Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
 • 3 Сообщение от vladd
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  Offline
  2.0

  Псевдопрофесор Слюсарчук


  Від цієї справи моторошно і страшно. Скільки ще "псевдо" під прикриттям гуляє посеред нас?

  Ще три нові жертви псевдолікаря (відео)
  10.01.2012 13:00

  Усi вони померли через кiлька годин пiсля того, як Слюсарчук зробив їм "нейрохiрургiчну операцiю".
  Свiтланцi Вiцентович було лише одинадцять. Вона могла ще жити довго. Їй потрiбна була допомога квалiфiкованого лiкаря. Але скальпель у руки взяв Слюсарчук.

  44-рiчного Василя Кринiцького привезли до лiкарнi з важким отруєнням каналiзацiйними газами 11 серпня 2008 року. До нього кiлька разiв викликали санавiацiю з областi. 16 серпня з'явився Слюсарчук. Вiн узяв скальпель у руки. Сиротами залишились двоє дiтей.

  33-рiчного Сергiя Шаварського можна було врятувати. Так кажуть усi лiкарi, котрих ми опитали. Але скальпель у руки знову взяв Слюсарчук. Те, що вiн робив в операцiйнiй, його спiвучасниця — лiкар-гiнеколог - знiмала на вiдео. Молодий чоловiк помер. Усi шанси на життя у нього зникли тiєї митi, коли скальпель опинився у руках Слюсарчука - людини, котру теперiшнiй мiнiстр освiти Дмитро Табачник зробив "професором нейрохiрургiї".

  Ми показали вiдео кiльком професiйним нейрохiрургам. Ось Слюсарчук витирає скальпель ватою i кладе її у мозок людини... Ось людина на операцiйному столi стiкає кров'ю, а вiн нiчого не робить, щоб її спинити... Вiн не знає, як називаються хiрургiчнi iнструменти...

  Нейрохiрурги не вiдали, яким був результат цiєї "операцiї". Але дали категоричний прогноз: прооперований - мертвий, це не операцiя, це - вбивство. Таких лiкарiв не судити треба, розстрiлювати.

  Вони не помилились. Сергiй Шаварський справдi помер через кiлька годин пiсля тiєї "операцiї".

  Це вiдео нинi в нашiй редакцiї. 9 хвилин 52 секунди. Воно змусило нас провести надскладну роботу, аби встановити: де це вiдео знiмали, що за людина була пiд ножем манiяка й чи жива вона? В останнє хотiлося вiрити найбiльше. I ми почали шукати.

  На п'ятисекунднiй заставцi, що передувала тому вiдео з операцiї, як реклама, було: "Мiсто Мукачево. Сiчень, 2009 рiк, видалення злоякiсної пухлини. Вiк оперованого -- 24 роки. Оперуючий хiрург: кандидат медичних наук, професор нейрохiрургiї Андрiй Слюсарчук".
  повністю стаття тут
  і тут

  всі статті по цій темі "висять" на сайті "Еспресу", який і розкрутив справу.

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Псевдопрофесор Слюсарчук


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  Від цієї справи моторошно і страшно. Скільки ще "псевдо" під прикриттям гуляє посеред нас?
  ....Але ще страшнішим є те, що поміж нас дійсно таки гуляє псевдопрезидент-проФФесор, псевдопрем'єр-міністр та псевдокоманда "народних слуг".

  Більш того, далеко ходити не треба: нашим містом взявся керувати псевдо-мер, який навіть не має вищої освіти!

  То чи можемо ми дивуватися псевдо-лікарям?
 3. #3
  Offline
  2.0

  Re: Псевдопрофесор Слюсарчук


  vladd, ну да... але цей - вєнец цинізму... вручну різав людей і теперхтось ше хоче довести шо він ніфіга не винуватий...
 4. #4
  Offline
  Banned

  Re: Псевдопрофесор Слюсарчук


  Та, условно дадут или приговорят, но с какой-нить 10-ти летней отсрочкой или что-нить такое, там уж, как я понял слишком много поруки круговой, короче, поживем - увидим.
+ Ответить в теме