Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей124Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 18 из 50
Показано с 171 по 180 из 499.
    Прилипало форума )

Re: Лыжники и сноубордеры Полтавы

Всем привет..погода сегодня просто клас !Кто поедет на горки всем удачной езды.

Частий гість

Сорочий Яр 2009
    Прилипало форума )

Класно смонтировал
    В конце класно шмякнулся
    А сколько ты катаешся (год/дней) ?
    Частий гість

в целом дней 20, три года по неделе в карпатах и в этом году начал в Петровку ездить
    part of me

Позавчора був на базі "Корчак". Відчуття суперечливі. В перші хвилин десять думав: "Боже, куди я попав, швидше б скінчився б час!", але потім розкатався, і навіть сподобалося.
    На трасі дуже багато криги, на підйомнику в самому кінці її метрів 5, тому на борді дотриматися до кінця - важкувато. А невеликі, по пів-метра ділянки, я проїжджав нормально. Але в цілому підйомник на Корчаку кращий, бо не ламається, швидкий і на мою думку - зручний.
    Я не знаю, як було в той день на Петрівці (а це було відразу після зміни погоди, коли снігом присипало те, що замерзло до того), але на Корчаку більшість снігу була міцно зхвачено кригою. І тільки С-образний спуск зліва був більш-менш без криги.
    Ще на Корчаку я перший раз за цю зиму так набив собі сідниці, і ще й до того ж вивихнув ліву руку. Я думаю, не мала "заслуга" в цьому в тому, що на трасі повно криги, але з іншого боку також схоже, що траса там більш полога і довша, і тому Остапа мене понесло.
    Платити на Корчакові треба не за кількість підйомів, а за час. Я був пізно і черг на підйомникові не було, але не знаю чи немає їх вдень, якщо є, то думаю, така ситуація мене б не порадувала.
    Вартість підйомника:
    • 1 год - 40 грн
    • 1,5 год - 50 грн
    • 2 год - 60 грн
    Пророк

сьогодні вперший раз ужитті каталась на сноуборді в сорочиному ярі.
    впала разів 200, але вже трохи вмію їздити на задньому канті, і трохи повертати на передній) вообщєм впечатлєній уйма, хочу ще)
    Добрий модер ))

fragov, дивно, що на Корчаку погодинні розцінки на підйомник. Ми були там в цьому році, то один підйом коштував 5 грн. І прокат там дорогий. Але були і плюси, тобто один велетенський плюс - мені дали там в прокаті борд безкоштовно і там був мій перший раз
    кетя, ураураура!!! вітаю! коли наступного разу?
    part of me

Тільки що з "Сорочиного Яру". Ппц, там були якісь змагання днем, і мабуть після них вони ніфіга не ратрачили. Бо знову ж сніг померз, хоча стан був кращий ніж на Корчакові. І прикол, коли вже закривилась, ратрак таки виїхав!
    А взагалі весело, сьогодні я тільки спиною бахнувся одного разу.

кетя, молодца! В наших рядах поповнення!
    Пророк

Uksus, навіть незна, хочеться пошвидше, але як воно буде хтозна) наступного разу мабудь краще в будній день їхати, народу менше)
    Новачок

06_02_2010
    Миниатюры Миниатюры DSC01739.jpg   DSC01745.jpg   DSC01747.jpg   DSC01750 copy.jpg   DSC01725.jpg  

+ Ответить в теме
Страница 18 из 50