Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 11
Показано с 41 по 50 из 109.
 1. #41
  Offline
  Пророк

  Re: Про гріх


  Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
  Enter, я помню, что ты у нас тут газета "вестник путина", но какое отношение МИФИ имеет к юкрайне? нету тут никакого МИФИ и Нижних Матрёнок. И опросы российские нам до одного места, украина-не россия. Украинцы всегда были более верующие, чем просто "религиозные" северные соседи.
  Ближе надо быть к народу местному, а не к российскому.
  Если бы кремлевская власть не пыталась подчинить себе Украину и не использовала в этих целях РПЦ/УПЦ МП, то мне было бы глубоко наплевать на их теологический факультет в МИФИ...
  Я не хочу всего этого маразма в нашей стране.

 2. #42
  Offline
  Гуру

  Re: Про гріх


  Слово гріх, на мій погляд, погано сприймають атеїсти і люди із заплямованим сумлінням. Саме поняття гріха тісно пов'язане з нашими стосунками із Творцем.

  В судах майже ніколи не згадується про взаємозв'язок між гріхом і порушенням закону. Більшість людей переконані, що закон можна обійти, але чи може хтось обманути Бога?
 3. #43
  Offline
  Нервова, курррва

  Re: Про гріх


  Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
  люди із заплямованим сумлінням
  Жодного разу в житті не зустрічала з криштально чистим!
 4. #44
  Odo
  Offline
  -

  Re: Про гріх


  Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
  Жодного разу в житті не зустрічала з криштально чистим!
  "Коли говоримо, що гріха не маємо, то самі себе обманюємо, і нема правди в нас." (1 Йо 1:8)
 5. #45
  Offline
  Гуру

  Re: Про гріх


  Я й не стверджувала, що віруючі безгрішні. Оскільки нема жодної досконалої людини то немає безгрішних. На перший погляд виглядає, що у грішників не може бути кришталевого сумління. Але чи це так? І взагалі, чому ми грішимо і для чого нам сумління? Чи не для того, щоб розрізняти добре від злого?

  Для мене сумління - це внутрішній суддя, що реагує на мої думки та вчинки. Такий суддя є у кожного з нас. І зовсім інше питання, чим керується такий суддя? В одних він керується законами та моральними засадами, а в інших подібний до корумпованого продажного чиновника, здатного виправдати злочин за хабара.
  У кожному з нас проходить ніби судове розслідування і сумління або виправдовує, або засуджує нас. Якщо наш внутрішній суддя некомпетентний в законах чи схильний нам потурати судячи несправедливо, то чия в тому вина?
  Для чого Бог обдарував нас сумлінням? Іноді кажуть, що совість подібно до хом'ячка то спить то гризе, а мені більше подобається порівняння з приладами навігації.

  Навіть недосконалі грішні люди можуть мати чисте сумління завдяки щирому каяттю та очищенню через жертву Ісуса Христа.
 6. #46
  Offline
  Новачок

  Re: Про гріх


  Н.Д., Страшно даже подумать, что такие люди как Александр Пичушкин, Сергей Головкин, Андрей Чикатило и их товарищи по ремеслу могут иметь чистую совесть и очищение если искренне покаются. Ведь иисус уже якобы принес свою жертву за вообще всех людей. Ваша доктрина отвратительна.
 7. #47
  Offline
  Гуру

  Re: Про гріх


  Якщо ви так прагнете справедливості, то чому ж не згадали найперше тих душогубів, через яких втратили життя не сотні, а мільйони? Чому не писали ганебні прізвища тих хто руйнував і руйнує життя мільярдів? Зрештою, чи готові люди збагнути, хто насправді відповідальний за зло та несправедливість на землі?
 8. #48
  Offline
  Новачок

  Re: Про гріх


  Н.Д., Ок. Кто по вашему? (Ну на самом деле не по вашему а по вашей книжке, вас же не поощряют за наличие собственных мыслей?)
 9. #49
  Offline
  Гуру

  Re: Про гріх


  Я зрозуміла, що під книжкою Ви маєте на увазі Біблію. Так?
  Саме ця книга і лише вона може дати грунтовну відповідь на поставлене питання. Чи Ви готові сприйняти інформацію з джерела, що до нього не маєте довіри?
 10. #50
  Offline
  Новачок

  Re: Про гріх


  Н.Д., А почему не коран? Или книга мормона? Но так или иначе я готов высмеять позицию большинства религий по большинству вопросов. Ну так кто же по библии на самом деле ответственный за все зло на земле?
+ Ответить в теме
Страница 5 из 11