Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей30Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 51.
    Гуру

Ввічливість переможе?

Пропоную обговорити цю тему з огляду на те, що дедалі частіше зустрічаю, людей, які вважають грубість нормою життя, а ввічливість можна перемогти нахабством, або брутальною лайкою.
    Якова 3:7, 8: «...Бо всіляких звірів, птахів, плазунів, морських істот можна приборкати, що люди й роблять. Та язик приборкати не може ніхто із людей. Він — нестримне зло, повне смертоносної отрути.»

Як на вас впливає грубість? Андре Моруа належить вислів:"Грубость - остроумие дураков". На мій погляд, дурість тут не зовсім до речі. Адже той, хто дозволяє собі бути неввічливим з іншими не поважає людську гідність та не зважає на те, що існують інші погляди, що відрізняються від його власних. Тож краще сказати, що людина є грубіяном через власний егоїзм та обмеженість.

http://www.genialnee.net/quote/4447/
    Чи можна погодитись із цими словами?

2.0

Re: Ввічливість переможе?

стаття в тему
    тільки от незадача, написана з "брутальною лайкою"... хе-хе ))) слабонєрвним даже на ссилку не рекомендую клікать
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Чи можна погодитись із цими словами?
    ізвінітє, лєнь читать. можна своїми словами? і значить про ввічливість. їду я вчора в метро. тихо собі їду з Майдану до Льва, рівно одна станція і стою поряд з купкою дебілів. Ізвінітє за неввічливе ставлення до незнайомих мені людей, але як є. період "добрєє нада буть" закінчився вже давно. так групка скаладалася з двох чоловіків, один років 30, інший - ближче до 50. і тьотки років 30 з трауроною повязкою. вагон хилитнувся, на мене впав мужчінка ззаду, я відповідно, трохи посунула тих трьох. і молодий старому каже, "Оця дєвушка хоче тебе ізнасіловать хіхіхі". "Та не вапрос", - відповідає другий. баба з трауром на голові рже при цьому як несамовита. і вони далі собі продовжують тему як би я ізнасіловала отвратітєльного мужчіну. отвратітєльного. іменно отвратітєльного. бо од усіх тьох несло неперагом, нестіраними трусами, бог зна чим ще, а в мужиків на руках була мокра єкзема. незважаючи на то, шо я слухала уміротворяющу музику, я все чула, і було дуже неприємно. і зовсім не од ввічливості я промовчала і вийшла на своїй станції.
    Так от, не кожна людина має гідність і не кожна людина варта поваги. і далеко не з кожним треба поводитися так, наче він хрустальна ваза
    Тож краще сказати, що людина є грубіяном через власний егоїзм та обмеженість.
    а може вона не є грубіяном, через егоїзм та обмеженість? Ви, як завжди, проніцательни до непрілічія!
    почитайте на досуге статтю од Нікелер, може на шо наштовхне))))
    Гуру

Напевно, жодна людина не може впевнено судити про когось. Я б не хотіла щоб мені приписували те, що мені не властиве, в свою чергу намагаюсь не осуджувати інших. Тому й сподіваюсь, що будь-яка людина може змінити своє грубе ставлення до інших.
    Може Ви мали на увазі те, що коли люди позбавлені почуття власної гідності, то їм важко поважати когось.

"У кого есть… сознание и чувство собственного достоинства… Они… не боятся, что другие умнее их, образованнее или красивее… Равным образом они не считают себя значительно выше тех, кого они в свою очередь превосходят, потому что все это кажется им имеющим очень мало значения в сравнении с доброй волей, за которую они только себя уважают и которую предполагают у каждого человека." Рене Декарт

Коли я писала про ввічливість, то мала на увазі не манірність чи лицемірство, а те, що цінують усі без винятку - добре ставлення. Приповістей 12:18 сказано: «Дехто говорить, мов коле мечем, язик же премудрих — то ліки».
    2.0

Н.Д., у кожного своє поняття ввічливості. я особисто вважаю, що неввічливо сипати цитатами і просити натомість у людей поділитися думками
    Гуру

Мене теж іноді щось не влаштовує. То й що?
    Але я не хочу вибирати між злим і огидним. А якщо б Вас пригощали гнилими чи червивими фруктами?

Цитати чим не догодили? Що краще: влучна цитата чи мої невміло висловлені думки на ту ж тему?
    Мене справді цікавить те, що думають інші. Може не кожен має про це сформовану думку, як Ви, скажімо. Тому я люблю цитувати інших. Хіба різносторонні погляди шкідливі? Хіба можна обмежитись одною фарбою, коли є уся палітра?

Ви влучно зауважили, що поняття (і не лише щодо ввічливості) у нас дуже різні. Але чи розумно розпочинати через це хрестовий похід?
    Ввічливість потрібна мені.
    А інші нехай вирішують за себе.
    Пророк

Що краще: влучна цитата чи мої невміло висловлені думки на ту ж тему?
    если все будут общаться так как Вы (цитатами), то Вас будут постоянно посылать....в библиотеку
    подумайте об этом
    Гуру
    Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    если все будут общаться так как Вы (цитатами), то Вас будут постоянно посылать....в библиотеку
    подумайте об этом
    Чому саме цитати? Може це новий вид фобії? А може офтоп?
    2.0

коли людина вдається до цитат, їй зазвичай нічого сказати самій з якогось приводу. це раз.
    а два, не дарма дітей у школі вчать висловлювати ВЛАСНУ думку. інакше б вчили перелопачувати класиків.
    невміло висловлена думка - результат розумової праці конкретного індивідума, нехай і недолугий. але це його думки.
    а скомуніжжена навіть красива цитата відображає думки того, хто те сказав. але жодним чином не характеризує того, хто береться цитувати.

Може не кожен має про це сформовану думку, як Ви, скажімо.
    ну от власне Ви на все відповіли самі )

Але чи розумно розпочинати через це хрестовий похід?
    ні, звісно. але особисто мені цікавіше читати сумбур Растакого, ніж вилизані вислови мертвих людей. я думаю, не я одна така ))))
    Гуру

Якщо Вам до душі брудна лайка і Ви не хочете сприймати думку іншої людини через упередження, то немає значення що і як я буду писати. Проблема не у висловлюваннях, а у ставленні до людей.
    Якщо прийняти Вашу точку зору, то Вам більш приємно якщо з Вами поводитись грубо?
    Так?

Справа не у смаках. А у ставленні жо людини. Ваші погляди не завжди збігаються з переконаннями інших?
    Чи це дає Вам право когось зневажати? Якщо згадати історію людства, то стане зрозуміло, що майже усі війни починались з банального приводу: "бий чужих". Чужими в такому вирадку є ті хто не вкладається у шаблон.
    Така собі приватна інквізиція. Тортурами в такому випадку є лайка і безцеремонність.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя