Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6
Показано с 31 по 40 из 52.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Дайте дорогу солодким напоям!

Щодо чаю і кави - вже років шість-сім не кладу до них цукру, бо як мінімум він псує смак напою. А от вчора переплутав чашки з кавою і мені попалась із цукром... Фу, давно я такого не пив

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Щодо чаю і кави - вже років шість-сім не кладу до них цукру, бо як мінімум він псує смак напою. А от вчора переплутав чашки з кавою і мені попалась із цукром... Фу, давно я такого не пив
    Я не можу пити не солодкі чай та каву. Заздрю, що вам вдається. Ви, мабуть, завдяки відмові від солодкого, дуже стрункий ?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, ))) я відмовився від цукру в чаю та каві, бо він забиває увесь смак, але випічку ще не навчився без нього робити
    З.І. Найлегше було відмовитися від цукру в чаї. А от каву без цукру я зрозумів тоді, коли в універі вендинговий апарат давав або з цукром (якого автоматика сипала дуже багато), або без. Потім перейшов на натуральну каву без цукру і закохався в цей напій.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    кави - вже років шість-сім не кладу до них цукру, бо як мінімум він псує смак напою
    В латте не очень портит, а в остальном согласна с вами.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Tiramisu, я і в лате зараз не кладу :) Краще з цукеркою або шматочком шоколаду.
    المزيد من النفط

Sky, не намагались замінити цукор на фруктозу ? Фруктоза така сама за калорійністю але, пишуть, краще засвоюється. У чай я сипала, то нормально. А ось у випічку ні. Ви часом не пекли щось із фруктозою ?
    Пророк

Одно время добавляла в десерты и выпечку фруктозу, начались проблемы с печенью. Нашла информацию, что этого и следовало ожидать. Не то, чтобы я эти блюда каждый день употребляла, но в течение двух лет.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Одно время добавляла в десерты и выпечку фруктозу, начались проблемы с печенью. Нашла информацию, что этого и следовало ожидать. Не то, чтобы я эти блюда каждый день употребляла, но в течение двух лет.
    Нашла :
    Польза фруктозы также относительна и в кулинарии. Было выяснено, что выпечка на фруктозе никогда не получается такой же вкусной, как выпечка на простом сахаре. Благодаря именно обычному сахару дрожжевое тесто поднимается гораздо сильнее. Такими особенностями фруктоза, увы, не обладает, потому что дрожжевые бактерии очень медленно размножаются. Именно поэтому хлебобулочные изделия получаются менее пышными и вкусными, если они приготовлены с использованием фруктозы.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, нє, мені вистачило мармеладу на фруктозі і батончика
    Офтоп:

Краще вже стевія.
    المزيد من النفط

Так, ми теж купували такі батончики в Екваторі. Ну не настільки він поганий. Але більше не куплю.
    А стосовно стевії, то я намагалася заварювати з чаєм , замінюючи цукор, то ото дійсно жах. Чай смердів мокрою собакою. Пила, вмовляючи себе, що "яке ж воно корисне"...
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6