Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6
Показано с 41 по 50 из 53.
    Гуру

Re: Пекло - це...

То який же він по вашому? Може розповісте?
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Поясніть, будь ласка, своїми словами, якщо ви не вважаєте її просто казкою, а описом певної реальности, то який моральний сенс вкладає у неї Ісус?
    У статті за ланкою це пояснено. Що ж не зрозуміло? Мова ж не про буквального багача й бідаря. Ісус зображає фарисеїв, які пишались своєю вченістю, але не зважали на духовні потреби простих людей.
    Це ви мені поясніть, де буде плач і скрегіт зубовний, про які говорить Ісус, бо могила явно не підходить, тоді де?
    Чи могли б навести вірш, який процитували? Я ніяк не знайду. Буду дуже вдячна.

Гуру

Тож де буде плач і скрегіт зубів? У Луки 13:25 є відповідь - перед зачиненими дверима.
    А ви могли б нарешті відповісти на моє питання про Адама та Єву. Що ж ними трапилось після смерті?
    المزيد من النفط

А ви знаєте ? Напишіть мені, будь ласка, по секрету.
    Odo
    -

Пекло - це...

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    То який же він по вашому? Може розповісте?
    Ісус розповів, вам мало?

У статті за ланкою це пояснено. Що ж не зрозуміло? Мова ж не про буквального багача й бідаря. Ісус зображає фарисеїв, які пишались своєю вченістю, але не зважали на духовні потреби простих людей.
    Я волію розмовляти із людьми, яким я можу вести живий діалог, а не з невідомим мені автором статті, якому я не можу поставити питань.
    Щодо притчі, ви так і не навели жодної фанстастичної притчі Ісуса, то з чого ви взяли, що ця фантастична?
    До чого тут фарисеї, коли ідеться про діяльну любов до ближнього, про милостиню, яку не творив Лазарю багач?

Чи могли б навести вірш, який процитували? Я ніяк не знайду. Буду дуже вдячна.
    "28Буде плач там і скрегіт зубів, як побачите ви Авраама, та Ісака та Якова, та пророків усіх в Царстві Божім, себе ж вигнаних геть..."

Тож де буде плач і скрегіт зубів? У Луки 13:25 є відповідь - перед зачиненими дверима.
    А ви могли б нарешті відповісти на моє питання про Адама та Єву. Що ж ними трапилось після смерті?
    Є речі, які Бог нам відкрив і є таємниче, що нам невідкрите, наприклад посмертна участь тих чи инших людей.
    Щодо зачинених дверей, так життя вічне без Бога і є пекло, порівняйте наступне: "а сыны царства извержены будут во тьму внешнюю: там будет плач и скрежет зубовний".
    Якщо я правильно вас зрозумів, то ви вважаєте, що по смерті буде лиш могила, тоді хто плакатиме і скреготатиме зубами?
    Гуру

Я волію розмовляти із людьми, яким я можу вести живий діалог, а не з невідомим мені автором статті, якому я не можу поставити питань.
    Нещодавно ви теж давали посилання. Ви сподівалися, що хтось знайомий із автором? Скоріш за все, статті, що на них ми посилаємось відображають наше бачення справи. У мене це так і є. Отже, будь ласка, усі питання до мене.

Щодо притчі, ви так і не навели жодної фанстастичної притчі Ісуса, то з чого ви взяли, що ця фантастична?
    Мова йшла про алегорію, а не фантастику. Це різні речі. Так само це стосується образної мови та гіпербол. А я не можу сприйняти ваше пояснення, що нібито ця притча - це відображення реальності. Чи Ви можете її пояснити?
    Чи справді* вважаєте, що ті хто помер (Авраам, Лазар і багач) могли після смерті розмовляти, відчувати, турбуватися про інших? Яким чином це можливо? І ще: з притчі виходить, що до пекла потрапляють усі ті хто помер, і добрі і злі, а не лише безбожні люди. Можете прокоментувати?

До чого тут фарисеї, коли ідеться про діяльну любов до ближнього, про милостиню, яку не творив Лазарю багач?
    Тоді що було алегорією? Ісус розповів реальну історію чи таки притчу?

