Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 52.
    ри?

Дайте дорогу солодким напоям!

Пий солодке і не нервуй!!

Солодкі напої сприяють зняттю стресу, зменшують агресивність, стверджують австралійські психологи. Так, наприклад, звичайний чай з цукром дозволить мозку зарядитися енергією і зберегти контроль над своїми імпульсами, попередивши спонтанну реакцію у випадку стресу.

Учені провели дослідження з групою добровольців, котрим запропонували виконати кілька завдань, що потребують напружених зусиль. При цьому деяким піддослідним дали випити лимонад з цукром, а іншим - напій зі штучним підсолоджувачем.
    Потім вчені провели психологічний пресинг, розкритикувавши виконані піддослідними роботи. У висновку ті, хто пив лимонад з цукром, спокійніше реагували на критику, ніж інші.
    Як вважають учені, вся справа в глюкозі, яка допомагає мозку стримувати спонтанні імпульси. Це заперечує широко розповсюджену думку про те, що вживання глюкози може призвести до "Високого рівня цукру", що провокує імпульсну поведінку.
    Австралійські ж вчені впевнені: вживання солодких напоїв здатне допомогти у важкій робочій ситуації, наприклад, під час складних переговорів. Це також допоможе зняти стрес і після напруженого робочого дня, що зменшить можливий прояв агресії по відношенню до членів сім’ї вдома.
    __________________________________________________ ____________
    АААААААА!!!! Вже більше року, як відмовилася кидати цукор у чай!! Шо ж я наробила!!! Непоймикому вірити!

Здібна учениця

Re: Дайте дорогу солодким напоям!

laithemmer, не переживай і продовжуй пити чай без цукру, але з солодкими добряками)))
    модератор

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    АААААААА!!!! Вже більше року, як відмовилася кидати цукор у чай!! Шо ж я наробила!!! Непоймикому вірити!
    все правильно делаешь)))) я тоже зачастую без сахара пью, или минимум кидаю))) то все фигня
    ри?

Треба вживати разом з несолодким чаєм чорний шоко - дуже корисно. І глюкозу отримуєш, і апетит втамовуєш, і від стресів захищений.
    Новачок

Эрнесто Чегевара с сахаром поступал так: http://bards.ru/play.php?/1mp3/a_Ale..._chegevara.mp3
    модератор

А я-то думаю, чего это я такая грымза последнее время . С января этого года не употребляю сахар и кондитерские изделия.
    ри?

АлекS, срочно набухати в чай три ложки цукру і залпом випити!
    Пророк

АлекS, срочно набухати в чай три ложки цукру і залпом випити!
    *опа слипнется
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    *опа слипнется
    Поспорім?
    Пророк

Офтоп:

Поспорім?
    на 3 ложки сахара. условия? как проводим эксперимент? кто проверять будет?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя