Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
  • 1 Сообщение от andy
  • 1 Сообщение от Karen
  • 3 Сообщение от Руда
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    Odo
    -

Благоговіння до чого ви його відчуваєте?

Почуття благоговійности, це те що нині дуже вимивається із сучасної культури, ми дуже звикли до чогось протилежного, до підозр і загального розвінчання всього і вся, до критики і зведення вниз, я навіть не знаю до чого ще наша культура відчуває благоговініє?

благоговіння -я, , Найбільша, найщиріша повага, шана; безмежна любов; побожність.
    — Великий тлумачний словник сучасної української мови

А до чого відчуваєте його ви?

Пророк

Re: Благоговіння до чого ви його відчуваєте?

к любви, взаимной
    2.0

від зустрічі з глибокими за внутрішнім змістом людьми. від Поступків.
    المزيد من النفط

перед готичними соборами...
    Філософф

Коли обіймаю Лізку, козу мою малу (не моя дитина, але люблю, як свою), раніше буквально жила у мене в бібліотеці, тепер ми бачте дорослі, у 7 класі, ми "ізбалованая стерва" вконтакті, зайняті ми))))) Коли Лізка скучає і приходить просто так, щоб її пожаліли, коли стоїть біля столу, дрібнички перебирає, крутить в руках. Що 7 років їй було, крутила, що 12. Коли Лізка у вчителя гралася і розкладала журнали по всьому читальному залу. Коли Лізка з уроків танців тікала, прибігала до нас і нам свою хореографію показувала. З тих пір діти стали ходити краще, у читальному залі завжди хтось є, але пусто мені без неї. Коли цілую тіло коханого свого, вредного, сонного, нас розбудити, на щастя, зранку трактор не зможе, і можна його цілувати досхочу з неприхованим благоговінням, щоб він не дуже зрозумів)))), благоговію, бо рідко так буває, якщо б бачила кожен день, може б скоріше вже дратувати почав, а так говію-благоговію, реліктовий мій))) Коли в моїх руках опиняється якась стара річ: книжка, сорочка, прикраса, монета тощо. Є такі люди- помирає бабуся, а вони гамузом її речі бібліотеці дарують: книги, серветки, гардини. Ну книги - це ще куди не йшло, нормально. Але коли перебираєш книги і натрапляєш на грамоти, фотографії, портрети на оргсклі, атестат, довідки медичні 60 х років, листи, зошити, яким по 40 років. І починаєш читати ті листи, і дізнаєшся з них, що невістка у Юрчикової мами була чудова (вона так Юрчику і пише на службу в 47 році) і в 48 році народила Наташу, а потім та Наташа писала каліграфічним почерком в зошитах (отримувала 3 бали за те, що зараз би було відмінно), лікувалася в санаторїї у віці 11 років, отримала атестат хорошистки і почала працювати на заводі. А в цей час Валя і Юрчик отримували нагороди та грамоти за вислугу років, працювали на хіммаші і цікавились творчістю Чехова, про що свідчать 2 альбоми газетних вирізок. Мама пише 18 літній Наташі, щоб кріпилася, чекала спокійно на операцію, апельсини і цукерки, які залишаться, віддала медсестрі, бо це не зазорно, а прояв найвищої людської гідності, а потім я розвертаю непримітну довідку і мені стає все зрозуміло, бо там дають дозвіл на транспортування тіла померлої доньки у 1967 році. Тобто бабуся берегла все, що залишилось від 18 літньої доньки: фото, зошити, листи, довідки, атестат довгих 40 років, вони у відмінному стані. А коли бабуся померла, внук (чи хто він, тут невідомо, родич), успадкувавши квартиру, віддає все оце саме дороге ... у бібліотеку. Не треба воно тобі - спали, трясця його матері, але не віддавай чужим людям, я ж за пів години вже знала все про цю сім"ю! Думали, може випадково поклав - передзвонили - що з цим робить? Каже, я в курсі, робіть, що хочете. Отак живеш, дбаєш, бережеш, а потім твої нащадки викидають все твоє найцінніше на смітник. І це не поодинокий випадок. Коли я тримаю в руках старі фото, листи, речі - я відчуваю благоговіння, неначе тримаю в руках чиюсь долю.
+ Ответить в теме