Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
  • 3 Сообщение от Виння Пых
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    Новачок

Українські вчені готові власноруч перевірити альтернативні цигарки

Інститут кардіології ім. М. Д. Стражеска НАМН України готовий очолити дослідження стосовно скорочення кількості захворювань, викликаних тютнопалінням шляхом застосування продуктів зниженого ризику.

Про це в інтерв’ю виданню “Ваше здоров’я” повідомила доктор медичних наук Олена Кваша.

Наш відділ хотів би в експерименті порівняти стан серцево-судинної системи тих пацієнтів, що перейшли на продукт зниженого ризику, із тими, котрі використовують звичайні цигарки. Тобто нам потрібно об’єктивно з’ясувати, що ж змінюється, коли пацієнт звичайну цигарку міняє на електронну систему доставки нікотину. І найближчим часом ми плануємо таке масштабне дослідження. Устаткування в нас є. Конче потрібні реактиви та, звичайно, фінансування,
    – говорить науковець.

http://24tv.ua/ukrayinski_vcheni_got...igarki_n662888

А як ви вважаєте, електронні сигарети кращі за звичайні?

Пророк

Re: Українські вчені готові власноруч перевірити альтернативні цигарки

гатов прийнять участь у експерименті. у группі де палять звичайні цигарки. але ви мені повинні заплатить за цигарки шо я буду курить та за то шо я буду приймати участь у вашому експерименті
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    гатов прийнять участь у експерименті. у группі де палять звичайні цигарки. але ви мені повинні заплатить за цигарки шо я буду курить та за то шо я буду приймати участь у вашому експерименті

Виння Пых, який ти молодець. А потім погодишся прийняти участь у дослідах косметики ??? Бо ці європейці не хочуть тестувати креми на тваринах. Тебе будуть змащювати різними косметичними засобами і будуть дивитися, що з тобою станеться. Ну там лущення, свербіння, кропив'янка, може волосся отпаде.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Виння Пых, який ти молодець. А потім погодишся прийняти участь у дослідах косметики ??? Бо ці європейці не хочуть тестувати креми на тваринах. Тебе будуть змащювати різними косметичними засобами і будуть дивитися, що з тобою станеться. Ну там лущення, свербіння, кропив'янка, може волосся отпаде.
    космєтіка то не мойо,нема бажання а за цигарки на халяву можна і поучаствовать, токо марку цигарок буду сам обирать для експерименту
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    космєтіка то не мойо,нема бажання а за цигарки на халяву можна і поучаствовать, токо марку цигарок буду сам обирать для експерименту
    Цигарки більш шкідливі, ніж косметика.
    Цигарки вам там видадуть, мабуть, найдешевші.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Цигарки більш шкідливі, ніж косметика.
    Цигарки вам там видадуть, мабуть, найдешевші.
    шкідливість паління перебільшена, якшо не зловживати цигарками, не палити натщесерце, та приділяти увагу харчуванню займатися спортом, то шкода від цигарок мінімальна. є дані що антитабачна компанія проспонсорована аби ворувати гроші на антитабачних грантах. шкідливість пасивного паління не доказана.іще, якщо я погоджусь на цей екперемент то умова шо я сам обиратиму собі цигарки. але шото менє ніхто не предлага
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Контрабандні цигарки були. Тепер електронні...
    Пророк

не буває цигарок корисних.
    Пророк

Сигареты ж курят не для пользы, а для удовольствия, а тут уж человек бессилен, рука так и тянеться...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    рука так и тянеться...
    Прив'язати ))) щоб не тягнулась
+ Ответить в теме