Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей62Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 14
Показано с 71 по 80 из 135.
    ри?

Re: Атеїзм - віра в псевдонаукові докази

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ну ось, сама нарвалась ))))
    Замість того, щоб переливати з пустого в порожнє і рассуждать шо бога нема, я прочитала оту статтю з двома-трьома посиланнями на біблію, - і не побачила там чогось такого, що відноситься до атеїзму чи віри. Тому мені цікаво, до чого тут хімічні елементи. Хочу почути відповідь.

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Замість того, щоб переливати з пустого в порожнє і рассуждать шо бога нема, я прочитала оту статтю з двома-трьома посиланнями на біблію, - і не побачила там чогось такого, що відноситься до атеїзму чи віри. Тому мені цікаво, до чого тут хімічні елементи. Хочу почути відповідь.
    Ну вам розкажуть, що "наука підтверджує", що нічого само собою статися не могло, тому "все створив бог". А якщо ви з цім не згодні, то ви атеїст, якій вірить в псевдонаучні докази.
    Десь так
    Гуру

Як Ви вважаєте, хімічні елементи - це просто? Я не розумію пояснення про випадкове зародження життя.
    Прочитайте, будь-ласка, і дайте відповідь на питання:

Який погляд більш обґрунтований?
    Гуру

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Я не розумію пояснення про випадкове зародження життя.
    Вы не понимание понятия "случайность"
    См. сюда
    https://ru.wikipedia.org/wiki/Нормальное_распределение
    https://ru.wikipedia.org/wiki/Случайность
    И сюда:

Вот скажите - шарики распределяются случайно или не случайно?
    Мне кажется, что шарики - это тоже живые существа и Бог им также даровал свободу выбора.

И немножко популярно квантовой механики:
    http://geektimes.ru/post/171489/
    ри?

Як Ви вважаєте, хімічні елементи - це просто?
    Я вважаю, що хімічні елементи це не просто. Яким чином ота Ваша стаття до хімічних елементів відноситься?
    Ми не говоримо за появу життя, хоча я могла б вам розказати гіпотезу, відмінну від Вашої божественної.
    Мене цікавить інше: поясніть будь-ласка, яким чином стосуються водень і тантал бога?
    Гуру

Я вважаю, що хімічні елементи це не просто. Яким чином ота Ваша стаття до хімічних елементів відноситься?
    Ми не говоримо за появу життя, хоча я могла б вам розказати гіпотезу, відмінну від Вашої божественної.
    Мене цікавить інше: поясніть будь-ласка, яким чином стосуються водень і тантал бога?
    Ми не говоримо про появу життя? Але ж якраз на це питання намагаються відповісти науковці. Я довіряю тому, що написано у Біблії - життя створене Богом. Деякі вчені вважають, що це не так. Вони пояснюють це рядом випадкових подій.
    Для чого хімічні елементи? Для чого молекули? Це будівельний матеріал всесвіту.
    http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...721#h=0:0-23:0
    ри?

Для чого хімічні елементи? Для чого молекули? Це будівельний матеріал всесвіту.
    Ок, поставлю конкретне питання - у біблії сказано, що хімічні елементи створив бог?
    Нервова, курррва

laithemmer, у розмові з табуреткою толку більше було б! Облиш!) Релігіозна броня - страшна і невиліковна болячка!
    Banned

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    laithemmer, у розмові з табуреткою толку більше було б! Облиш!) Релігіозна броня - страшна і невиліковна болячка!
    А культ Карго является религией? Да, и поэтому 80% Украины - это релігіозна броня - страшна і невиліковна болячка!
    Верить, в бородатого дядьку на небесах, который что-то решает = верить в очкастого дядьку с умным видом в Раде, который что-то решает...
    Наверное, для страны безопасней верить в дядьку на небесах, чем в дядьку за трибуной

На небесах ее хоть по запчастям не разбирает.
    бог

+ Ответить в теме
Страница 8 из 14