Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 11
Показано с 91 по 100 из 109.
    Odo
    -

Re: Про гріх

Ответ Сообщение от mustitz Посмотреть сообщение
    Питання не має сенсу. Це факт, він нічого не може пояснювати
    Схільність до чогось, це лише схильність, людина може мати наприклад, схильність до спиртного, але долати її і не стати алкоголіком, але може і піддатися їй і стати, рішення за людиною. Моральний імператив звертається саме до воли людини.

У кожного своє власне визначення гідності.
    Злочини це гідні чи негідні справи?

Мені, навпаки, легше зрозуміти. Я взагалі нікого не засуджую. Основи поведінки у всіх хребетних тварин більш-менш однакові, так що зрозуміти не важко.
    Чи правильно я вас зрозумів, що ви не визнаєте існування свободи воли?

Я ставлюся до людей як до лабораторних пацюків.
    Нацисти теж так ставились, ви підтримуєте їх дії?

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Н.Д., и Odo, вы таки не ответили, 20% НДС является ли грехом, если Библия говорит о десятине?
    Який стосунок має держава до десятини? Щодо держави ніякого визначення у % не пригадую:

"Тоді фарисеї пішли і вчинили раду, щоб зловити Його на слові. І послали до Нього своїх учнів з іродіянами, кажучи: Учителю, знаємо, що Ти є правдомовний, справедливо навчаєш Божої дороги і не зважаєш ні на кого, бо не дивишся на обличчя людей. Тож скажи нам, як Тобі здається: чи належить давати податок кесареві чи ні? Зрозумівши їхню злобу, Ісус сказав: Чому Мене випробовуєте, лицеміри? Покажіть Мені податкову монету. Вони принесли Йому динарій. А Він каже їм: Чий це образ і напис? Відповідають: Кесарів. Тоді Він каже їм: Тож віддайте кесареве кесареві, а Боже - Богові. Почувши це, ті здивувалися і, лишивши Його, відійшли." (Мт 22:15-22)

Припустимо, що біблія каже правду. Тоді після смерті я скажу богу: «Поздоровляю, ти мене надурив». Навіть у цьому випадку я не бачу сенсу дурити бога та робити вигляд, що я віруюча людина. Краще бути відвертим. Якщо в результаті селекції вибирають релігійних людей, то хай буде так. Проте у пеклі буде цікавіша компанія :)
    Як щодо парі Паскаля?

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Схільність до чогось, це лише схильність, людина може мати наприклад, схильність до спиртного, але долати її і не стати алкоголіком, але може і піддатися їй і стати, рішення за людиною.
    Якщо є схильність для подолання схильностей, то зможе. Якщо нема, то не зможе. Візьмемо героїн. Чому всі кажуть, що не треба його пробувати взагалі? У твоєму разі треба було б казати приблизно так «Спробуй героїн, відчуєш неземний кайф. Але ти винен зрозуміти, що постійно вживати шкідливо, але раз на рік можна». Люди більше менш безсилі перед біохімією у мозку. Логіка використовується лише як спосіб отримання задоволень («наркотиків»).

Злочини це гідні чи негідні справи?
    У кожного своє власне визначення гідності. Я стараюсь не оперувати такими багатозначними термінами. Злочин це порушення прийнятих у суспільстві правил поведінки. А далі все треба розглядати кожну ситуацію окремо.

Чи правильно я вас зрозумів, що ви не визнаєте існування свободи воли?
    Як на мене, питання не має сенсу. Коли я граю у шахи, чи важливо мені наявність волі у супротивника? Ні, мені важливіше передбачувати його ходи.

Як на мене, людина не в змозі вибирати, що їй приносить насолоду. Але вона спроможна прораховувати, як її досягти.

Нацисти теж так ставились, ви підтримуєте їх дії?
    Є відміна. Нацисти так ставилися лише до певної групи людей. Я ставлюся як до лабораторного пацюка в першу чергу до самого себе. Я розумію, що безсилий перед спокусою. Але намагаюся надурити мозок, щоб у нього складалось інше враження щодо реальності.

Як щодо парі Паскаля?
    Неповна множина варіантів. Якщо трохи поширити
    1. Небуття після смерті
    2. Все відбувається відповідно біблії
    3. Ми експеримент, мета якого відсіяти людей, нездатних до наукового міркування.
    То все стає не так очевидно. Другий варіант компенсується третім. А от життя з релігійними забобонами набагато сумніше.
    Odo
    -

Якщо є схильність для подолання схильностей, то зможе. Якщо нема, то не зможе. Візьмемо героїн. Чому всі кажуть, що не треба його пробувати взагалі? У твоєму разі треба було б казати приблизно так «Спробуй героїн, відчуєш неземний кайф. Але ти винен зрозуміти, що постійно вживати шкідливо, але раз на рік можна». Люди більше менш безсилі перед біохімією у мозку. Логіка використовується лише як спосіб отримання задоволень («наркотиків»).
    Якщо все визначається матеріальною причинністю, то як можна довіряти нашим мисленим актам? Як казав один персонаж, якщо атоми у моєму мозку визначають мої думки, то як я можу довіряти моїм думкам, у тому числі і думці про те, що у моєму мозку все визначають атоми?

У кожного своє власне визначення гідності. Я стараюсь не оперувати такими багатозначними термінами. Злочин це порушення прийнятих у суспільстві правил поведінки. А далі все треба розглядати кожну ситуацію окремо.
    І одначе, ми всі живемо у суспільстві, де існують суди і які мають визначення того, що є злочином, чи не так?

Як на мене, питання не має сенсу. Коли я граю у шахи, чи важливо мені наявність волі у супротивника? Ні, мені важливіше передбачувати його ходи.

Як на мене, людина не в змозі вибирати, що їй приносить насолоду. Але вона спроможна прораховувати, як її досягти.
    Ви є автором своїх дописів, чи за вас їх пише хтось инший?

Є відміна. Нацисти так ставилися лише до певної групи людей. Я ставлюся як до лабораторного пацюка в першу чергу до самого себе. Я розумію, що безсилий перед спокусою. Але намагаюся надурити мозок, щоб у нього складалось інше враження щодо реальності.
    З чого ви взяли, що безсилі?
    Якщо серійний вбивця безсилий перед спокусою, то за що тоді його судять?

Допис від Odo
    Як щодо парі Паскаля?
    Неповна множина варіантів. Якщо трохи поширити
    1. Небуття після смерті
    2. Все відбувається відповідно біблії
    3. Ми експеримент, мета якого відсіяти людей, нездатних до наукового міркування.
    То все стає не так очевидно. Другий варіант компенсується третім. А от життя з релігійними забобонами набагато сумніше.
    Суть парі Паскаля у тому, що віра приводить до виграшу, а невіра до програшу. Якщо я помиляюся і по смерті нич не існує, як про те кажуть атеїсти, то я проживу щасливіше земне життя (за статистикою саме віруючі щасливіші), а по смерті теж не розчаруюсь, бо не буде кому розчароовуватися. Якщо ж атеїст помиляється, то живе тут нещаснішим життям, а по смерті він програє цілу вічність.
    Постійний відвідувач

Якщо все визначається матеріальною причинністю, то як можна довіряти нашим мисленим актам?
    То науковий метод і є спосіб, при якому результати аналізуються формально, всіма сприймаються однаково. Навіть комп’ютером.

І одначе, ми всі живемо у суспільстві, де існують суди і які мають визначення того, що є злочином, чи не так?
    Різні суспільства, різні закони. Є певні однакові риси, наприклад засудження вбивства. Але це можна пояснити тим, що такі домовленості у групі еволюційно вигідні.

Ви є автором своїх дописів, чи за вас їх пише хтось инший?
    А яка різниця? Ви все рівно не зможеш перевірити. Чи це пишу я, чи це мій акаунт зламали, чи це я реалізував ШІ, який пише за мене. FYI, якщо я цитую чиїсь думки, то використовую тег QUOTE.

Якщо серійний вбивця безсилий перед спокусою, то за що тоді його судять?
    Тому що ця поведінка еволюційно вигідна для групи.

