Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей84Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 23
Показано с 81 по 90 из 224.
    Пророк

Re: Що таке духовність?

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Да, действительно, Бог осуждает злоупотребление алкоголем. Но каковы причины? В первую очередь, такой человек вредит себе, уничтожая бесценный подарок – жизнь, но также он разрушает не только свою жизнь но и жизнь близьких ему людей.
    Речь была о том что жить следует исключительно так как требует божество - только тогда ты "хороший". При этом, совершенно не имеет значения кого ты там от чего и сколько раз спас. Кроме того, многие требования и утверждения выглядят идиотизмом - именно поэтому некоторые отдельно взятые личности считают что "бог должен быть в душе", внутри и т.д. - это от того что они Книжку не читали. Прочитали бы - поняли бы, что какие б они добрые дела ни свершали, если они не следуют строго всем канонам Книжки, они не являются "хорошими", и совершенно пофигу где по их мнению "должен быть бог". Умиляет еще что абсолютное большинство знающих "где должен быть бог" Книжку даже не открывало.

p.s. лично мне на Книжку и ваши чаяния совершенно положить. Я считаю это, коротко говоря, бредом. Ознакомился в порядке спортивного интереса. Однако, всякие "христиане" и прочие "православные", даже не открывавшие Свою Великую Книгу, не нравятся мне еще больше...

Зануда

Але усім нам (з огляду на Ваші ОДНАКОВІ приклади), і тим, хто можливо страждає від алкоголізму, хоч, можливо, і є непоганою людиною, і тим, хто сидить у нашій Залі Царства, але чомусь підозрюється Вами, тож, - усім нам треба намагатись протистояти спокусам і викорінювати з серця схильність до гріха.
    Вибачте за ОДНАКОВІ приклади. Я лише хочу наголосити, відповідно до назви теми, що духовність, як Ви її розумієте і те, як розумію я - різні речі. Мені здається, що часто люди, схильні до релігійних зовнішніх дій, як то відвідування "залів" або "церков", цитування Біблії чи "Вартової башти" лише заспокоюють себе цим, компенсують свою звичайність і пишаються приналежністю до ЧОГОСЬ великого та справжнього. Я ж стверджую, що збоку це виглядає як пихатість та самовпевненість. Таке, вибачте, моє враження.
    Гуру

Ответ Сообщение от erazer
    Речь была о том что жить следует исключительно так как требует божество - только тогда ты "хороший". При этом, совершенно не имеет значения кого ты там от чего и сколько раз спас. Кроме того, многие требования и утверждения выглядят идиотизмом - именно поэтому некоторые отдельно взятые личности считают что "бог должен быть в душе", внутри и т.д. - это от того что они Книжку не читали. Прочитали бы - поняли бы, что какие б они добрые дела ни свершали, если они не следуют строго всем канонам Книжки, они не являются "хорошими", и совершенно пофигу где по их мнению "должен быть бог". Умиляет еще что абсолютное большинство знающих "где должен быть бог" Книжку даже не открывало.

p.s. лично мне на Книжку и ваши чаяния совершенно положить. Я считаю это, коротко говоря, бредом. Ознакомился в порядке спортивного интереса. Однако, всякие "христиане" и прочие "православные", даже не открывавшие Свою Великую Книгу, не нравятся мне еще больше...
    Может, я не совсем понимаю о чем Вы говорите. Мне показалось, что Вы считаете, что Бог несправедливо относится к тем, кто грешит, несмотря на их хорошие поступки. Так? Но представьте, эту ситуацию несколько иначе. Наш герой-алкаш, каждый день спасает чужого ребенка, а вернувшись домой, с той же регулярностью продолжает коверкать жизнь своим родным. Просто интересно, какими судьями будут ему жена, его ребенок, соседи т.д.? Будет ли он для них героем? Может быть, героем - да, … но будет ли он при этом хорошим мужем, отцом?
    Ответ Сообщение от fabulist
    Вибачте за ОДНАКОВІ приклади. Я лише хочу наголосити, відповідно до назви теми, що духовність, як Ви її розумієте і те, як розумію я - різні речі. Мені здається, що часто люди, схильні до релігійних зовнішніх дій, як то відвідування "залів" або "церков", цитування Біблії чи "Вартової башти" лише заспокоюють себе цим, компенсують свою звичайність і пишаються приналежністю до ЧОГОСЬ великого та справжнього. Я ж стверджую, що збоку це виглядає як пихатість та самовпевненість. Таке, вибачте, моє враження.
    Знаєте, Ви мене таки здивували! Не могла навіть подумати, що людина, яка подає себе, як людина мисляча, реалістична стане на шлях упередження та почне навішувати свої етикетки. Мабуть, уявляєте собі таких діток, що хизуються будь-чим заради «перемоги». Собі ж відвели роль Ніни?
    - А у нас в квартире газ!
    А у вас?
    - А у нас водопровод!
    Вот!
    - А из нашего окна
    Площадь Красная видна!
    А из вашего окошка
    Только улица немножко.
    И спросила Нина тихо:
    - Разве плохо быть портнихой?
    Кто трусы ребятам шьет?
    Ну, конечно, не пилот!
    Що ж, можна й так сказати, Матвія 11: 16-19. Я погоджуюсь з Вами, - свої слова треба доводити на ділі.
    Зануда

