже. Так ось, окуляри я замовляла через інтернет. Звичайно, боялася обману, але все добре, окуляри прийшли хороші, і як для маленької дитини абсолютно безпечні, в м'якій оправі, щоб не поранити його. А найголовніше, я вирішила перевірити магазин, і пішла в майстерню окулярів, щоб переконатися, чи дійсно вони кращі, ніж на ринку? Перевіряли на спеціальному апараті захист від ультрафіолету, - виявилося, що захист максимальний, і матеріал хороший. Словом, майстри підтвердили якість окулярів! Якщо і у Вас виникнуть питання з приводу дитячих окулярів, зверніться в інтернет магазин ******, окуляри їдуть з Києва дуже швидко, обслуговування на рівні! Я дуже задоволена, думаю, що і собі там окуляри замовлю, ціни адекватні, я купила окуляри за 100 грн. Всім раджу!

Пророк

Re: Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри?

думаю что ребенок в год с такими очками только для фото
    Есть нормальные панамы с козырьками, зонтики, и лучше в холодке а не на солнце
    1 год, сами подумайте, кстате , кажется уже есть для деток
    преимущества и возможности накопительного
+ Ответить в теме