Суть парі Паскаля у тому, що віра приводить до виграшу, а невіра до програшу.
    Паскаль розглядав тільки дві можливості. Я додав третю, де віра приводить до програшу, а невіра до виграшу.
    Гуру

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    sharasha, Не спорю. Я сторонник Дарвина, естественного отбора и все такое. Мужчина запрограммирован распространять свой генофонд где только возможно (драть все что шевелится). Женщина запрограммирована рожать детей от носителей хорошего генофонда. ...
    Основи поведінки у всіх хребетних тварин більш-менш однакові, так що зрозуміти не важко.
    ...
    Я ставлюся до людей як до лабораторних пацюків. Що у людини добре, що погане, мені байдуже. Духовна зрілість також. Я не забиваю собі баки такими дурницями.
    ...
    А що поганого у зраді? Зради це елемент суспільного життя у багатьох тварин, що практикують соціальну моногамію. Якщо все відбувається за домовленістю за згодою усіх, хто приймає участь у свінгу (це не вид танцю), то що у цьому поганого?
    Тобто, ви обидва вважаєте, що це природний добір штовхає до безвідповідальності у статевих стосунках та до подружніх зрад?
    І це зовсім не гріх, а дії на благо популяції?
    Чи можна коротенько пояснити, як ви збираєтеся дбати про усіх тих численних (?) дітей?
    Banned

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Тобто, ви обидва вважаєте, що це природний добір штовхає до безвідповідальності у статевих стосунках та до подружніх зрад?
    Почему обыдва? Я тоже примерно в такое верю.
    Чи можна коротенько пояснити, як ви збираєтеся дбати про усіх тих численних (?) дітей?
    Ну у людей есть возможность просто трахаться без разведения кучи детей, тут вон даже тему про контрацепцию запилили = ) А вы об этом не знали? Во дает!
    Гуру

Ну що ж, вірити в природний добір - це справа особиста. Але разом з цим виникає ряд питань. Яким чином ви сприяєте природному добору, використовуючи при цьому протизаплідні?
    А як ви ставитесь до аборту?
    Banned

Яким чином ви сприяєте природному добору, використовуючи при цьому протизаплідні?
    Никак не способствуем, используем = )
    А як ви ставитесь до аборту?
    Положительно. Там в теме про аборты было одно создание божие, до такой степени уродливое, что ночью в переулке увидишь и инфаркт хватит! Зубы наружу растут, при том, что девушка родиться больной родители знали, но они оказались упоротыми боговерчиками и позволили этому исчадию ада появиться на свет, обрекши его (вот не повезло, на самом деле её) на вечные мучения!
    И вот такие люди природному отбору совсем не сприяють, вообще, но очень хотели бы, думаю, как и все остальные!
    Гуру

Ісус зцілював калік і хворих. У Біблії Бог обіцяє, що витре кожну сльозу. Усі страждання минуться.
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А грех вообще есть? Или его боговерчики придумали, чтобы наивных хомячков троллить?
    Вот собака полазила по столу, она согрешила, а если она укусила другую собаку?
    Или она делала свою необходимость в рамках, отведенных ей своими собачьими возможностями?
    Это, конечно, маразм дикий - орать, что секс - это грех и рожать по 10 детей, зачатых в грехе!
    Даремно ви так говорите. Бо це не так.
    http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/2011802
    Постійний відвідувач

І це зовсім не гріх, а дії на благо популяції?
    Все переплутано.

Природній добір це процес. Він ніяк не може штовхати до безвідповідальності. Але природній добір може сприяти тим особам, які мають певні схильності. Якщо це дозволяє їм більш ефективно передавати гени далі.

Гріх це взагалі релігійний термін. Мій погляд дуже простий - не треба занадто обмежувати людину. Хоче хтось цим займатися - його право. Мені фіолетово. Потім хтось подивиться, чия стратегія буде ефективнішою.

А якщо брати дітей, то у чому проблема? Добре, якщо чоловік може прокормити 100 дітей, то йому можна? Як на мене, проблема дітей перебільшена. 2-3 дитини виростити може більшість. Є протизаплідні засоби.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 11