Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 11
Показано с 41 по 50 из 109.
    Пророк

Re: Про гріх

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Enter, я помню, что ты у нас тут газета "вестник путина", но какое отношение МИФИ имеет к юкрайне? нету тут никакого МИФИ и Нижних Матрёнок. И опросы российские нам до одного места, украина-не россия. Украинцы всегда были более верующие, чем просто "религиозные" северные соседи.
    Ближе надо быть к народу местному, а не к российскому.
    Если бы кремлевская власть не пыталась подчинить себе Украину и не использовала в этих целях РПЦ/УПЦ МП, то мне было бы глубоко наплевать на их теологический факультет в МИФИ...
    Я не хочу всего этого маразма в нашей стране.

Гуру

Слово гріх, на мій погляд, погано сприймають атеїсти і люди із заплямованим сумлінням. Саме поняття гріха тісно пов'язане з нашими стосунками із Творцем.

В судах майже ніколи не згадується про взаємозв'язок між гріхом і порушенням закону. Більшість людей переконані, що закон можна обійти, але чи може хтось обманути Бога?
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    люди із заплямованим сумлінням
    Жодного разу в житті не зустрічала з криштально чистим!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Жодного разу в житті не зустрічала з криштально чистим!
    "Коли говоримо, що гріха не маємо, то самі себе обманюємо, і нема правди в нас." (1 Йо 1:8)
    Гуру

Я й не стверджувала, що віруючі безгрішні. Оскільки нема жодної досконалої людини то немає безгрішних. На перший погляд виглядає, що у грішників не може бути кришталевого сумління. Але чи це так? І взагалі, чому ми грішимо і для чого нам сумління? Чи не для того, щоб розрізняти добре від злого?

Для мене сумління - це внутрішній суддя, що реагує на мої думки та вчинки. Такий суддя є у кожного з нас. І зовсім інше питання, чим керується такий суддя? В одних він керується законами та моральними засадами, а в інших подібний до корумпованого продажного чиновника, здатного виправдати злочин за хабара.
    У кожному з нас проходить ніби судове розслідування і сумління або виправдовує, або засуджує нас. Якщо наш внутрішній суддя некомпетентний в законах чи схильний нам потурати судячи несправедливо, то чия в тому вина?
    Для чого Бог обдарував нас сумлінням? Іноді кажуть, що совість подібно до хом'ячка то спить то гризе, а мені більше подобається порівняння з приладами навігації.

Навіть недосконалі грішні люди можуть мати чисте сумління завдяки щирому каяттю та очищенню через жертву Ісуса Христа.
    Новачок

Н.Д., Страшно даже подумать, что такие люди как Александр Пичушкин, Сергей Головкин, Андрей Чикатило и их товарищи по ремеслу могут иметь чистую совесть и очищение если искренне покаются. Ведь иисус уже якобы принес свою жертву за вообще всех людей. Ваша доктрина отвратительна.
    Гуру

Якщо ви так прагнете справедливості, то чому ж не згадали найперше тих душогубів, через яких втратили життя не сотні, а мільйони? Чому не писали ганебні прізвища тих хто руйнував і руйнує життя мільярдів? Зрештою, чи готові люди збагнути, хто насправді відповідальний за зло та несправедливість на землі?
    Новачок

Н.Д., Ок. Кто по вашему? (Ну на самом деле не по вашему а по вашей книжке, вас же не поощряют за наличие собственных мыслей?)
    Гуру

Я зрозуміла, що під книжкою Ви маєте на увазі Біблію. Так?
    Саме ця книга і лише вона може дати грунтовну відповідь на поставлене питання. Чи Ви готові сприйняти інформацію з джерела, що до нього не маєте довіри?
    Новачок

Н.Д., А почему не коран? Или книга мормона? Но так или иначе я готов высмеять позицию большинства религий по большинству вопросов. Ну так кто же по библии на самом деле ответственный за все зло на земле?
+ Ответить в теме
Страница 5 из 11