Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей147Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 19 из 40
Показано с 181 по 190 из 396.
    les
    Філософф

Re: Чому існує багато різних релігій?

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Важко заперечити, що релігії все більше розчаровують людей. Але ж думку про Бога ви не відкинули? Скажіть відверто, хоч одну з тих книг ви прочитали?
    Не відкинув. Саме тому, шо це думка, а не догма. Ця думка сприяє мойому розвитку, навіть якшо вона хибна. Бо процес думання - він корисний.
    А от наслідування догмам, тим більше колективне, на мою думку, не сприяє нічому позитивному. Повністю з цих книг не прочитав жодної. Але фрагментарно читав і зміст собі уявляю.
    Аргумент, шо якшо я не читав, то не можу судити про те, чи Бог, чи люди написали - не спрацює. Бо все, шо є можливість прочитати, видано людьми у наш час. Впевнений, шо і Ви жодного разу не читали жодної книги, написаної безпосередньо Ним. Якшо я помиляюся, то будь ласка посилання на книгу, видану Його канцелярією, докази цього та як її можна почитати.
    Присягаюся, шо якшо Ви мене переконаєте, шо є така книга і її можна прочитати, все кину, поки не прочитаю.
    Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Як же так? Писанням не вірите, бо писали люди. А довіряючи науці ви хіба не покладається на людей? Чи може ви вважаєте, що науковці є непомильними? Наука йде шляхом спроб та помилок. Скільки разів мінялося бачення науковців щодо тих чи інших явищ? Чого не скажеш про Біблію. Її хоч і переписували безліч разів, але зміст той самий.
    Писання писали люди і писали там те, шо було їм вигідно для маніпулювання людьми. Якшо таке трапляється у науці, то інші науковці таку брехню спростовують науковими методами, тобто практикою.
    Ну і шо доброго в тому, шо писання не змінювалися? Вони ж не відповідають сьогоденню.

المزيد من النفط

Ну і шо доброго в тому, шо писання не змінювалися? Вони ж не відповідають сьогоденню.
    Бо не змінюються загальні людські цінності, про які так багато розповідає і розтлумачує біблія. З цієї точки зору біблія актуальна завжди.
    Odo
    -

Чому існує багато різних релігій?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Скорее чему:
    А каково ваше мнение по вопросам, изложенным в старт-топике?
    Дик, засновник буддизму залишив тільки вислови, що заперечують його претензії на божественість, то на підставі чого його паства зробила свої висновки?

Чому існує багато релігій? Бо у природі людини шукати свого Творця. Це рух з обох сторін: Бог відкриває Себе людині в одкровенні. Людина ж у своїх пошуках може помилятися і домішувати щось від себе, тому як на мене, розумніше звернути увагу на ту релігію, у якій Сам Бог відкриває Себе людині.

Да, вот это заблуждение часто и приводит к религиозным войнам, ведь самая верная моя религия и мои мысли, а другие "неверные". Так ведь? )
    Закон виключеного третього, це логіка.
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Дик, засновник буддизму залишив тільки вислови, що заперечують його претензії на божественість, то на підставі чого його паства зробила свої висновки?
    Это ответ на вопрос "Якщо Бог один, то чому стільки релігій, вірування котрих іноді суперечать між собою? "?

Закон виключеного третього, це логіка.
    Скорее исключение всего кроме своего, да эта логика есть и в существовании и борьбе религий. Как думаете почему?
    Odo
    -

Это ответ на вопрос "Якщо Бог один, то чому стільки релігій, вірування котрих іноді суперечать між собою? "?
    Я там дописав один абзац на цю тему, у попередньому дописі, гляньте.

І все ж мені незрозуміло, які підстави є у буддистської пастви вважати Будду — Богом, поясните?

Скорее исключение всего кроме своего, да эта логика есть и в существовании и борьбе религий. Как думаете почему?
    Першопричина (Першорушій) може бути лише один.
    Пророк

... розумніше звернути увагу на ту релігію, у якій Сам Бог відкриває Себе людині.
    но, опять же
    Людина ж у своїх пошуках може помилятися

Хотя опять же никто не запрещает искать снова и снова. И о каждой следующей религии человек может подумать что это та
    у якій Сам Бог відкриває Себе людині.

І все ж мені незрозуміло, які підстави є у буддистської пастви вважати Будду — Богом, поясните?
    А что в буддийской религиозной иерархии нет главного божества? А кто для них тогда Будда? Хотя это не суть важно, все равно буддизм существует и в него верят.

Першопричина (Першорушій) може бути лише один.
    Первопричина чего?
    Odo
    -

Первопричина чего?
    В усього, що почало існувати є причина, яка привела його у буття і ця причина зовнішня щодо нього, наприклад, цей форум існує тому, що хтось, хто не є частиною кода, написав його, згодні?

но, опять же

Хотя опять же никто не запрещает искать снова и снова. И о каждой следующей религии человек может подумать что это та

А что в буддийской религиозной иерархии нет главного божества? А кто для них тогда Будда? Хотя это не суть важно, все равно буддизм существует и в него верят.
    Давайте порівняємо історичні свідоцтва і те, що вони нам говорять. Життєпис Будди з'являється, коли не помиляюся, за 4 ст. Новий Завіт написаний до 70-року І ст. впродовж життя першого-другого покоління свідків подій, тобто за кілька десят років від подій.
    Пророк

В усього, що почало існувати є причина, яка привела його у буття і ця причина зовнішня щодо нього, наприклад, цей форум існує тому, що хтось, хто не є частиною кода, написав його, згодні?
    Почему я должен соглашаться? Я так понял мое упоминание Будды подняло старый спор - "Отрицание идеи Бога-творца или первопричины служит ключевым различием между буддизмом и теистическими религиями. " Хотите поспорить на эту тему, значит вам на буддистский форум, наверняка там найдутся весьма сведущие в данном вопросе.

Давайте порівняємо історичні свідоцтва і те, що вони нам говорять. Життєпис Будди з'являється, коли не помиляюся, за 4 ст. Новий Завіт написаний до 70-року І ст. впродовж життя першого-другого покоління свідків подій, тобто за кілька десят років від подій.
    Ааа. Ну, если меряться возрастом то очевидно самые старые и первые это т.н. языческие религии.
    Odo
    -

Почему я должен соглашаться? Я так понял мое упоминание Будды подняло старый спор - "Отрицание идеи Бога-творца или первопричины служит ключевым различием между буддизмом и теистическими религиями. " Хотите поспорить на эту тему, значит вам на буддистский форум, наверняка там найдутся весьма сведущие в данном вопросе.
    Хіба я писав, що мусите? Мене цікавлять ваші аргументи, вони у вас є?

Ааа. Ну, если меряться возрастом то очевидно самые старые и первые это т.н. языческие религии.
    Я про історичну достовірність подій, а ви про що?
    Пророк

Дался вам тот буддизм. Ну давайте сравнивать. Древнейшая из мировых религий буддизм возник в VI-V вв. до н. э. в Северной Индии. А "Новий Завіт написаний до 70-року" как пишете вы,надо предполагать вы говорите о христианстве. И что из этого следует?
+ Ответить в теме
Страница 19 из 40