Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей39Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 59.
    Гуру

Re: Що таке Боже Царство?

Ответ Сообщение от fabulist
    Якщо людина впевнена на 200% у власній правоті, то навіщо слухати інших?
    Адже Н.Д., якщо я не помиляюсь, не ставить на меті дізнатися щось нове для себе, а прагне навчити решту істинам, у непогрішності яких впевнена.
    Поки що ніхто не намагався спростувати того, що стосується тих істин над якими деякі потішаються.
    По друге, мене непокоїть ще таке питання: чому люди, яких очевидь ТЕМА НЕ ЦІКАВИТЬ, але вони так наполегливо намагаються залишати у цій темі свої дописи?
    Якщо вам не важко (маю на увазі двох попередніх дописувачів), то поясніть, що ви маєте на увазі, коли говорите про "дізнатися щось нове для себе" та "... других ещё слушать, понимать... ", "Как прекрасно, когда все одинаковые, все одного роста, цвета, запаха. Все думают одинаково, все делают одинаково... "
    Якщо ви побачили щось, що гідне уваги та таке, що не потрапило у моє поле зору, - то вкажіть конкретно, що саме я проґавила, бо я, мабуть, не зауважила того, про що ви пишете. Буду вельми вдячною, коли дасте пояснення.

Знову таки, повертаючись до обговорюваної теми, хочу запитати: чи ви зовсім не вірите у те, що сказав Ісус? Чи можливо, є інші причини такого скептицизму?
    Чому ви вважаєте, що Боже Царство не є реальним?

Пророк

Н.Д., Неблагодарное, конечно, это дело разговаривать с фанатиками, но так пока есть время и настроение отпишусь.

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    чи ви зовсім не вірите у те, що сказав Ісус?
    Верить во что? Что Вы имеете ввиду? Какие слова? Вы имеете ввиду Бибилию? Или другие книги? Если Библию, то какую? Тьма неясностей, конкретизируйте вопрос.
    И потом почему нужно себя так ограничивать только Иисусом? Как же все остальные Пророки, Боги, религии, верования?
    Пророк

Що таке Боже Царство?
    Знущаетеся? Ми живемо в ньому вже майже 23 роки...
    2.0

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Как прекрасно, когда все одинаковые, все одного роста, цвета, запаха. Все думают одинаково, все делают одинаково...
    ні, це Олдос Хакслі "О дівний новий мір"

ні. є певні сумніви, що Ісус був. а якшо і був, шо він насправді був настільки крут )))

якщо вірити тому, що люди воскреснуть (це так красіво малюють у ієговлячих книжечках!), то дайте відповідь - де будуть ці люди? лише зараз нас 7 млрд. за мільйони років існування планети жило і вмерло десятки млрд людей.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    якщо вірити тому, що люди воскреснуть (це так красіво малюють у ієговлячих книжечках!), то дайте відповідь - де будуть ці люди? лише зараз нас 7 млрд. за мільйони років існування планети жило і вмерло десятки млрд людей.
    Кстати, я спрашивал. Ответ был типа: "об этом не сообщалось. точно неизвестно. однако, у господа наверняка есть какой-то план на этот счет - но сообщать нам о нем он как бы не обязан. поэтому нефик глупые вопросы задавать. он всемогущ - сталобыть, будет все ок".

Короче, переговоры с террористами бессмысленны.
    Зануда

Якщо вам не важко (маю на увазі двох попередніх дописувачів), то поясніть, що ви маєте на увазі, коли говорите про "дізнатися щось нове для себе" та "... других ещё слушать, понимать... "
    Маю на увазі, що Ви не розглядаєте учасників розмови як рівних собі, не припускаєте можливості власного збагачення за рахунок думок інших людей тощо. Ви позіционуєте себе як носія істини, а решту - як поле для засівання.
    Ви надто спрощуєте, поляризуєте ситуацію. Мені здається, це помилка.
    Я не вірю у одну існуючу беззаперечну Істину. Скоріше, у житті ми спостерігаємо різноманіття і конфлікт думок.
    Наприклад, Ви припускаєте, що вашу "науку" люди не сприймають не тому, що їм заважає диявол і плутає думки, а тому що вона незграбна, надто дидактична, зневажає особистість та пригнічує здатність мислити?
    Пророк

fabulist, Не могу даже представить, что бы фанатики СИ могли сказать, что да действительно мир разноцветный и он в своем разнообразии прекрасен, как творение Бога. Что цвета есть не только черный и белый, а ещё весь спектр и все комбинации, которые из этих основных цветов возможны. Это не может поместится в ограниченном мозге зомби. Мозг зомби рассчитан только на примитивные рефлексы и алгоритмы. Думаю зря на такие разговоры и время тратить. Уж точно чего-то нового для себя вряд ли почерпнешь )))))
    Зануда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Тут я не погоджуюсь з постановкою питання. Здається, ні Н.Д. ні решта свідків не стверджували, що знають відповіді на всі питання. Тому, якщо вони відповідають: "Я/ми не знаємо", то формально це ще не свідчить про хибність концепції.
    p.s. Так, я зануда. )))
    Гуру