Є речі, які Бог нам відкрив і є таємниче, що нам невідкрите, наприклад посмертна участь тих чи инших людей.
    Чому ж? Хіба Бог не повідомив про те, що станеться з Адамом? чи з Ісусом? чи з іншими?

Щодо зачинених дверей, так життя вічне без Бога і є пекло, порівняйте наступне: "а сыны царства извержены будут во тьму внешнюю: там будет плач и скрежет зубовний".
    Перепрошую, ви плутаєте, бо вічне життя це нагорода, а не покарання. Кара ж полягає у тому, що негідні будуть знищені назавжди. Коли вони почують вирок та опиняться перед зачиненими дверима, то тоді й будуть плакати і скреготати зубами аж поки ангели не виконають вирок вкинувши їх до вогняної печі. (Матвія 13: 42).
    Якщо я правильно вас зрозумів, то ви вважаєте, що по смерті буде лиш могила, тоді хто плакатиме і скреготатиме зубами?
    Віра у пекельні муки не узгоджується з Біблію. Я вже про це згадувала, наводила вірші та посилання. Якщо треба можу нагадати.
    Я знайшла в євангеліях три згадки Ісуса про плач і скрегіт зубів. Цей образ він вжив для опису часу суду та виконання вироку над безбожниками, а не для опису могили в якій і перебувають померлі аж до Судного Дня. Тож засуджені почувши вирок Судді поводяться наче невиправні злочинці одержимі злобою, вони не жаліють за скоєне, а лиш збільшують свою ненависть і їх сльози зовсім не через розкаяння. Отже їх чекає кара - смерть, - бо з якої такої причини вони мають жити* вічно?
    Гуру

Ответ Сообщение от Н.Д.;
    Що сталося з Адамом після смерті?
    Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А ви знаєте ? Напишіть мені, будь ласка, по секрету.
    Жодних секретів. Про це давно написано у Біблії у книзі Буття 3 розділі.

Автор неизвестен:
    "...а с какой такой радости Лазарь оказался в "месте блаженства"? Только потому, что был бедный? Странный подход к делу, если честно! Нигде не указывается бедность в качестве одного из необходимых факторов для получения одобрения Иеговы. Богач за что страдает? За богатство и пиршества? А что, нельзя? Если оппонент возражает, что осуждённый богач, де, не заботился о духовном - то и про Лазаря не написано, что он из Храма не выходил...
    المزيد من النفط

Жодних секретів. Про це давно написано у Біблії у книзі Буття 3 розділі.
    "ибо прах ты, и в прах возвратишься." "...и не стал жить вечно".
    Нарешті я прочитала уважно. Тобто це означає, що Адам просто пішов у землю і дух його не втрапив ані у Рай ані у Пекло ? Але про долю душі Єви нічого не написано.

А людина яка потрапляє у Пекло теж виходить живе вічно ?
    Banned

Одо спорит с Н.Д. Потрясающе, просто потрясающе, не хватает мусульманина и иудея, буддист бы в спор не вклинивался!
    Гуру

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Одо спорит с Н.Д. Потрясающе, просто потрясающе, не хватает мусульманина и иудея, буддист бы в спор не вклинивался!
    За всіх була Lera :)) Цікаво де вона поділась?

Ответ Сообщение от Karen;
    "ибо прах ты, и в прах возвратишься." "...и не стал жить вечно".
    Нарешті я прочитала уважно. Тобто це означає, що Адам просто пішов у землю і дух його не втрапив ані у Рай ані у Пекло ? Але про долю душі Єви нічого не написано.
    Єва теж померла. Смерть була наслідком гріха. І гріх і смерть Адам та Єва передали у спадок дітям. Отож усі люди, які померли потрапляють до пекла, тобто до могили.

Ответ Сообщение от Karen;
    А людина яка потрапляє у Пекло теж виходить живе вічно ?
    Чого раптом? Знову інтуїція?
    المزيد من النفط

Чого раптом? Знову інтуїція?
    Душа померлої людини у Раю продовжує жити, приємно проводячі час ( ну там на шопінг, наприклад або у солярій ходе). А душа людини, що у Пеклі печеться на пательні і навіть на хокей чи футбол їй сходити зась. Але ж вона все одно не померла і хоч якось перебиваючісь з хліба на воду таки ЖИВЕ ?
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6