Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей84Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 23
Показано с 71 по 80 из 224.
    Гуру

Re: Що таке духовність?

Этот вопрос не касается непосредственно обсуждаемой нами темы.
    Даю ссылку http://www.watchtower.org/u/bh/article_09.htm

http://www.watchtower.org/u/201008/article_01.htm

Зануда

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Даю ссылку http://www.watchtower.org/u/bh/article_09.htm
    ні, насправді "розрахунок" ось: http://www.watchtower.org/u/bh/appendix_10.htm
    припущення на припущенні. Назвіть рік, я Вам розрахую, що саме у цей рік настане кінець світу.
    А ще зізнайтеся, що спочатку на 1914 рік було призначено "справжній" кінець світу, а потім вже підлаштувалися під обставини, чи не так?
    Пророк

Тоесть вы говорите, что библия точно указывает дату 1914 год и даете ссылку где написано "О том дне и часе не знает никто: ни небесные ангелы, ни Сын, а знает только Отец.".
    Вопрос закрыт.
    Banned

Вопрос:
    Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Все уже 2000 лет трактуют как кому не лень и особого мандата для этого не требуется. Или люди не равны перед Богом?
    Ответ:
    Адже Біблія вказує, що саме з 1914 року настане час названий «останніми днями».
    ----
    Вывод:
    Таким образом, те, кто хочет исказить смысл Библии, пытаются обращаться к аудитории, большей частью некомпетентной в данном вопросе. Хорошо бы задать несколько вопросов, чтобы понять, кто и почему это делает (кому это выгодно).
    Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Тоесть вы говорите, что библия точно указывает дату 1914 год и даете ссылку где написано "О том дне и часе не знает никто: ни небесные ангелы, ни Сын, а знает только Отец.".
    Вопрос закрыт.
    Упоротые в свою религию люди просто обожают разрывать мозг взаимоисключениями.
    Подозреваю, что даже я не исключение :- ))
    Я просто в атеизм упоротый, а это ведь тоже религия :- ))
    Пророк

и про дух там чуток)

Banned

А, Пастер Дий, или как он там, который курит на проповедях :- ))
    Трололо, мама не горюй, на своем трололо религию запилил, красава! :- ))
    Там некий его последователь, вылетело вообще из головы имя, долбовер известный, вот, его последователь и продолжатель, когда их КГБ щимануло за нацизм, то этот съеб....я в Израиль, а его последователь отдувался, Яндекс или Гугль в помощь , если кто заинтересуется... Ыыыыы :- ))
    Гуру

Оскільки створено дві нові теми:
    http://www.poltavaforum.com/kultura-...e-carstvo.html
    http://www.poltavaforum.com/kultura-...-1914-rik.html
    хто має бажання, може продовжити розпочату дискусію.

тепер можемо повернутись до обговорення теми ЩО ТАКЕ ДУХОВНІСТЬ?
    Сподіваюсь, ви памятаєте про що йшлося вище?

Ми обговорювали те, чи може людина бути духовною сама по собі (від народження). Чи можна бути духовною особою не докладаючи зусиль та без навчання. Роздумували над тим, якими мають бути прояви духовності.
    Обговорювалось питання, чи можна назвати брак духовності одною з причин деградації суспільства.

Пропоную розглянути які риси притаманні духовніій людині, а також те, чи можна їх розвинути та як саме.
    Зануда

Пропоную розглянути які риси притаманні духовніій людині, а також те, чи можна їх розвинути та як саме.
    ))))))))))))))))риси...притаманні...а от раптом нікому не відомий алкаш рятує від пожежі зовсім йому невідому дитину. А сам гине. І хто тут духовний, пристойні тітоньки у вашій Залі царства чи він? От як ви це розглядаєте?
    Людина істота суперечлива і дивна, ніхто не знає неперед, що від неї чекати. І Ви не виняток )))).
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    ))))))))))))))))риси...притаманні...а от раптом нікому не відомий алкаш рятує від пожежі зовсім йому невідому дитину. А сам гине. І хто тут духовний, пристойні тітоньки у вашій Залі царства чи він? От я ви це розглядаєте?
    Че там рассматривать? В Большой Священной Книжке по белому писано - ежели все условности соблюдаешь, опресноки кушаешь, прочие правила блюдешь - то ты хороший; а если алкаш и прелюбодеятель, то сколько б ты там кого ни спас - поц ты и жизнь твоя дешевле камня на мостовой.
    Гуру

Ответ Сообщение от Н.Д.
    Ответ Сообщение от fabulist
    ))))))))))))))))риси...притаманні...а от раптом нікому не відомий алкаш рятує від пожежі зовсім йому невідому дитину. А сам гине. І хто тут духовний, пристойні тітоньки у вашій Залі царства чи він? От як ви це розглядаєте?
    Людина істота суперечлива і дивна, ніхто не знає неперед, що від неї чекати. І Ви не виняток )))).
    Хіба я можу це заперечити? Зовсім ні. Я добре розумію, що людська природа вимагає регулярного виправлення, тому у Єремії 17:9 читаємо: «Людське серце найлукавіше над все та невигойне». Наше символічне серце схильне виправдовуватись та обманювати себе. Самолюбство може спонукувати нас оправдовувати свої хиби, приховувати погані риси характеру та закривати очі на власні гріхи.
    Своїми вчинками ми створюємо собі ім’я
    Однак, ми уже з Вами про це не раз говорили. Бог не ставить клейма на людину, -тому, «Коли б несправедливий відвернувся від усіх гріхів своїх, яких наробив, і виконував усі устави Мої, і робив право та справедливість,— буде конче він жити, не помре! Усі його гріхи, які наробив він, не згадаються йому,— він буде жити в своїй справедливості, яку чинив» (Єзекіїля 18:21, 22; 33:14—16).
    Євреїв 10:36—39: «...Адже вам потрібно витривалості, щоб, виконавши Божу волю, отримати обіцяне. … «А мій праведний житиме завдяки своїй вірі», та «якщо він відступить від мене, то буде не до вподоби душі моїй». Ми ж не з тих, хто відступає, щоб бути знищеним, а з тих, хто вірить, щоб зберегти душу живою.»
    Тому не потрібно думати, що Бога можна обманути, виправдовуючи свої злі схильності начебто добрими вчинками, або виставляючи напоказ свою праведність. Але усім нам (з огляду на Ваші ОДНАКОВІ приклади), і тим, хто можливо страждає від алкоголізму, хоч, можливо, і є непоганою людиною, і тим, хто сидить у нашій Залі Царства, але чомусь підозрюється Вами, тож, - усім нам треба намагатись протистояти спокусам і викорінювати з серця схильність до гріха.
    Хоч не робити зла – це лише частина того, що повинна робити людина ДУХОВНА. Як Ви про це постійно нагадуєте (і дуже добре робите!), - духовна людина повинна робити добро, виконуючи Божу волю.
    Можна довго говорити якою має бути духовна людина, але найкраще це можна побачити на прикладах
    Ответ Сообщение от erazer
    Че там рассматривать? В Большой Священной Книжке по белому писано - ежели все условности соблюдаешь, опресноки кушаешь, прочие правила блюдешь - то ты хороший; а если алкаш и прелюбодеятель, то сколько б ты там кого ни спас - поц ты и жизнь твоя дешевле камня на мостовой.
    Да, действительно, Бог осуждает злоупотребление алкоголем. Но каковы причины? В первую очередь, такой человек вредит себе, уничтожая бесценный подарок – жизнь, но также он разрушает не только свою жизнь но и жизнь близьких ему людей.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 23