Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 53.
    Odo
    -

Пекло - це...

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Odo, а ви все у пеклі сидите ?
    Сподіваюсь, що ні, а ви?

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    То це до теми? Пекла я не зауважила.
    Так, у могилі буде плач і скрегіт зубів? І ви так і не відповіли, що неймовірно-фантастичного у виноградній лозі?

المزيد من النفط

Re: Пекло - це...

Сподіваюсь, що ні, а ви?
    Ви що забули, що створили мені Райські Кущі ? Ось там я і перебуваю поки ви з Н.Д. сваритесь у Пеклі.
    Гуру

Ні-ні. Ми не сваримось. У нас мила пекельна бесіда, жодних відхилень від теми.

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Так, у могилі буде плач і скрегіт зубів? І ви так і не відповіли, що неймовірно-фантастичного у виноградній лозі?
    Значить, буде плач і скрегіт зубів? А наразі там тихо?
    І далі, виникає закономірне питання, якщо у пеклі-могилі плачуть-розмовляють-страждають, то чи справді там знаходяться померлі?
    Щодо виноградини. Це алегорія так само як і притча про дерева з книги Суддів 9 розділу.
    Там дерева між собою розмовляють хто між ними достойний стати царем. В іншій темі Карен запитувала, чи дерева мають душу. То як би ви відповіли?
    المزيد من النفط

І далі, виникає закономірне питання, якщо у пеклі-могилі плачуть-розмовляють-страждають, то чи справді там знаходяться померлі?
    Які ж ви милі !
    les
    Філософф

Пекло - це найстрашніше віддзеркалення совісті.
    Породжений нею образ покарання за порушені тобою табу, які хоч і не ти придумав, але звільнитися від відчуття провини все одно не можеш.
    Пекло існує лише в уявленні тих людей, які належать до культур з розвиненими системами табу.
    У примітивних культур пекло відсутнє.

З іншого боку, пекло - це страх смерті. Людина дуже боїться невідомої, але невідворотньої смерті. Тому і грає в гру само вмовляння : типу, я ж хороший, то по смерті мені нічого поганого не буде, а сусід Вася - падлюка, тож йому буде там бабай.
    Гуру

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Які ж ви милі !
    Це тому, що ми не використовуємо вогнепальну зброю, не стріляємо з гармат. Єдина зброя - це обосічний меч, Боже Слово. Ну і звичайно, здоровий глузд. Ісус не насміхався з людей, а навчав їх, пояснюючи на прикладах та з допомогою притч.
    Людину образити легко, а от допомогти пізнати правду - це вимагає зусиль та вміння.
    Odo
    -

Пекло - це...

Щодо виноградини. Це алегорія так само як і притча про дерева з книги Суддів 9 розділу.
    Там дерева між собою розмовляють хто між ними достойний стати царем. В іншій темі Карен запитувала, чи дерева мають душу. То як би ви відповіли?
    Так буде плач і скрегіт зубів чи ні? Уточніть, будь ласка, свою відповідь, я вас не зрозумів.
    Гуру

Що саме не зрозуміло?
    Odo
    -

Пекло - це...

Що саме не зрозуміло?
    Звідки плач і скрегіт зубів, коли ви кажете, що буде могила? Ви вірите словам Ісуса?
    Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    До теми:
    "Некто сказал Ему: Господи! неужели мало спасающихся? Он же сказал им: подвизайтесь войти сквозь тесные врата, ибо, сказываю вам, многие поищут войти, и не возмогут. Когда хозяин дома встанет и затворит двери, тогда вы, стоя вне, станете стучать в двери и говорить: Господи! Господи! отвори нам; но Он скажет вам в ответ: не знаю вас, откуда вы. Тогда станете говорить: мы ели и пили пред Тобою, и на улицах наших учил Ты. Но Он скажет: говорю вам: не знаю вас, откуда вы; отойдите от Меня все делатели неправды. Там будет плач и скрежет зубов, когда увидите Авраама, Исаака и Иакова и всех пророков в Царствии Божием, а себя изгоняемыми вон. И придут от востока и запада, и севера и юга, и возлягут в Царствии Божием." (Луки 13:23-29)
    Ісусу можна вірити: тут про пекло-гадес-ад-шеол ні слова. Та ще й події стосуються майбутнього.

У мене питання: що сталось з Адамом і Євою після смерті? Як ви думаєте?
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6