Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей124Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 41 из 50
Показано с 401 по 410 из 499.
    Пророк

Re: Лыжники и сноубордеры Полтавы

Неоднократно Уксус вмовляла мене сходити на інститутську гірку. Одного разу ми були - на початку зими, але не працювали підйомники і я сильно плювалася потім, казала, шо ні за які гроші не буду більше без підйомника, бо вся мокра, заморена - ужасно!

Після того вона не раз ходила сама чи з кимось туди і піднімалася на підйомнику. Казала, шо все супер і нада йти. Сьогодні видався відносно вільний час і вона мене вмовила.
    НІКАГДА!!!
    НІ-КА-ГДА більше я не піду на ту гірку!
    Спочатку про підйомник:
    перший погляд на нього викликав запитання: а як тут піднімаються регуляри?!!! Подивилася, подивилася і поняла, шо в даному випадку потрібно стати гуфі. Я можу трохи кататися на праву ногу і при горі навіть перекантуватися на праву можу, але те, шо я відчула на цьому підйомнику.... уффф
    ясно, шо він специфічний, і нада навчитися за нього чіплятися. Уксус показала, як чіплятися і я кілька разів пробувала і падала. Нарешті коє-как поїхала. Принцип поняла, і загалом могла триматися, хоч і не зручно, шо він часто тягнеться десь нижче колін. І все було б нічого, аби не НОГА. Десь на середині підйомника права нога вже оніміла повністю, до самого кінця я доїхала з однією ватяною ногою. Спускатися було чудєсно, бо як не крути, а таки людина має стояти на двох ногах, хоч вона і переносить вагу на якусь одну. Клишоного покантувалася донизу...
    Так повторилося разів 5 (на більше і сил не вистачило, і час підйомника добігав кінця). На передостанньому спускові я навіть сіла десь серед гірки і зняла ботинок, шоб зробити масаж нозі - якось відчути її, бо це жахливо - їхати з куском вати замість ноги!
    Про саму гірку: понятно, шо вона бувала і краща - залежить від снігу, але так склалося, шо сьогодні вона ужасна ).
    Шар снігу - 1 мм, кругом залисини, з-під яких виглядає лід або земля. Або коряги, через одну з яких дуже перечепилася переднім кантом Укс і полетіла писочком об твердезну гірку - дуже забилася і переживає за шию.

P.S. НІ-КА-ГДА

Добрий модер ))

Я живе, шия поки шо на місці, цікаво шо скаже завтрашній день (зазвичай після сну стає зрозуміло все). Да, гора була не дуже, бо з залисинами. А підйомник мені не супер, звісно, але норм, особливо зважаючи на те, шо дуже близько до дому, нікуди не треба їхати.
    Частий гість

Тема затихла. С закрытием сезона, господа лыжебордеры (не поздравляю, естественно). Кто чем летом заниматься будет? Агрофитнес, водные лыжи, кайтсерфинг, пасьянс-паук? :)
    Прилипало форума )

Всем привет ))))Хочю уже снега )))а вы ))???

Купил сноуборд штаны, а они после езды делаются с середины влажные даже мокрые (((цена 450 грн всё вроде норм было на этикетке росписано....может нада что поддевать под них ??термобельё и.т.д ??помогите очень неудобно ходить зимой мокрым ))))
    Пивовар

Ответ Сообщение от azay Посмотреть сообщение
    Хочю уже снега
    пока тепло и сухо - катаюсь на двух колесах)
    а потом буду мечтать о снеге)

штаны - имхо чтото не то
    когда активно катаешся - потееш капитально
    но у меня что штаны что куртка внутни разве что слегка влажные
    нормально сделанная одежда должна выпускать влагу наружу, но не пускать ее внутрь...
    полосатік

До речі, про штани... Де зараз вже можна купити гірськолижний костюм чи може штани і куртку окремо???
    Новачок

скорей всего проблема в материале штанов. термобелье только усугубит проблему. или они слишком теплые для наших зим)))
    Прилипало форума )

http://www.utravel.ru/article/snow-o...dlya-snouborda

нада термо......

А что там решают в сорочином кто знает ? изминения будут )?

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    До речі, про штани... Де зараз вже можна купити гірськолижний костюм чи може штани і куртку окремо???

http://www.extreme-stock.com.ua/
    wwa
    Завсідник

Ответ Сообщение от Кибальчиш Посмотреть сообщение
    Подумайте только: свежайший воздух на высоте трех километров, яркое солнце, искрящийся снег, безумная красота гор. Перед тобой пять километров трассы. Ты и трасса, один на один.
    И где ты катаеш???
    Прилипало форума )

Привет всем )))Вышел новый мега супер ааааааа фильм The Art Of Flight !!!
    Жду коментов о фильме )))смотрите в 720p !!!
+ Ответить в теме
Страница 41 из 50