Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life

Результаты опроса: Сайт якого спрямування Ви бажаєте створити?

Голосовавшие
5. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Інформаційний

5 100.00%
  • Розважальний

3 60.00%
  • Комерційний

2 40.00%
  • Іншого спрямування

2 40.00%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 15 из 15.
    feruim
    Гість
    Та придбав непогану інформацію і хочу створити свій сайт щоб в майбутньому щось з нього мати але зараз нажаль не маю багато часу.Незабаром отпуск,чекаю.

Sandr
    Гість
    Chat

Статті на Полтавському порталі

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Якщо є бажаючі писати по розділам, напишіть про це в цій темі. Які розділи, і про що ви б хотіли там писати.
    Я тут на форумі у відповідній темі розповідав людям, використовуючи власні дослідження, про заправку фарбових картриджів HP...

От і думаю, якщо це питання справді цікавить людей, то може оформити цю інформацію у вигляді статті: "Інструкція по заправці фарбових картриджів HP у домашніх умовах". Адже ця операція справді на диво елементарна, а за неї деруть у СЦ майже по півсотні гривень.

І ще я дослідив, як можна "переробити" 29 картридж на 20... Це теж корисна штука, оскільки 29 має ємкість 40 мл, а 20 -- лише 28.
    feruim
    Гість
    Ще [color=green]ось[/color] підбірка текстур та кліпарт.
    Завсідник
    хе-хе, на сайте портала хорошо бы свой дизайн замутить и CMS нормальную взять. Уникальности добавить.
    то, что есть, это просто блог, а не портал, причем не на лучшей CMS. Блог он и есть блог.
    Постійний відвідувач
    Кого интересует бесплатный хостинг, можете посмотреть здесь: http://www.by.ru
    Удобное имя, никакой рекламы, никаких требований по посещаемости. Нельзя только размещать видео и музыку.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы