Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 24.
    ри?
    Lol

У Польщі набув чинності закон про хімічну кастрацію педофілів

Закон, схвалений польським парламентом у вересні минулого року, набув чинності у вівторок, 8 червня.

Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Згідно із законом, відтепер примусової хімічної кастрації зазнаватимуть всі чоловіки, засуджені за педофілію і сексуальне насильство над близькими родичами.

Досі процедура хімічної кастрації застосовувалася в низці країн, однак, як правило, на добровільній основі.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск запропонував зробити її примусовою після того, як країну вразила низка гучних злочинів, скоєних педофілами.

Крім того, було збільшено тюремні терміни для злочинців-педофілів та осіб, засуджених за насильство над родичами. Якщо раніше такі злочини каралися в'язницею на термін від двох до 12 років, то тепер суд може скерувати злочинця в ув'язнення на термін від трьох до 15 років.

Відтепер чоловіки, що відсиділи термін у справах про зґвалтування неповнолітніх, будуть зобов'язані почати курс прийому медикаментів, які пригнічують сексуальний потяг.

Однак суддям, перш ніж призначати цей захід, необхідно буде проконсультуватися з психіатром, котрі спостерігають ув'язненого.

За словами польських політиків, на сьогоднішній день в країні діє найсуворіше в Європі законодавство щодо педофілів.

Хімічна кастрація полягає в призначенні препаратів, що пригнічують функцію чоловічих статевих залоз і, як наслідок, продукцію чоловічих статевих гормонів, щоб придушити статевий потяг.

У деяких штатах США добровільна або примусова хімічна кастрація застосовується як покарання за злочини сексуального характеру.

У Чехії ґвалтівників каструють хірургічно. Операція є добровільною, але відмова від неї перешкоджає виходу на волю. Вийти на волю, відмовившись від кастрації, злочинець може, тільки якщо психіатри засвідчать його "виправлення". Цього можуть домогтися не всі.

Восени минулого року до Держдуми Росії також було внесено проект поправок до Кримінального кодексу, які передбачають хімічну кастрацію педофілів.

В Україні введення хімічної кастрації педофілів вже підтримав комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

.

Re: У Польщі набув чинності закон про хімічну кастрацію педофілів

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    У Чехії ґвалтівників каструють хірургічно. Операція є добровільною, але відмова від неї перешкоджає виходу на волю. Вийти на волю, відмовившись від кастрації, злочинець може, тільки якщо психіатри засвідчать його "виправлення". Цього можуть домогтися не всі.
    Не самое плохое решение. Убивать больных людей - вставать с ними на одну ступень.

А вот устранить источник болезни... Вообщем, я поддерживаю!
    .

Ответ Сообщение от БОРОВ Посмотреть сообщение
    не людей..а извращенцев..
    Они больны и их нужно лечить. Какой вообще смысл в убийстве, месть? Тогда мы(общество) такие же самые извращенцы, если возомнили себя теми, кто решает, жить ли человеку или умереть. Убить для того чтобы запугать других - да фига с два. Они больны и ничего не боятся. Возможность наказания их не остановит. Если сейчас спросить в тюрьме у любого убийцы, убил бы он, если бы знал что отсидит пусть даже один год? Думаю 100% осужденных скажут, что нет. Что говорить за больных?

Офтоп:
    Убийство детей - очень сложный вопрос. Например, мы не наказываем каждую вторую женщину(как минимум) за убийство детей(аборты)...
    .

Ответ Сообщение от БОРОВ Посмотреть сообщение
    Я предлагаю-кардинально, с помощью газовых камер например
    Чем Вы отличаетесь от них(маньяков)? Та же самая жажда крови.
    Пророк

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Они больны и их нужно лечить. Какой вообще смысл в убийстве, месть? Тогда мы(общество) такие же самые извращенцы, если возомнили себя теми, кто решает, жить ли человеку или умереть. Убить для того чтобы запугать других - да фига с два. Они больны и ничего не боятся. Возможность наказания их не остановит. Если сейчас спросить в тюрьме у любого убийцы, убил бы он, если бы знал что отсидит пусть даже один год? Думаю 100% осужденных скажут, что нет. Что говорить за больных?

Офтоп:
    Убийство детей - очень сложный вопрос. Например, мы не наказываем каждую вторую женщину(как минимум) за убийство детей(аборты)...
    я думаю, что настолько больных лечить бесперспективно
    модератор

сразу хирургически)) надо и нам такой закон принять)))
    .

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    я думаю, что настолько больных лечить бесперспективно
    Лечить за стеной конечно. Бессрочно, до результата.
    Пророк

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Лечить за стеной конечно. Бессрочно, до результата.
    изолировать таких на всегда, на необитаемых островах, благо таких хватает в мировом океане
    там пусть и лечат друг друга......
    Філософф

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    изолировать таких на всегда, на необитаемых островах, благо таких хватает в мировом океане
    там пусть и лечат друг друга......
    Острова ото засорять...
    Пророк

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Острова ото засорять...

за то гуманисты будут спать спокойно, я то лично за более радикальные методы исправления преступников
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя