Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 11
Показано с 81 по 90 из 109.
    Odo
    -

Re: Про гріх

Ответ Сообщение от Pavvert Посмотреть сообщение
    А разве в христианстве по-разному наказывают?
    Вроде только два пути - в рай или в ад?

А про мерило - ну почитайте правовые науки.
    "правовые науки" — це які?

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А грех вообще есть? Или его боговерчики придумали, чтобы наивных хомячков троллить?
    Вот собака полазила по столу, она согрешила, а если она укусила другую собаку?
    Или она делала свою необходимость в рамках, отведенных ей своими собачьими возможностями?
    Это, конечно, маразм дикий - орать, что секс - это грех и рожать по 10 детей, зачатых в грехе!
    Поняття гріха можливе там, де існує свобода воли, тому тварини не грішать, вони діють у рамках своїх інстинктів і рефлексів. Людина ж має свободу воли, тому певні її вчинки можуть бути гріхами.

бог

Про гріх
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    А заняття наукою якось впливає на мораль? Стримує від гріха?
    Схильності щодо моралі прописана у ДНК. Наприклад, є генетична особливість, володарі якої у п’ять разів більше скоюють злочинів.

По друге, я не сприймаю деякі пункти моралі. Наприклад, поважай батьків. Я згоден з Карліном, що пована має бути основана на поведінці, а не бути автоматичною. Також про зради суперечливі пункти.

Ну і Карлін:
    Odo
    -

Ответ Сообщение от mustitz Посмотреть сообщение
    Схильності щодо моралі прописана у ДНК. Наприклад, є генетична особливість, володарі якої у п’ять разів більше скоюють злочинів.
    Ви за євгеніку і соціал-дарвінізм?
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ви за євгеніку і соціал-дарвінізм?
    Я спостерігач. Інтроверт. Стараюсь не міняти світ, а прилаштовуватися до змін.

Тем більше, що у даному випадку ідеї євгеники не допоможуть. Бо без володарів Y-хромосоми людство чекатиме куди більші проблеми, ніж злочини.

Ну а якщо мене примусити робити рішення, то я за ігрові рішення.
    Гуру

Що це пояснює?

По друге, я не сприймаю деякі пункти моралі. Наприклад, поважай батьків.*
    А чи легко бути достойними батьками?

Я згоден з Карліном, що повага має бути основана на поведінці, а не бути автоматичною.
    Якщо вдуматися, а хто заслуговує поваги? В кожному є щось погане, відразливе за що можна зненавидіти. Легше засудити людину, ніж її зрозуміти. Вміння побачити хороше в людині попри недоліки - ознака духовної зрілості.

Також про зради суперечливі пункти.
    Що саме?
    Постійний відвідувач

Що це пояснює?
    Питання не має сенсу. Це факт, він нічого не може пояснювати

А чи легко бути достойними батьками?
    Питання не має сенсу. У кожного своє власне визначення гідності.

Якщо вдуматися, а хто заслуговує поваги?
    Питання не має сенсу. Кожен вирішує сам.

В кожному є щось погане, відразливе за що можна зненавидіти.
    Добре, що це нам дає? Як таких погляд допомагатиме у житті?

Легше засудити людину, ніж її зрозуміти.
    Мені, навпаки, легше зрозуміти. Я взагалі нікого не засуджую. Основи поведінки у всіх хребетних тварин більш-менш однакові, так що зрозуміти не важко.

Вміння побачити хороше в людині попри недоліки - ознака духовної зрілості.
    Я ставлюся до людей як до лабораторних пацюків. Що у людини добре, що погане, мені байдуже. Духовна зрілість також. Я не забиваю собі баки такими дурницями. Для досягнення своєї мети для мене важливо передбачувати поведінку. Якщо хтось вкусив за палець, то сам винен. Непередбачувана реакція, не треба було пальця совати у клітку.

Що саме?
    А що поганого у зраді? Зради це елемент суспільного життя у багатьох тварин, що практикують соціальну моногамію. Якщо все відбувається за домовленістю за згодою усіх, хто приймає участь у свінгу (це не вид танцю), то що у цьому поганого?
    Гуру

Тож теорія еволюції наклала на вас свій горбато-волохатий відбиток...
    Зрештою, тепер зрозуміло, чому вам важко безумовно виконувати заповідь про повагу до батьків.
    А якщо Дарвін помилявся? Невже ви ніколи не припускали, що може бути інший сценарій в якому мавпи займають інше місце, а не у вашому родоводі?
    Banned

Н.Д., и Odo, вы таки не ответили, 20% НДС является ли грехом, если Библия говорит о десятине?
    Постійний відвідувач

А ви ніколи не припускали, що біблія може бути лише казкою?

Коли я був підлітком, то потратив дуже багато часу на астрологію, езотерику, пробував читати біблію та знайти там якісь одкровення. Зараз я шкодую про марно затрачений тоді час.

Щось припустити для мене не є великою проблемою. Добре, еволюції немає. Тоді хтось імітує еволюцію, ховаючи сліди свого втручання. З якою метою вона натякає на те, що треба займатися наукою? Можливо це експеримент, у якому відбирають найбільш здатних до науки особистостей? Кількість релігійних людей поступово зменшується, експеримент скоро завершиться?

Припустимо, що біблія каже правду. Тоді після смерті я скажу богу: «Поздоровляю, ти мене надурив». Навіть у цьому випадку я не бачу сенсу дурити бога та робити вигляд, що я віруюча людина. Краще бути відвертим. Якщо в результаті селекції вибирають релігійних людей, то хай буде так. Проте у пеклі буде цікавіша компанія :)

Проблема у тому, що таких казочок можна придумати over 9000+. Кожна з них, буде пояснювати все. Згоден, можна класно пофантазувати, написати фентезі.

Ну і стосовно Дарвіна. Це все-таки біологія рівня 150 років тому. Так, Дарвін був великим вченим. Деякі з його прогнозів були перевірені тільки в наш час. Але звісно, також є речі, де Дарвін помилявся. До того ж, відповідно біологічної класифікації, я і є мавпа :)

Якщо підвести підсумок, то я за науковий підхід. Я на власному досвіді пересвідчився, що він працює. Також наукові досягнення на сьогодні вражають. І це цікаво.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 11