Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 28 из 28.
    модератор

Re: Українцям влаштують обов’язковий щорічний медогляд

для начала нормальные больницы сделать с хорошим оборудованием и квалифицированными врачами....

kit
    Гуру

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    для начала нормальные больницы сделать с хорошим оборудованием и квалифицированными врачами....
    А для этого закупить дорогое или хотя бы новое оборудование и повысить ЗП врачам. Из области фантастики.
    Def
    .

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    Обязательное мед страхование введут. Ещё минус процентов пять из зарплаты.
    И не факт, что врачам и больницам перепадёт.
    Banned

Ребятки!
    Посмотрите "Глобализацию" профессора Жданова, всё станет ясно.
    .

Ответ Сообщение от *AfinA* Посмотреть сообщение
    а более благополучные граждане, которые в силу различных жизненных обстоятельств стали носителями этих заболеваний сами и сейчас обращаются в мед учреждения.
    Факт остается фактом - 3 из 4 не знают и далеко не все из них бомжи.
    Зануда

Guest, Ви не забагато дивитеся кінолєнт? ))))
    Ответ Сообщение от Guest Посмотреть сообщение
    Ребятки!
    Посмотрите "Глобализацию" профессора Жданова, всё станет ясно.
    Ответ Сообщение от Guest Посмотреть сообщение
    Прививки ни в коем случае делать нельзя.
    Есть фильм "Вредность от прививок" рекомендую посмотреть
    Чи не краще дивитися навкруги та робити здебільше висновки самостійно? Не можна ж, насправді, формувати своє уявлення про світ з такого кіно? ІМХО
    Инвалид умственного труда

Медогляд это для выявления в крови доминантности кровяных телец... желто-блакинтных, красных, бело-голубых....
    Зануда

Гарна ця річ - влада. Звичайно, коли її мати. Але трохи і поганенька. Бо якщо дивитися збоку на людину, що отримала владу, то помітно як вона потрапляє поступово у світ марень та ілюзій. Тобто от їй здається: зараз, все що є гарним ми дозволимо, все погане - заборонимо, всіх хороших нагородимо, а поганих - насваримо або ще якось (тут треба подумати) покараємо.
    І от у фантазіях цих людей вже дає інтерв'ю власник грального закладу: "Я спалив свої гральні автомати та розвіяв попіл! Стіна стоїть тепер між мною та грою на гроші! Я був сліпий і от тепер бачу". Або ще так: люди злагоджено, у призначений день та час прямують до лікарень, стають у чергу до лікаря. Чемно питають: "Ви до терапевта? Я за вами." Я ще забув сказати, що у всіх людей з собою збірка останніх постанов, з яких вони черпають мудрість під час очікування своєї черги.
    Взагалі, серед всієї безлічі всіляких особистостей, партій, об'єднань (що там ще буває..?), що прагнуть влади, викристалізовується всього-то два способи здійснювати цю владу на практиці. Два теоретичних способи, звичайно. Бо я зараз немов забуваю про гроші, корупцію тощо. Лише теорія. Так от - перший, як я вже казав - забороняти, дозволяти, карати та заохочувати. Другий - забезпечити всім рівні конкурентні умови - від релігійних громад до великого бізнесу. Відстежувати, щоб всі були у рівних умовах. Нехай люди обирають і голосують своєю увагою чи своєю гривнею за тих, кому надають перевагу. Звичайно, ще певний мінімум регуляторно-контролюючих функцій - зброя, наркотики...таке.
    Мені дуже імпонує другий спосіб. Хоча недоліки є в обох, звичайно.
    І от на які офтопні думки мене навела новина про обов'язковий щорічний...
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3