Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 26.
    Філософф

Re: Повітря у хаті. Наскільки важливе для здоров*я?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Откуда блин высокая влажность в квартире зимой с закупоренными окнами и горячими батареями?
    Елементарно, вчимо теплотехніку та вентиляцію, при відкриванні кастрюлі в теплій сухій хаті на кришці виникає що ? Так само і на тіпа теплій і сухій стіні у кімнаті, яка погано теплоізольована при меншій температурі ззовні випадає конденсат. Тобто волога, яку ви видихаєте, випаровується із ванни і теде. По нормам, з кожної кімнати повинна бути вентиляція. Якщо її немає в кожній кімнаті, (в квартирах вент. загалом у ванній кімнаті, в кухні це витяжка для плити, а окремо повинна бути і ветниляція для кімнати кухні, але її практично ніде немає, треба відкривати форточку), то в ванній кімнаті повинен бути вентканал прорізом як для суми всіх кімнат. І в дверях ванної кімнат повинен бути проміжок в нижній частині дверей не менше, ніж потрібний проріз вент. каналу.
    Якщо у вас стоїть решітка, вона забирає від 50% прорізу, тобто якщо теоретично проріз 140х280, то при наявності решітки він в 2 рази менший. Якщо у вас роками не чищені вентканали то ще менші. А для руху повітря в вентиляції повинен бути приплив повітря. Якщо у вас стоять пластикові герметичні вікна без припливних каналів, то повітря не буде добровільно "природньо" вентилюватись. Треба ставляти якусь систему примусової вентиляції, але з врахуванням решіток, поворотів, і всіх інших невентильованих кімнат. От вам і вологість.

А вам Раст, я б рекомендувала дуже гарно замислитись над цим. У вас дитина. У нас в минулому році малий почав задихатися. Ставлять ларингіт, бронхіт, ларенготрахеїт, левада, і все прилагається. А виявилась пліснява в кімнаті на рівні дит. кроватки. Після обдирання штукатурки, обмазки біостопом, переклеювання шпалер це зупинилось поки що на два роки ттт. Але ми знімаємо житло, і я знаю причину зволоження стіни. Але викопувати фундамент із обмазуванням і теплоізоляція стін за наш рахунок якось дуже жирно для тимчасового будинку. Але у своєму я буду викладати останні кошти.

Инвалид умственного труда

Окна открыты постоянно на проветривание. Когда закрываем работает увлажнитель.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

rust, так саме зволожувач дає зайву вологу. Скільки показує гігрометр?
    Новачок

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    например посредственная вентиляция в ванной
    вже думав про це, але вроді в порядку усе.

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Елементарно, вчимо теплотехніку та вентиляцію, при відкриванні кастрюлі в теплій сухій хаті на кришці виникає що ? Так само і на тіпа теплій і сухій стіні у кімнаті, яка погано теплоізольована при меншій температурі ззовні випадає конденсат. Тобто волога, яку ви видихаєте, випаровується із ванни і теде. По нормам, з кожної кімнати повинна бути вентиляція. Якщо її немає в кожній кімнаті, (в квартирах вент. загалом у ванній кімнаті, в кухні це витяжка для плити, а окремо повинна бути і ветниляція для кімнати кухні, але її практично ніде немає, треба відкривати форточку), то в ванній кімнаті повинен бути вентканал прорізом як для суми всіх кімнат. І в дверях ванної кімнат повинен бути проміжок в нижній частині дверей не менше, ніж потрібний проріз вент. каналу.
    Якщо у вас стоїть решітка, вона забирає від 50% прорізу, тобто якщо теоретично проріз 140х280, то при наявності решітки він в 2 рази менший. Якщо у вас роками не чищені вентканали то ще менші. А для руху повітря в вентиляції повинен бути приплив повітря. Якщо у вас стоять пластикові герметичні вікна без припливних каналів, то повітря не буде добровільно "природньо" вентилюватись. Треба ставляти якусь систему примусової вентиляції, але з врахуванням решіток, поворотів, і всіх інших невентильованих кімнат. От вам і вологість.
    .
    Отож бо й воно.. Дякую, що не полінувались так докладно все розписати. А у ситуації, коли проблему не можна негайно вирішити, то потрібно хоч якісь методи протидії використовувати, нехай і штучні, нехай і недовговічні.
    Новачок

Ответ Сообщение от Псевдонімб Посмотреть сообщение
    штучні засоби, наприклад?
    Досить практична і популярна зараз річ - осушувачі. Або вологопоглиначі. З найпопулярніших зараз , мабуть, Церезіт.
    Коштує небагато, вистачає таблетки на кілька місяців.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

James999, мені вистачає на місяць, але дієве.
    Новачок

Мабуть залежить від рівня вологості у приміщенні
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

James999, звісно. Але дуже допомагає. З моменту появи цієї чудо-таблєтки ми забули що таке надмірна вологість і, звісно, її наслідки в квартирі.
    Новачок

А скільки коштують ті таблетки?
    Новачок

Ответ Сообщение от Псевдонімб Посмотреть сообщение
    А скільки коштують ті таблетки?

За одну таблетку доведеться десь 50 грн віддати
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3