Ответ Сообщение от AlexDS
    Верить во что? Что Вы имеете ввиду? Какие слова? Вы имеете ввиду Бибилию? Или другие книги? Если Библию, то какую? Тьма неясностей, конкретизируйте вопрос.
    И потом почему нужно себя так ограничивать только Иисусом? Как же все остальные Пророки, Боги, религии, верования?
    Пока обсуждаем тему о Царстве Бога. Поскольку о Царстве говорит Библия, а Иисус – главный возвещатель и назначенный Богом Правитель.
    О Библии тоже есть тема.
    AlexDS, если считаете нужным, то можете создать темы обо всех остальных пророках, богах, религиях, верованиях, - это Ваше право и все зависит от Вас.
    Ответ Сообщение от Н.Д.
    Ответ Сообщение от nickeler
    ні. є певні сумніви, що Ісус був. а якшо і був, шо він насправді був настільки крут )))
    http://www.watchtower.org/u/200612/article_01.htm
    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%...82%D0%BE%D1%81

Ответ Сообщение от Н.Д.
    Ответ Сообщение от nickeler
    Ответ Сообщение от erazer
    Кстати, я спрашивал. Ответ был типа: "об этом не сообщалось. точно неизвестно. однако, у господа наверняка есть какой-то план на этот счет - но сообщать нам о нем он как бы не обязан. поэтому нефик глупые вопросы задавать. он всемогущ - сталобыть, будет все ок".
    Короче, переговоры с террористами бессмысленны.
    Свого часу «Прбудись!» за 8 вересня 2001 р. надрукував у рубриці «Спостерігаємо світ»: «Хоч як це дивно звучить, усе населення світу можна розмістити у штаті Техас»,— повідомляє журнал «Вайтелиті». Згідно з цим повідомленням, за даними ООН, сьогодні населення світу становить приблизно шість мільярдів. Оскільки площа штату Техас дорівнює 680 000 квадратних кілометрів, то на кожного мешканця припадатиме понад 113 квадратних метрів. «Отже, сім’я з п’яти осіб матиме 565 квадратних метрів житлової площі. Навіть в умовах Техасу то цілий палац. А решта планети могла би бути цілком незаселеною, вільною для рільництва, індустрії, освітніх закладів та дозвілля!»
    Хоч «квартирний вопрос» і є для нас одним із насущних питань, проте, варто звернути увагу і на інші питання. Перш за все, скажіть будь-ласка, яка кількість людей хотіла б жити вічно на землі? Друге питання, чи усі охочі виявлять бажання підкоритись керівництву Божого Царства на чолі з Царем Ісусом Христом?
    І найвагомішим аргументом є те, що наш Бог є люблячим, мудрим, всесильним та справедливим, і завжди виконує свої обіцянки: «Бо ваші думки — не Мої це думки, а дороги Мої — то не ваші дороги, говорить Господь. Бо наскільки небо вище за землю, настільки вищі дороги Мої за ваші дороги, а думки Мої — за ваші думки. Як дощ чи то сніг сходить з неба й туди не вертається, аж поки землі не напоїть і родючою вчинить її, і насіння дає сівачеві, а хліб їдцеві,— так буде і Слово Моє, що виходить із уст Моїх: порожнім до Мене воно не вертається, але зробить, що Я пожадав, і буде мати поводження в тому, на що Я його посилав» (Ісаї 55: 8-11).
    Ответ Сообщение от fabulist
    Маю на увазі, що Ви не розглядаєте учасників розмови як рівних собі, не припускаєте можливості власного збагачення за рахунок думок інших людей тощо. Ви позіционуєте себе як носія істини, а решту - як поле для засівання.
    Ви надто спрощуєте, поляризуєте ситуацію. Мені здається, це помилка.
    Я не вірю у одну існуючу беззаперечну Істину. Скоріше, у житті ми спостерігаємо різноманіття і конфлікт думок.
    Наприклад, Ви припускаєте, що вашу "науку" люди не сприймають не тому, що їм заважає диявол і плутає думки, а тому що вона незграбна, надто дидактична, зневажає особистість та пригнічує здатність мислити?
    Я не хочу бути занудою, але все нагадаю, що просила Вас назвати хоча б одну достойну думку, але натомість отримала чергове припущення, щодо мого мислення. Може не варто так на цьому зациклюватись?
    Краще поділіться тим, що Ви думаєте про владу, що отримав Ісус Христос: ««Дана Мені всяка влада на небі й на землі» (Матвія 28:18).
    Зануда

Я не хочу бути занудою, але все нагадаю, що просила Вас назвати хоча б одну достойну думку
    Перепрошую, якщо пропустив. Але я і зараз не дуже розумію, як це "назвати достойну думку"? Я не вважаю себе досить розумним, щоб навчати інших як їм себе покращувати чи то встановлювати контакт з вищими силами. Я більше полюбляю навчатися, ніж вчити. То не впевнений, що за "достойними думками" Ви звертаєтесь за адресою. Власне, що Ви маєте на увазі?
    але натомість отримала чергове припущення, щодо мого мислення.
    це спостереження, а не припущення. Моя точка зору.
    Краще поділіться тим, що Ви думаєте про владу, що отримав Ісус Христос: ««Дана Мені всяка влада на небі й на землі» (Матвія 28:18)
    Я не схильний дуже ділитися роздумами на цю тему. По-перше ця тема загалом надто особиста, а по-друге - я часто сумніваюся. З цієї причини краще я не буду ділитися.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6