Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности

Результаты опроса: Пользуетесь ли вы услугами Internet-магазинов

Голосовавшие
24. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

17 70.83%
  • Нет

7 29.17%
  • А что это такое?

0 0%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7
Показано с 51 по 60 из 64.
    Партнер магазину

Re: Internet-магазины в Полтаве

А ця тема ще жива?

Пророк

інтернет могозінами користуюсся . чото послєдєнє врємя полюбив мойо. завів даже накопичувальну картку там
    Партнер магазину

Виння Пых, то у нас є накопичувальна знижка! Тільки більш продвинута, на порядок.
    Пророк

Ответ Сообщение от Магазин Лагуна Посмотреть сообщение
    Виння Пых, то у нас є накопичувальна знижка! Тільки більш продвинута, на порядок.
    Будь ласка, запрошую оформити за 30 секунд
    напишіть де у вас є адреса в полтаві. хочу до вас завітати в гості. з метою оцінки асортіменту та можливого подальшого придбання потрібних мені товарів.
    Партнер магазину

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    напишіть де у вас є адреса в полтаві. хочу до вас завітати в гості. з метою оцінки асортіменту та можливого подальшого придбання потрібних мені товарів.
    Оцінка асортименту інтернет-магазину? - Весь асортимент показаний на сайті, всі позиції доступні до замовлення. В Полтаві є тільки видача замовлень, в якості точок видачі - всі склади компанії "Нова Пошта" або "Міст Експрес", також, звичайно є доставка додому. Всі тарифи та ціни показані на сайті онлайн. Можете потихеньку складати товари до кошика - і все побачите на власні очі. Дякую за запитання!
    Пророк

Оцінка асортименту інтернет-магазину? - Весь асортимент показаний на сайті, всі позиції доступні до замовлення. В Полтаві є тільки видача замовлень, в якості точок видачі - всі склади компанії "Нова Пошта" або "Міст Експрес", також, звичайно є доставка додому. Всі тарифи та ціни показані на сайті онлайн. Можете потихеньку складати товари до кошика - і все побачите на власні очі. Дякую за запитання!
    я пунімаю шо воно може смішне питання. але ж у інтернет магазинів які представлені в полтаві я якійсь офіс, по типу офлайн магазину неівеличкого, де є персонал кілька асортиментів товару та таке інше. чи є у вас представництво в полтаві куди можна завітати. ?
    Партнер магазину

я пунімаю шо воно може смішне питання. але ж у інтернет магазинів які представлені в полтаві я якійсь офіс, по типу офлайн магазину неівеличкого, де є персонал кілька асортиментів товару та таке інше. чи є у вас представництво в полтаві куди можна завітати. ?
    Немає. Інтернет-магазин, надсилаємо товари по Україні навіть в села. 95000 товарів. Такої кількості не буває в звичайних магазинах :)
    Пророк

Немає. Інтернет-магазин, надсилаємо товари по Україні навіть в села. 95000 товарів. Такої кількості не буває в звичайних магазинах :)
    пунятна, знаю я один інтернет магазин. полтавський. так у них є свій оффлайн магазинчик на мелькомбінаті. я там частенько раніше шось брав собі. ціни більш менш адекватні.
    المزيد من النفط

пунятна, знаю я один інтернет магазин. полтавський. так у них є свій оффлайн магазинчик на мелькомбінаті. я там частенько раніше шось брав собі. ціни більш менш адекватні.
    А що у них за речі ? Взуття ? Одяг ?
    А зараз у них нічого не купуєте, чи вони закрились ?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А що у них за речі ? Взуття ? Одяг ?
    А зараз у них нічого не купуєте, чи вони закрились ?
    нє чого . работають. я вам ссилку на них кину. ось. http://nexus.pl.ua/
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7