Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11
Показано с 51 по 60 из 109.
    Odo
    -

Re: Про гріх

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    по вашей книжке, вас же не поощряют за наличие собственных мыслей?
    З чого ви таке взяли?

Н.Д., А почему не коран? Или книга мормона? Но так или иначе я готов высмеять позицию большинства религий по большинству вопросов. Ну так кто же по библии на самом деле ответственный за все зло на земле?
    Той, хто вільно обирає його чинити.

Гуру

Н.Д., А почему не коран? Или книга мормона? Но так или иначе я готов высмеять позицию большинства религий по большинству вопросов. Ну так кто же по библии на самом деле ответственный за все зло на земле?
    Хотілось би пересвідчитись в тому, чи Ваше завзяття не зникло би десь у Кабулі, Тегерані чи Єрусалимі. Ймовірно, це було б останнім жартом у житті.
    Новачок

Н.Д., Согласен. Просто ислам более молодая религия, христианство этот этап насилия над несогласными уже прошло. В средневековой европе меня однозначно бы сожгли христиане за уверенность что бога нет. Тем не менее давайте продолжим нашу тему о ответственным за все злое на земле. Так кто же?
    المزيد من النفط

В средневековой европе меня однозначно бы сожгли христиане за уверенность что бога нет
    Не волнуйтесь .Можно и без средневековой Европы решить этот вопрос .
    Odo
    -

Просто ислам более молодая религия, христианство этот этап насилия над несогласными уже прошло.
    Чи висновується з віку релігії її істинність?
    Гуру

Н.Д. В средневековой европе меня однозначно бы сожгли христиане за уверенность что бога нет. Тем не менее давайте продолжим нашу тему о ответственным за все злое на земле. Так кто же?
    Перш ніж відповісти на питання, чи можу дізнатись, що Вас переконало, що Бога нема?
    Новачок

Н.Д., Здравый смысл, изучение истории, изучение точных наук. Сэм Харрис, Ричард Докинз, Майкл Шермер, Бил Краусс, Кристофер Хитченс, Дан Деннет, Бертран Рассел, Ибн Варрак, Салман Рушди, Спиноза, Вольтер.
    Odo
    -

Кристофер Хитченс
    Гуру

Н.Д., Здравый смысл, изучение истории, изучение точных наук. Сэм Харрис, Ричард Докинз, Майкл Шермер, Бил Краусс, Кристофер Хитченс, Дан Деннет, Бертран Рассел, Ибн Варрак, Салман Рушди, Спиноза, Вольтер.
    Дякую, що не ігноруте моїх запитань.

Н.Д., ... Тем не менее давайте продолжим нашу тему о ответственным за все злое на земле. Так кто же?
    В більшості* випадків люди скидають вину за зло на Бога. При цьому його ненавидять, стверджуючи, що не вірять у його існування.
    Ви шукали пояснень у науці та філософії. Але ні та ні та неспроможні дати відповіді на питання про Творця. Бо в жодної нема тих фактів, що містить Біблія. А якщо бракує фактів, то це призводить до чергової хибної* версії про світ та причини його існування. На мій погляд, чесно поступають ті, хто каже: "не знаю, не впевнений".

Біблія ж пояснює, що наразі не Бог править світом, а Сатана, його ворог. Саме він і спричиняє безліч лиха, впливає на людей, формуючи їх мислення, спонукає до гріха. "Хто ходить у*гріху, той від Диявола, бо Диявол грішить від початку.
    *А*Син Божий виявився для того, щоб розладнати
    *діла Диявола." (1 Івана 3:8).

Як вже було сказано в дописі Одо - люди мають вибір - чинити зло чи добро.* Відповідальний за зло Сатана та його послідовники. А погодидесь із цим Ви чи ні - я не знаю. Будете, мабуть, шукати підказок у* книжечках Докінза, Вольтера, чи інших "авторитетів" ?
    Новачок

Н.Д., Кто по библии сотворил сатану который теперь правит миром и причиняет безчисленные горести?
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11