Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11
Показано с 101 по 110 из 110.
    Постійний відвідувач

Re: Где лечить спину, позвоночник, поясницу в Полтаве?

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Вторая поликлиника. Сулейманов. Ортопед-травматолог
    Хороший специалист,проверено многими моими знакомыми.
    Нужен комплексный подход : массаж,упражнения на растяжение позвоночника и укрепление мышечного корсета,ну и таблеточки для питания хрящиков (хондроитин,глюкозамин и т.д.)
    Себя так сам вылечил

Пророк

Ответ Сообщение от maks-2005 Посмотреть сообщение
    Хороший специалист,проверено многими моими знакомыми.
    Нужен комплексный подход : массаж,упражнения на растяжение позвоночника и укрепление мышечного корсета,ну и таблеточки для питания хрящиков (хондроитин,глюкозамин и т.д.)
    Себя так сам вылечил
    одно бла-бла кроме упражнений
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    одно бла-бла кроме упражнений
    знаток ???
    Пророк

Ответ Сообщение от maks-2005 Посмотреть сообщение
    знаток ???
    а то)
    bvn
    йог на танке

Намагаюся лікувати грижу і протузії в поперековому відділі в центрі вертебрологии "Росток". Спочатку був відправлений на МРТ у "Медіон", а потім електрофорез з препаратом Каріпаін Плюс (або є альтернативний варіант Неокріпазим). Поки що пройшов курс (25 сеансів) відчув значне покращення. Кажуть треба пройти ще другий курс після невеличкої паузи. Оце зараз знаходжуся в оцій паузі і відчуваю, що стан мій повільно погіршується... Сподіваюсь, що другий курс допоможе, хоча є певне побоювання, що воно так і буде: поки лікуєш, поки й кращає. Якщо хто мав подібний досвід, цікаво почути про нього.
    Пророк

еще раз пишу нугабесты карипаны и прочая шняга это выкачка бабок.к здоровью это не относится
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Намагаюся лікувати грижу і протузії в поперековому відділі в центрі вертебрологии "Росток". Спочатку був відправлений на МРТ у "Медіон", а потім електрофорез з препаратом Каріпаін Плюс (або є альтернативний варіант Неокріпазим). Поки що пройшов курс (25 сеансів) відчув значне покращення. Кажуть треба пройти ще другий курс після невеличкої паузи. Оце зараз знаходжуся в оцій паузі і відчуваю, що стан мій повільно погіршується... Сподіваюсь, що другий курс допоможе, хоча є певне побоювання, що воно так і буде: поки лікуєш, поки й кращає. Якщо хто мав подібний досвід, цікаво почути про нього.
    А где проходил электрофорез?
    Я знаю, что есть два препарата: карипаин - это типа оригинал, и карипазим - это типа дженерик. Но это было года четыре назад, когда интересовался. Вроде по отзывам было неплохо.
    Да, и что-почем сейчас?

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    карипаны
    Не, мимо, это не из той оперы
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    А где проходил электрофорез?
    Та там же ж у Ростку... хоча дехто й казав мені, що можна було б домовитись на проходження в поліклінці за дешевшу платню (чи то взагалі безкоштовно)... Ну, я вже як вирішив йти до них, то до них... там же ж консультація лікаря тіпа безкоштовна, тобто як я розумію, його заробіток також з отих процедур йде... та й потім, після курсу як мені до нього йти і в очі йому дивитися?

карипаин - это типа оригинал, и карипазим - это типа дженерик
    Чесно кажучи, не знаю, що таке дженерік. Я чув, що каріпазим винайшли грузини, а каріпаїн потім вже створили росіяни... А наступні покоління цих препаратів: неокаріпазим та каріпаін плюс... ну вони там ще якісь речовини додали для підвищення ефекту, так би мовити... От, ціна в них приблизно однакова і вибір препарату я віддав на відкуп лікаря, бо звідки мені знати, який кращий... тож я оце зараз допомагаю москальскій економіці... такі справи.
    Пророк

и что-почем сейчас?
    bvn
    йог на танке

и что-почем сейчас?
    Препарат - 140 грн
    Процедура - 50 грн
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11