Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 36.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Безопасная детская зубная паста

Отаке питання. Надивившись відео одного каналу про стан зубів гожулян через значну зафторованість води (характерну і для Полтави), вкотре зацікавився безфторними зубними пастами. Дитячими (що є у роздрібному продажу) не хочеться користуватись, а з дорослих в магазинах наткнувся лише на російські і Пародонтакс (буууе, раз колись купував... солона, неприємна). На декількох сайтах (включаючи розетку і мейкап) знайшов два варіанти - німецьку Логодент (Логона) і данську Urtekram. Хтось мав досвіт користування ними?

Пророк

а що, фтор - так погано? наче небезпека вsд хлору, який активніший за фтор і його витісняє. от халепа..
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    я українського виробництва паст давно в очі не бачив...
    лінія Ірен Букур, не гіршої якості за Lacalut i Sensodyne, при цьому трохи дешевша.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    фтор - так погано
    Велика кількість - так. Призводить до флюорозу.
    Victorious, полтавська вода дуже перенасичена фтором. Пам'ятаю ще зі школи настанови стоматолога. Ну і більшість стоматологів Полтави скажуть "до 18-20 у багатьох полтавців зуби ідеальні, а потім починають руйнуватися з-за води." Тоді користувався жемчугом з кальцієм, потім якось призабулось і кількарічне чищення фтористими пастами вилилось в тривале лікування (у мене зуби схильні до карієсу і флюорозу).
    Подивився. Дякую за підказку, в Лакалута всі з фтором, а от Сенсодин класичний без. І мабуть на ньому й зупинюсь.
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Ірен Букур ... трохи дешевша
    180 грн. - трохи дешевша? http://irenebukur.com/zubnaya-pasta-kompleks-2015/
    Ще є якісь пасти Еколюкс (Україна), але в продажу теж лише інтернет та і зовнішній вигляд судячи з фото нагадує Пародонтакс...
    Пророк

Белорусская Дентавит - 35 грн http://fito-gor.com.ua/dentavit-silver.html
    Итальянская PresiDENT Unique - 61,96 грн. http://prem-plus.com.ua/ru/president...nie_pasti.html

Пародонтакс (буууе, раз колись купував... солона, неприємна).
    надо просто немного попользоваться и потом вкус будет нормально восприниматься ) они об этом даже в инструкции пишут.
    Пророк

Велика кількість - так. Призводить до флюорозу.
    я так звик до хлорованої води, що мені фтор здається божлю ласкою
    180 грн. - трохи дешевша? http://irenebukur.com/zubnaya-pasta-kompleks-2015/...
    я не знаю, чому в них така цінова політика, але в реалі ви берете в пункті продажу картку споживача і З НЕЮ купуєте тюбік 170 грам за 85 гривень. це вона подорожчала, 2 місяці тому була 75 гривень. ніяких зобов'язань, типу купляти щось щомісяця чи "привести трьох друзів", у вас при цьому немає.
    штатний скептик

Re: Безопасная зубная паста

"Новый жемчуг" від "Невской косметики" - користуюсь вже багато років саме за порадою стоматолога. Без фтору.
    Пророк

вкотре зацікавився безфторними зубними пастами
    Я ними весь час цікавлюсь. Давно знаю, що в Полтаві перенасичена фтором вода і шукаю з\п без нього. Ті самі результати пошуків, що і у тебе, Скай. Дивно, чому нема пропозиції, якщо є попит. Я купую Новий жемчуг. Так, знаю, що російська, але вона коштує 9 грн в Астері, а скільки я не шукала, і в інтернеті, і в магазинах, то і приблизно таких цін на інші безфторні немає. Все дуже дорого, тому поки що Новий жемчуг - кальцій. Якщо хто знає де купити нормальну заміну, кажіть. Пишуть про білоруську Дентавіт, я б взяла таку, але не бачила в продажу. Якщо хто купуватиме собі через інтернет, то і я б заразом замовила.
    المزيد من النفط

Дитячий стоматолог казала мені, що фтористі пасти шкідливі лише у період, коли у дітей ростуть зуби. Для дорослих пасти з фтором безпечні.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Итальянская PresiDENT Unique
    З російськими коренями )))
    Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    надо просто немного попользоваться и потом вкус будет нормально восприниматься ) они об этом даже в инструкции пишут.
    використав тюбик, не викидати ж :) так і не звик
    Victorious, до речі, для Полтави вона не підходить, бо містить фтор. Знайшов у інеті фото складу.
    Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    "Новый жемчуг" від "Невской косметики"
    в магазинах наткнувся лише на російські
    Трошки оффтопу - за два роки вивів з дому майже всі російські товари (окрім посуду, але він був придбаний до 2013 року), не купую нічого російського і відучив батьків, хоча мамі подобались товари бренду "Бархатные ручки" і "Черный жемчуг", перейшли на аналоги від Nivea. Дорожче, але у мене є можливість купувати без торгової надбавки напряму у постачальника (який до речі займається ще й всіма брендами "Калина", так як компанія напряму належить групі "Юнілевер").
    Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    користуюсь вже багато років саме за порадою стоматолога
    мені ще році так в 2000-2002 радили :) Любив тоді за те, що була в пластиковому тюбику, а не металевому.
    Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Дитячий стоматолог казала мені, що фтористі пасти шкідливі лише у період, коли у дітей ростуть зуби. Для дорослих пасти з фтором безпечні.
    А скільки років стоматологу?

Замовив на МейкАпі Логодент. Будемо пробувати. Хоч і дорогувато, та хоч доставка безкоштовна.

П.С. Провтикав більш дешеву білоруську http://makeup.com.ua/product/152363/ Чері, доставляють в Полтаву безкоштовно незалежно від суми замовлення
    Пророк

а цікаво, чим раніше чистили зуби? може глиною..
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4