Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей27Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 11
Показано с 41 по 50 из 104.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Кто как борется с аллергией?

andy, я консультуюсь тільки зі свої сімейним лікарем (кажись так зараз терапевтів називають)

Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    andy, я консультуюсь тільки зі свої сімейним лікарем (кажись так зараз терапевтів називають)
    ну как же так?! а кто же голодающего дохтура кормить-то будет? Название: ak.gif
Просмотров: 0

Размер: 7.1 Кб
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

andy, як хто? Поціенти ))
    ри?

23q, Едем (Desloratadine) http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=22764, перевірено на собі. Виробник - Україна, Фармак. 10 таблеток = близько 25 грн. Діє швидко, треба лише одна на день. Теж препарат останньої, третьої генерації, з мінімумом побічних дій. А про Лукаст - інструкція тут http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=25223
    Ти від цього препарата не спиш? Мені всі ці таблєтки такі седативні, шо не помагає ні кава ні чай... Найти б толкового алерголога чи шо, бо сімейний лікар нікудишний.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

laithemmer, нє, Лайт. Він позбавлений седативної дії. Суть третьої генерації антигістамінів у тому, що вони позбавлені недоліків 1-го та 2-го покоління, а саме седативного ефекту і кардіотоксичності (кажучи нормальною людською мовою - від них не спиш і серце не тьопається)
    ри?

laithemmer, нє, Лайт. Він позбавлений седативної дії. Суть третьої генерації антигістамінів у тому, що вони позбавлені недоліків 1-го та 2-го покоління, а саме седативного ефекту і кардіотоксичності (кажучи нормальною людською мовою - від них не спиш і серце не тьопається)
    Про позбавленість "дефектів" третього покоління я в курсі, але кхм... Не всьо так радужно)))) Короче нада попробувать, а там буде видно.
    Пасіба.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

laithemmer, пробуй. З моїм полінозом - допомагає. На відміну від діазоліна, що дає ефект "сонної мухи" й діє недовго. А цей - нормально.
    Він є в упаковках по 10 і 30 таб., бери зразу меншу.
    Пророк

а что, прям у всех такая аллергия?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

andy, у мене в період весняного цвітіння буває, на скошене сіно іноді, а зараз ще й амброзія почина травить. А вчора йшов повз поле бур'янів, ледь не вдавився, мало того, що всі трави сильнопахнучі, так ще і це все нагріте до +38 щонайменше.
    Пророк

andy, у мене в період весняного цвітіння буває, на скошене сіно іноді, а зараз ще й амброзія почина травить. А вчора йшов повз поле бур'янів, ледь не вдавився, мало того, що всі трави сильнопахнучі, так ще і це все нагріте до +38 щонайменше.
    ппц
+ Ответить в теме
Страница 5 из 11

Теги для этой темы

Просмотреть облакого тегов