Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 38.
    Новачок

Перхоть, после смены шампуня

У мужа закончился Клеар Вита Абе, и он купил в магазине Пантин, через три дня посыпалась перхоть. Как думаете может образовываться перхоть только из-за смены средства? Или надо искать другие причины?

модератор

Re: Перхоть, после смены шампуня

да, как раз из-за этого)) коней на переправе не меняют)) пользуюсь первым уже года 2 то все ок)
    part of me

касталия, скоріше за все шампунь просто прибирав лупу, але не лікував від неї. Тому тільки ваш чоловік буде змінювати такий шампунь на звичайний, відразу ж проблема буде повертатися.
    Раджу використовувати лікувальні шампуні, мені колись допоміг Schwarzkopf. Наразі вже ним не користуюсь, але і з іншими проблема не вертається.
    2.0

бальзами юзайте. чесслово рулять. білоруські Belita Плюсонда, Ревівор, з керамідами.. мо ще якісь, але ці доволі дешеві і класні.
    а шампунь - хз.... мені тіки Сансілк не підійшов...
    23q
    23-й участник

юзайте пасту "сульсена" в астере, стоит 5 грн тюбик и про перхоть можно забыть. юзать после мытья головы любым шампунем.
    змія болотяна ОЧКОва

касталия, шампунь, справді, повинен лікувати. все, шо продається в "Астері" і те де. не лікує, а прибирає наслідки.
    зверніться до дерматолога,або придбайте шампунь в аптеці.
    На смак і колір, але гарний шампунь Фітум Ів Роше і Dr. Sante з алое.
    2.0

мені ще Дав подобається, але це для таких як я екстрималів, які бошку кожен день миють. бо він важкий по структурі.
    23q
    23-й участник

кстати сульсену можно купить в аптеке, если астере не доверяешь. Просто по сравнению с бешеными ценами на другие препараты, эффективность просто отличная.)
    Постійний відвідувач

Я мужу тоже год назад купила Клеар Вита Абе и после этого перхоти нет,значит помогает так что меня и не собераемся на что-либо другое.
    ри?

Клеар Віта Абе допомагає рівно стільки, скільки ним користуєшся - уж я то знаю, сама з нього не злажу. Але якшо хоча б намікнуть своєму волоссю, шо ти переходиш на інше шось - хохо, шо тут діється) До чорного одягу і близько не наближатися. А краще голову відрізати і викинути.
    Зараз шукаю лікувальні засоби, які б насправді допомогли, бо Сульсена нічого не дала, а Др. Санті тільки ще більше погіршив становище.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя