Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей41Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7
Показано с 51 по 60 из 64.
    Постійний відвідувач

Re: Миллиарды людей во всем мире ненавидят Библию!

бог

Banned

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Або атеїста? Якщо так розмірковувати, то і Ви також винні - у всьому що б не сталось.
    А я с себя на бога, в отличает от не будем тыкать пальцами, ответственности и не снимаю.
    Ви не вірите у Бога? При тому не маєте жодного поняття яким він є насправді, а не у вашій уяві.
    Ну, да, куда мне, раклу, до вас прозревших!!!

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Ну, я понимаю, что вы в принципе атеист, поэтому о путях к Богу рассуждать с вами бесполезно
    бог может заключаться не в присутствии, а в отсутствии, как бы дико это не звучало. Я уже пришел к богу, убедившись в том, что единственной истиной этого мира может быть только отсутствие всяких истин как таковых!
    Единственным правилом, работающим без исключения и не противоречащим себе никак, создавая и плодя эти исключения на каждом углу является хаос. Он декларирует, что правил нет и ни на йоту ни при каких обстоятельствах и никаким образом и никакими исключениями при любом моделировании ситуации это правило не нарушает. Хаос самая честная, самая стабильная и самая устойчивая система!
    Пророк

При тому не маєте жодного поняття яким він є насправді
    а вы?
    Гуру

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    а вы?
    для мене Бог - не дідо на іконах і не хаос на кожному кроці. Щоб зрозуміти яким він є насправді слід досліджувати і природу і Біблію . Без цієї книги збагнути Божу особистість неможливо.
    Я вже довший час з вами на форумі, і ловлю себе на тому, що ставлюсь до усіх, як до членів великої родини. Як кажуть, можна вибирати усе крім родини, а я вибрала Полтава-форум.
    Раста-кой розповідав про своє дитинство і я іноді з ним погоджуюсь бо він постає проти того, що свого часу й мене обурювало. Це не лише фанатизм, забобони та незрозумілі, а часто й шкідливі обряди - це обман, і жадоба наживи, - усе це настільки
    далеке від справжнього Бога та того що написано у його Слові Біблії.
    А от Вас, Лєра я не розумію зовсім. Бо маючи такі здібності ви не вірите, що Бог є... Чи можу довідатись: ваші рідні були віруючими? Ви могли б про це розповісти? Бо у мене бракує уяви, щоб зрозуміти, чому ви стали ревним поборником атеїзму.
    бог

При тому не маєте жодного поняття яким він є насправді.

слід досліджувати і природу і Біблію . що написано у його Слові Біблії.???

Без цієї книги збагнути Божу особистість неможливо.

бог

23q
    23-й участник

для мене Бог - не дідо на іконах
    ясно, то-есть в православную церковь вы не ходите. Вы читаете библию. Иконы не признаете, церкви не признаете. Признаете только библию. И обговариваете ее тоже в церкве, хотя ее считаете просто помещением для собраний. Может библию тоже не нужно признавать, а просто верить в Бога? Че конкретно библия, как книга отличается от сооружения(церкви), картины(иконы)?
    Я так понял вы находитесь на Леваде, возле ТЦ мир?
    Пророк

Гуру

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    ясно, то-есть в православную церковь вы не ходите. Вы читаете библию. Иконы не признаете, церкви не признаете. Признаете только библию. И обговариваете ее тоже в церкве, хотя ее считаете просто помещением для собраний. Может библию тоже не нужно признавать, а просто верить в Бога? Че конкретно библия, как книга отличается от сооружения(церкви), картины(иконы)?
    Я так понял вы находитесь на Леваде, возле ТЦ мир?
    Якби Біблія була звичайною книгою чи збіркою міфів як дехто вважає, то справді було б недоречно приділяти їй аж стільки уваги.
    Але Біблія є книгою, що містить важливі звістки для усього людства. Звісно, Ви можете просто вірити в Бога як це робить більшість людей. Це особиста справа кожного. Чому я вважаю для себе необхідним досліджувати Священні Писання?

По-перше: Біблія є Божим Словом, а не людським.
    2. Біблія це керівництво для людства. Вона містить важливі закони та принципи якими необхідно керуватися у житті.
    3. Містить наглядні приклади, того як Бог діяв у різних ситуаціях.
    4. Розповідає про те, як Бог сповнював пророцтва у минулому та що здійснить незабаром.
    5. Книга, що допомагає усвідомити ким ми є, побачити свій духовний стан.

Можна просто вірити в Бога, але Біблія є тим дороговказом, джерелом моральних цінностей та духовного керівництва.
    Закони суспільства необхідні для нормального життя. Божі закони необхідні для життя взагалі.
    Хто думає, що можна нехтувати Божими законами - глибоко помиляється.
    У Біблії сказано, що людину створено на образ Того Хто її створив. Але, щоб справді віддзеркалювати цей образ треба ЗНАТИ яким є БОГ.

Ви можете це знати без Біблії? Я - ні. Для мене саме Біблія є правдою, вона здатна формувати світогляд, гідні цілі та давати духовне керівництво.
    http://hyacinthis.blogspot.com/searc...0%BB%D0%BE?m=0
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7