Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 12 из 12.
    Инвалид умственного труда

Re: Качество интернета Полтавских провайдеров

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ну эт пока ISP- маленькие, мелкие конторки или гос. Укртелеком, а как подтянутся в эту сферу теже МТС, Киевстар, то буде все ок! ИМХО
    Фигня все.. как доходит до дела... все ложаться..
    Стабильной связи нет и не будет....

Новачок

Re: Качество интернета Полтавских провайдеров

Взагалі я з Кременчука приїхав, там у мене проблем з інтетом не було, і ціни на безлімітку смачніші, навіть смачніше ніж в Укртелекому, ось посмакуйте:http://satel.net.ua/new_price.shtml#hl Інет бувало вирубало на 1-2 години раз в один-два місяці... Але це все в солодкому минулому, адже я переїздив до Полтави.
    О, Полтавський інет! Півтори місяці я намагався підключитися до АІРу. Обіцяли в кінці вересня та в кінці жовтня у них майже вишло, так я й не підключився. "ПОИСК", ви тільки подумайте, сама назва провайдера вже говорить про якість - "Ф ПОИСКах инета" (ще пару місяців і вийде мій перший том цього видання), але "Фступ" вже готовий: прикиньте, прийшли до мене ж ці "поисковики", втикнули дріт, пофтикали в моєму компі хвилин 20, сидять, а в них нічого не пінгується,знесли мій нещасний нод32, мовби це все він, а воно так і не пінгується. Посиділи, сказали, що в мене кривенька вінда, зібрали шмотки і пішли. Сєтеву карту я все ж таки трохи попорпавшись налаштував, хоча і з нею і з віндою було все ок, просто я зразу зрозумів, що у "поисковикоф" hands.dll (тобто файл hands.dll відсутній).
    Є вже і перший розділ першого тому: за 3 дні уже вирубало двічі, хоча й не на довго (10-15 хвилин).
    Я зробив для себе висновок:
    Щоб був нормальний інет без траблів, треба одночасно ще один провайдер підключити, наприклад Укртелеком-адсл, я думаю, одночасно у них траблів не буде і інет буде завжди, хоча нажаль це вийде трохи дорожче ніж просто один провайдер з більшою швидкістю.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы