Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей30Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 51.
    Пророк

Re: Ввічливість переможе?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ні, для мене це не новина. і я, власне, якщо Ви уважно читали ніде не сказала, що треба обов’язково висловлювати невдоволення неввічливо.
    як на мене, то примушувати добирати слова і бути милим, за допомогою Кольта, наприклад, теж не є харашо.
    Той механізм виховання ввічливості, про який я писав, має дуже мало спільного з примусом. Просто у суспільстві, де люди поважають себе і мають право і можливість захищати свою гідність, ввічливість ВИХОВУЄТЬСЯ сама собою. А от, вибачте за термін, бидло ввічливим стати може, справді, тільки примусово.

змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А от, вибачте за термін, бидло ввічливим стати може, справді, тільки примусово.
    я не думаю, шо бидло, взагалі можна виховати, навіть примусом.
    "поважають себе" - як на мене головніше, ніж кольт, або будь-які інші стимули до виховання будь-чого і будь-кого. Хоча, наявність цих самих стимулів, однозначно додає декому мотивації.
    Пророк

я не думаю, шо бидло, взагалі не можна виховати, навіть примусом.
    "поважають себе" - як на мене головніше, ніж кольт, або будь-які інші стимули до виховання будь-чого і будь-кого. Хоча, наявність цих самих стимулів, однозначно додає декому мотивації.
    Це не два різних фактори. Тут друге лише підтримує перше. Без самоповаги людині і зброя не допоможе лишатися людиною. Але якщо Вашу гідність принижують, а Вам, за законами вашого суспільства, залишається лише "обтікати", то про яку самоповагу може йти мова?
    змія болотяна ОЧКОва

infospacer, звісно, шо вони пов’язані, але не тотожні. Зброя не може зробити нелюда людиною, але може простимулювати таке собі маскування. це не погано, проте у власника зброї може скластися хибне враження, шо його поважають, коли насправді йдеться про страх. це, в свою чергу, призводить до його безконтрольності зі всіма "витекающімі". кароче, я лише за те, шоб бути максимально чесним. при цьому не обовязково казати галі, шо її сукня насправді їй непасує, а запіканка огидна. але в якихось принципових речах треба іноді і зуби показати. тут, мені здається іншого виходу, як просто людиною залишатися, просто немає.
    Пророк

Можливо, це для Вас новина, але, повірте, невдоволення теж можна висловити ввічливо.
    угу...но нагадить человеку в душу так, чтоб у того во рту остался лёгкий привкус лесных ягод - это уже называется дипломатией
    Пророк

infospacer, звісно, шо вони пов’язані, але не тотожні. Зброя не може зробити нелюда людиною, але може простимулювати таке собі маскування. це не погано, проте у власника зброї може скластися хибне враження, шо його поважають, коли насправді йдеться про страх. це, в свою чергу, призводить до його безконтрольності зі всіма "витекающімі".
    Зрозуміло, в кожному конкретному випадку (тобто, для кожної конкретної людини) вплив наявності зброї може бути різним. Але маємо два таких факти: а) в Америці впродовж кількох поколінь було дозволене вільне володіння зброєю і б) американці в переважній своїй більшості - дуже ввічливі люди. Я вважаю, що між цими двома фактами є тісний зв'язок. Ви не згодні?

кароче, я лише за те, шоб бути максимально чесним. при цьому не обовязково казати галі, шо її сукня насправді їй непасує, а запіканка огидна. але в якихось принципових речах треба іноді і зуби показати. тут, мені здається іншого виходу, як просто людиною залишатися, просто немає.
    Ввічливість - це лише форма спілкування. І культурна людина, на мою думку, повинна дотримуватися цієї форми, навіть, якщо висловлює не дуже приємні за змістом речі.
    Офтоп:
    Утро. Остановка. Подходит автобус.
    Интеллигентного вида человек пропускает всех вперед. Сам пытается зайти последним. И ему дверью придавливет шею. Автобус трогается.
    - Бл@ть!!! Пиз@ец!!! Ё@аный в рот!!! Стой на х@й!!! О@уели пидарасы!!! Оторвете к е@еням же голову!!!
    Водитель тормозит, открывает дверь. Чел заходит в салон, поправляет галстук и обращается ко всем:
    - Извините... Был напуган.
    Пророк

а) в Америці впродовж кількох поколінь було дозволене вільне володіння зброєю і б) американці в переважній своїй більшості - дуже ввічливі люди. Я вважаю, що між цими двома фактами є тісний зв'язок. Ви не згодні?
    не згодні. Рамки применения оружия чётко очерчены и "невежливость" в них не входит. А кто оружие в ответ на хамство применит переселится в уютную амерскую тюрьму )))

Другое дело, что практика судится по любому поводу там зело распространена и нахамив,вы можете получить иск насчёт чего-то вроде защиты "чести и достоинства".
    Гуру

Як не крути, а ввічливість не те саме, що лестощі, конформізм чи страх перед покаранням. З іншого боку ввічливість не викривлятиме правду. Це позитивна риса. Але в деяких випадках вона набуває інших форм. Ніхто не сподівається, що хтось дякуватиме злочинцеві (хіба в разі зміни поведінки ) До прикладу, коли над Ісусом насміхались фарисеї він іноді давав їм достойну відповідь. Однак, він ніколи не вдавався до грубої лайки хоча їх поведінка була огидною. Фарисеї вважали, що мають виключне право навчати інших і тому вимагали для себе почестей і слави. Ісус відверто викривав їх лицемірство і жорстокість. В даному випадку Ісус не вдався до пригладжених м'якеньких слів, а попередив про Божий суд. "Ввічливо" промовчати Ісус не міг.
    Пророк

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    не згодні. Рамки применения оружия чётко очерчены и "невежливость" в них не входит. А кто оружие в ответ на хамство применит переселится в уютную амерскую тюрьму )))

Другое дело, что практика судится по любому поводу там зело распространена и нахамив,вы можете получить иск насчёт чего-то вроде защиты "чести и достоинства".
    Разве я писал о 21-ом веке? Я имел в виду те времена, когда заряженный револьвер или дробовик был таким же неизменным атрибутом мужчины, как сейчас - мобильный телефон. А эффект от тех времен не протух до сих пор.
    Что же касается судового преследования за хамство, то мне кажется маловероятным засудить кого-либо, если он нахамил вам не при исполнении своих служебных обязанностей.
    Новачок

Н.Д., Вы знаете, а про исуса мне понравилось. Он был вежливым хотя фарисеи такими не были и т п. В итоге его распяли а то что он вернется и всех невежливых покарает вы только обещаете, а он все не идет никак. Так что даже на примере иисуса можно сказать что вежливость проиграла.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6