Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей30Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 51.
    Пророк

Re: Ввічливість переможе?

жду когда же тема про вежливость уже перерастет в срач и кидания говна )

2.0

Н.Д., ой-ой-ой... не сублімуйте. Вам неодноразово казали про надмір цитування.
    Гуру

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Н.Д., ой-ой-ой... не сублімуйте. Вам неодноразово казали про надмір цитування.
    Як мило! Та не турбуйтесь настільки про мій недолугий стиль. Шкода Вашого дорогоцінного часу. Краще витратіть його на щось миліше Вашому серцю.
    Про очищення:
    гарна думка, бо не завжди маємо найкращі почуття до тих з ким поводимось ввічливо.

Маю надію, що прийде час коли усі будуть щиро вияляти свої почуття без негативу і лицемірства.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    коли усі будуть щиро вияляти свої почуття без негативу і лицемірства.
    а що коли щирі почуття є негативними? як ви вважаєте, краще бути ввічливим лицеміром, чи щиро висловити невдоволення, злість, ще якісь негативні почуття?
    без цитат, пліз!
    Пророк

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Маю надію, що прийде час коли усі будуть щиро вияляти свої почуття без негативу і лицемірства.
    Уявіть цю картину, коли кожен каже щиро те, що він думає і почуває. Вчора ще був дружній колектив, а сьогодні Оля сказала щиро Світлані, що Свєта таки надто товста. А Іра, на питання "Ну як вам моє нове плаття?", відверто повідомила - фу, який несмак. Коля теж був щирий і сказав, що груди Маші програють в порівнянні з бюстом Аліни, він це давно помітив. І.т.д. Тема називається "Ввічливість переможе?", на мою думку ввічливість і щирість по різні сторони барикад.
    Пророк

Вежливость - самая приемлемая форма лицемерия(с) А.Брис
    Гуру

Офтоп:
    Встречаются две подруги. Затеяли беседу:
    - А мне один любовник шубу норковую подарил.
    - Потрясающе!
    - А второй любовник колье бриллиантовое.
    - Потрясающе!
    - А третий меня с собой на Богамы приглашает.
    - Потрясающе!
    - А у тебя как дела?
    - Я в институте благородных девиц учусь.
    - Ну и чему вас там обучают?
    - Например, вместо "не пи$**" говорить "Потрясающе!"
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    а що коли щирі почуття є негативними? як ви вважаєте, краще бути ввічливим лицеміром, чи щиро висловити невдоволення, злість, ще якісь негативні почуття?
    без цитат, пліз!
    Можливо, це для Вас новина, але, повірте, невдоволення теж можна висловити ввічливо. Інша справа, що наше (маю на увазі українське) суспільство до цього не привчене. А ось, наприклад, загальновідома ввічливість американців (не асоціальних, зрозуміло), на мою думку, сформувалась завдяки довголітній масовій звичці носити при собі зброю. Коли розмовляєш з людиною, у якої на поясі висить здоровенний "кольт" - це допомагає дуже ретельно обирати слова До речі, для тих, хто пам'ятає фільм "Джанго звільнений" - там на початку дуже характерний діалог "дантиста" з работорговцями, який є гарною ілюстрацією моєї думки.
    2.0

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    у якої на поясі висить здоровенний "кольт"
    ага ))) ще один приклад ввічливості

Юбилей 50лет ингушской семьи. Собрались соседи, знакомые, коллеги, спрашивают у хозяина:
    -Ахмед Мусаевич, как вам удалось прожить со своей женой столько лет, ни разу ни ругаясь, ни ссорясь... ?
    -Когда я поехал за своей будущей женой в соседний аул, возвращаясь моя лошадь споткнулась, я сказал - РАЗ, споткнулась 2й раз,сказал - ДВА, споткнулась 3й раз, я сказал - ТРИ, и зарезал её.
    Жена стала кричать: Как ты можешь? Какой ты безжалостный, что ты за человек?
    -Тогда, посмотрев на жену, я сказал- РАЗ.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Можливо, це для Вас новина, але, повірте, невдоволення теж можна висловити ввічливо
    ні, для мене це не новина. і я, власне, якщо Ви уважно читали ніде не сказала, що треба обов’язково висловлювати невдоволення неввічливо.
    як на мене, то примушувати добирати слова і бути милим, за допомогою Кольта, наприклад, теж не є харашо.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6