Не могла навіть подумати, що людина, яка подає себе, як людина мисляча, реалістична стане на шлях упередження та почне навішувати свої етикетки.
    ну-ну-ну...мої думки грунтуються на особистому досвіді, а якщо казати про Свідків, то на особистому знайомстві з кількома. Я так само кілька разів відвідав ваші збори. Без цього досвіду я б не наважився "навішувати етикетки". Та і так, власне, висловив лише СВОЮ ОСОБИСТУ думку.
    А бачу я не діток, а людей, що намагаються знайти гармонію, лад та впорядкованість у світі, що сповнений протилежними штуками. Що ж, цей світ не такий вже прекрасний )))) Але ми з Вами, вочевидь, розходимося у питаннях чому це так і що з цим робити.
    Гуру

Оскільки мені настійно нагадують про те, що у інших теж є думка і вони хочуть не тільки її думати, але й поділитись нею. Тож прошу далі продовжити свою думку про те, як ми розходимся у питаннях чому це так і що з цим робити.
    Пророк

Может, я не совсем понимаю о чем Вы говорите. Мне показалось, что Вы считаете, что Бог несправедливо относится к тем, кто грешит, несмотря на их хорошие поступки. Так?
    Я говорю что понятие о грехе, плохом и хорошем - они сильно порой отличаются у бога и у рабов его. Если б рабы почитали Книгу (а, как уже было замечено, они не утруждаются) - они бы сильно удивились бы от того, что на самом деле считается у бога хорошим, а что плохим и что считается грехом, а что достойным делом.

Но представьте, эту ситуацию несколько иначе. Наш герой-алкаш, каждый день спасает чужого ребенка, а вернувшись домой, с той же регулярностью продолжает коверкать жизнь своим родным.
    Жизнь запросто коверкают и благочестивые свидетели иеговы - при галстучках и книжечках, не пьющие ни разу. Кто им судья? Кстати говоря, бухают они (то есть, вы) похлеще иного алканавта - ибо, как сказано в каком-то там псалме: "вино сердце веселит". Так что, нефиг тут про искорверканные судьбы родных звездеть.
    Зануда

Оскільки мені настійно нагадують про те, що у інших теж є думка і вони хочуть не тільки її думати, але й поділитись нею. Тож прошу далі продовжити свою думку про те, як ми розходимося у питаннях чому це так і що з цим робити
    Може Ви просто не хочете це чути, бо вже наче була про це розмова?
    Але скажу так - у кожній людині і у світі загалом добро і зло, добре і погане так намішано, що не тільки важко зрозуміти і оцінити яка людина є гарною, а яка поганою, але часто саме добро і зло є категоріями відносними. Ви взяли певну Книгу та пару глянцевих видань за "мірило", і Вам стало легше. Я це розумію. Тим більше Вам "допомагають" зрозуміти де є добро а де зло певні вчителі, контрольні питання після статей та спільне вивчення тих самих видань. Ну прекрасно, якщо Вам все зрозуміло і ясно де є духовність, а де бездуховність.
    Але от думка, яку Ви ніяк не почуєте: я не беру на себе сміливість судити, бо не бачу картини в цілому. Якщо є Хтось, хто бачить, то лише Йому і належить право судити про ці речі. Для мене ні Біблія, ні ваші видання не є мірилом, розумієте?
    Тим більше, що "дослідники" Біблії у намаганні спростити та зрозуміти складні та неосяжні речі, вдаються до казуїстики та перекручування, від підлаштовування перекладу тексту до виривання окремих цитат. Вобщем...не гріє мене таке ставлення. Краще я вже чесно буду сумніватися та накопичувати власний досвід, ніж дурити самого себе.
    Хочу підкреслити, що все сказане стосується не лише свідків єгови. Для мене особисто православна церква, свідки, баптисти та решта релігійних організацій є однаково сектами.
    Banned

Вот она, пресловутая духовность, а Собчак молодец, она мне давно уже нравится :- ))
    У нее спрашивают мнение ее собственное, придурки, а то в какой она футболке - это не ее собственное мнение аж ни разу!
    2.0

Н.Д., М.Б., згадуваний тут багато разів теж гарно писав про співвідношення світла і тіні. а я від себе додам, що тінь буде в тому місці, залежно звідки падає світло. ото вам і все добро і зло...
    Постійний відвідувач

больше трех страниц не асилил, сори просто выскажу свои мысли, ни с кем не дискутируя.
    Духовность измеряется в деньгах. Дааа!!! именно в них родимых и кровно заработанных. В размере той самой десятины о которой говориться в Библии.
    И НЕВАЖНО отнесете ли вы эти деньги в церковь, пожертвуете бабушке на улице, переведете на счет для лечения человека, купите чего-то и сами отнесете в детский дом... вариантов море и все на ваш выбор. Главное - что вы это сделаете.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 23