Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 53.
    Odo
    -

Re: Пекло - це...

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Odo, притчі не є реальнми. І це очевидно з притчі про багача та Лазаря. А от уривок про геєну пекла не стосується.
    Біблія описує пекло як могилу і більш нічого. (Екклезіаста 9: 9,10).
    http://wol.jw.org/uk/wol/pc/r15/lp-k/1200270021/92/0
    Ви не відповіли на мій аргумент щодо того, що Ісус не оповідав у притчах нич химерного або фантастичного, такого чого б не існувало. Маєте відповідь?

Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ви не відповіли на мій аргумент щодо того, що Ісус не оповідав у притчах нич химерного або фантастичного, такого чого б не існувало. Маєте відповідь?
    Мені подобається наступне визначення того, що таке притча: http://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9...82%D1%87%D0%B0

У перекладі з*грецької мови
    «притча»*— це «йти пліч-о-пліч», себто притча пліч-о-пліч ставить відоме з невідомим. Адже притча дозволяє зрівняти відому істину з невідомою. Істини в притчах подавалися у символах, образах та алегоріях.
    http://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9...80%D1%96%D1%8F
    Притча про багача і Лазаря є алегоричною, як і більшість Ісусових притч.
    Йдеться про духовний стан людей, а не про пекло.
    Сподіваюсь, Ви не вірите в пекло зі смолою і чортами?
    Odo
    -

Мені подобається наступне визначення того, що таке притча: http://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9...82%D1%87%D0%B0

У перекладі з*грецької мови
    «притча»*— це «йти пліч-о-пліч», себто притча пліч-о-пліч ставить відоме з невідомим. Адже притча дозволяє зрівняти відому істину з невідомою. Істини в притчах подавалися у символах, образах та алегоріях.
    http://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9...80%D1%96%D1%8F
    Притча про багача і Лазаря є алегоричною, як і більшість Ісусових притч.
    Йдеться про духовний стан людей, а не про пекло.
    Сподіваюсь, Ви не вірите в пекло зі смолою і чортами?
    Наведіть, будь ласка, ще хоч одну з притч Ісуса, де були б описані фантастичні події, яких неможливо уявити у контексті тогочасної культури?
    Гуру

Тобто, Ви вважаєте, що притча про Лазаря - це буквальні події, що відбувались у реальному світі?
    Ось притча про виноградину:
    http://wol.jw.org/uk/wol/b/r15/lp-k/nwt/K/2014/43/15
    Odo
    -

Тобто, Ви вважаєте, що притча про Лазаря - це буквальні події, що відбувались у реальному світі?
    Ось притча про виноградину:
    http://wol.jw.org/uk/wol/b/r15/lp-k/nwt/K/2014/43/15
    Що за "притча про виноградину"? За вашою ланкою текст про ап. Петра.
    Давайте розглянемо першу частину притчі про багача та Лазаря. Дається опис того, як жирує багач і як поневіряється бідний Лазарь, це опис реальних подій тогочасного суспільства, таке можливо уявити собі у межах тогочасної культури, чи це опис чогось фантастичного і неймовірного?
    Гуру

Що за "притча про виноградину"? За вашою ланкою текст про ап. Петра.
    Давайте розглянемо першу частину притчі про багача та Лазаря. Дається опис того, як жирує багач і як поневіряється бідний Лазарь, це опис реальних подій тогочасного суспільства, таке можливо уявити собі у межах тогочасної культури, чи це опис чогось фантастичного і неймовірного?
    "15 Я — правдива виноградна лоза, а мій Батько — виноградар.
    2*Кожну гілку на мені, яка не приносить плодів, він відрізає, а*ту, що плоди приносить, очищає, аби вона давала ще більше плодів.
    *3 ви вже очищені завдяки словам, які я вам говорив.
    *4 Тож перебувайте в*єдності зі мною, і я перебуватиму в єдності з*вами. Бо, як гілка не приносить плодів, якщо не залишається на виноградній лозі, так і*ви не зможете приносити плоди, якщо не будете перебувати в*єдності зі мною.
    *5*Я*— виноградна лоза, а ви — гілки. Хто перебуває в*єдності зі мною і*з ким я перебуваю в*єдності, той приносить багато плодів.
    А*без мене ви не можете робити нічого." (Івана 15: 1-5).

Можна порівняти ці дві притчі. Обидві алегоричні.
    Odo
    -

"15 Я — правдива виноградна лоза, а мій Батько — виноградар.
    2*Кожну гілку на мені, яка не приносить плодів, він відрізає, а*ту, що плоди приносить, очищає, аби вона давала ще більше плодів.
    *3 ви вже очищені завдяки словам, які я вам говорив.
    *4 Тож перебувайте в*єдності зі мною, і я перебуватиму в єдності з*вами. Бо, як гілка не приносить плодів, якщо не залишається на виноградній лозі, так і*ви не зможете приносити плоди, якщо не будете перебувати в*єдності зі мною.
    *5*Я*— виноградна лоза, а ви — гілки. Хто перебуває в*єдності зі мною і*з ким я перебуваю в*єдності, той приносить багато плодів.
    А*без мене ви не можете робити нічого." (Івана 15: 1-5).

Можна порівняти ці дві притчі. Обидві алегоричні.
    Так, алегорична, але ця що фантастичного у цій алегорії ви знайшли, поясніть будь ласка? Тогочасні гебреї не були виноградарями, нічого не знали про цю рослину?
    Odo
    -

Пекло - це...

До теми:
    "Некто сказал Ему: Господи! неужели мало спасающихся? Он же сказал им: подвизайтесь войти сквозь тесные врата, ибо, сказываю вам, многие поищут войти, и не возмогут. Когда хозяин дома встанет и затворит двери, тогда вы, стоя вне, станете стучать в двери и говорить: Господи! Господи! отвори нам; но Он скажет вам в ответ: не знаю вас, откуда вы. Тогда станете говорить: мы ели и пили пред Тобою, и на улицах наших учил Ты. Но Он скажет: говорю вам: не знаю вас, откуда вы; отойдите от Меня все делатели неправды. Там будет плач и скрежет зубов, когда увидите Авраама, Исаака и Иакова и всех пророков в Царствии Божием, а себя изгоняемыми вон. И придут от востока и запада, и севера и юга, и возлягут в Царствии Божием." (Луки 13:23-29)
    المزيد من النفط

Odo, а ви все у пеклі сидите ?
    Гуру

До теми:
    "Некто сказал Ему: Господи! неужели мало спасающихся? Он же сказал им: подвизайтесь войти сквозь тесные врата, ибо, сказываю вам, многие поищут войти, и не возмогут. Когда хозяин дома встанет и затворит двери, тогда вы, стоя вне, станете стучать в двери и говорить: Господи! Господи! отвори нам; но Он скажет вам в ответ: не знаю вас, откуда вы. Тогда станете говорить: мы ели и пили пред Тобою, и на улицах наших учил Ты. Но Он скажет: говорю вам: не знаю вас, откуда вы; отойдите от Меня все делатели неправды. Там будет плач и скрежет зубов, когда увидите Авраама, Исаака и Иакова и всех пророков в Царствии Божием, а себя изгоняемыми вон. И придут от востока и запада, и севера и юга, и возлягут в Царствии Божием." (Луки 13:23-29)
    То це до теми? Пекла я не зауважила.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6