Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей30Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6
Показано с 41 по 50 из 51.
    Гуру

Re: Ввічливість переможе?

"Коли це можливо будьте в мирі з усіма людьми" - таку пораду дає Біблія. Зауважте, написано "коли можливо ", а не за будь-яких обставин. Чому не варто відповідати злом за зло? Якщо "мир" встановлено з допомогою кольта , то імовірно, що зло знайде іншу маску. А ще гірше коли люди не контролюють своїх дій. Тому й не дивно, що счерез це стаються безглузді жорстокі вбивства та акти терористів. http://m.wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-...#h=14:0-14:628

Пророк

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Тому й не дивно, що счерез це стаються безглузді жорстокі вбивства та акти терористів.
    c чего взяли, что они "безглузді"?
    Гуру

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    c чего взяли, что они "безглузді"?
    Я вище уже пояснювала, неможливо перемогти зло і несправедливість вдаючись до насилля.
    Лише Бог може судити справедливо, а також виконувати вироки у відповідний спосіб.
    Людський самосуд безглуздий, бо:
    1 Людина може помилятись, і переважно страждають невинні
    2 Чи завжди у мить лютої ненависті хтось переймається мірою своєї правоти і мірою кари?
    3 Чи насилля чи помста виправлять ситуацію? Чи виправлять кривдника?
    4 Чи варто брати на себе тягар палача? Зрештою, це ще й кримінальна відповідальність.
    Пророк

Я вище уже пояснювала, неможливо перемогти зло і несправедливість вдаючись до насилля.
    а зло кто-то собрался перемагати? да ну... даже бог его не "перемагав", точнее он же его и создал
    Гуру

Звідки така упевненість?
    Може хочете про це поговорити?
    Якщо згодні, то може створите тему?
    Пророк

Звідки така упевненість?
    элементарная математическая логика-с
    Може хочете про це поговорити?
    не хочу ))) Чего я в "Сторожевой башне" нового то увижу...
    Пророк

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    aneisha, Хіба вам ніколи бабусі біля церкви не казали: "Усе шо хароше - то од бога". А бути ввічливим и смирєнним то харашо - на вас в вагоні метро падають і обговорюють ваш намір ізнасілованія немитого дядька, а ви стоїте - посміхаєтесь, всі щасливі )))
    А ось я так не завжди можу. Я трохи тягаю залізо та тренуюся з грушею, тому коли з мене відверто сміються або п'яна якась гадость хапає мене за руки з просьбою "закуріть", слово ввічливість вивітрюється в мене з голови за 0,0000000000000000000000000001 секунди. Мабуть морально я набагато слабша за вас людина :)
    в такие моменты "голова дурная, а рука тяжелая" :) сам такой
    +500 , добро должно быть с кулаками
    Новачок

Самой очень неприятно, когда мне грубят, бывает что и я отвечаю тем же. Но, на своем опыте, я заметила, что в перепалке ты всегда остаешься проигравшим, даже если и заткнул рот своему оппоненту. Спокойствие, только спокойствие, как говорил Карлсон. Когда ты остаешься вежливой и спокойной, то те, кто хамят, не смогут ничем тебя зацепить и им придется отстать.
    Гуру

Як реагувати на лайку на форумі? Можна поскаржитися на допис.
    Шановні форумчани, пожалійте мене та адміністрацію, яка витрачає час щоб прибирати за вами словесний непотріб.
    Якщо вам важливо висловити думку то мабуть, ви знайдете влучні слова. Лайка свідчить в першу чергу про рівень вашої культури.
    Якщо ви не маєте поваги до співрозмовника і опускаєтесь до лайливих чи нецензурних слів, то нагадуєте маля, котре не хоче звикати до горщика. Модератори змушені міняти ваші памперси.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от nicky Посмотреть сообщение
    Спокойствие, только спокойствие
    сам заметил за собой, что очень вспыльчивый. на курсы управления гневом нужно походить...
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6