Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей84Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 23
Показано с 11 по 20 из 224.
    Гуру

Re: Що таке духовність?

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    це все повністю передрук зі "Сторожової вежі"?
    Це лише частина статті. Чому ж Вам не подобається «Вартова башта»? До речі, власне у тій статті згадано найбільш поширені погляди людей про духовність. Навіть цікаво, чому Вас не вразили суперечливі статті з вікі та інших джерел, а от «Вартова башта» діє безвідмовно?
    Ну яка Ви дивна людина....Ви створюєте тему, очікуєте...заздалегідь знаючи, що надрукуєте згодом ЦЕ, а тоді таки передруковуєте чужі думки...
    Якщо я це друкую, то це означає, що я з цим згодна. Хіба я вийшла за рамки обговорення? Ми обговорюємо тему, що не має чіткого визначення у суспільстві. Хіба я не можу висловити свою точку зору?
    Це так духовні люди чинять? На власні думки хіба Бог не надихає? Щось тут дивне і синтетичне я відчуваю, наче на вулиці зупинив "представник канадської фірми", щоб повідомити про чергові знижки.
    Знову ж таки, хіба моя точка зору не може збігатись із чиєюсь іще? І не обов’язково, щоб мої думки походили з мого особистого досвіду. Гарні думки можна привласнювати, особливо, коли це думки, що допомагають краще розуміти себе, життя довкола, своє місце у світобудові. Що у цьому поганого?
    Я думаю - все, що людина робить не заради забезпечення тілесного існування - це є прояви її духовності. Існує безліч таких проявів.
    Давайте перевіримо вашу думку на практиці. Скажімо, людина дивиться футбол, - це не є необхідним для тілесного існування, хоч і декому приносить шалене задоволення (в даному випадку не говоримо про пиво чи ін.., чим супроводжується ця дія). Чи можете, поклавши руку на серце сказати, що така людина займається духовною справою?
    До того ж, як згадати про шалених футбольних фанатів, що частенько виступають проти усього матеріального, що трапляється їм на шляху із стадіону. Скажіть, чи можна зробити висновок – це прояв духовності… ???
    Справжня духовність приносить користь http://www.watchtower.org/u/20040201/article_01.htm перевірено на практиці особисто 

Зануда

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Чому ж Вам не подобається «Вартова башта»?
    еммммм...я такого не казав. Мені не є близькими по духу люди, що не можуть самостійно формулювати думки.
    Ознаки самостійного мислення викликають повагу. Щодо рейтингу джерел - для мене немає різниці...передрук з Вікіпедії так само як і з "Башти".
    Крім того - посилання це одне, а передрук - зовсім інше. Ну і тема ж була підготована під цей передрук, наскільки я розумію.
    Чи можете, поклавши руку на серце сказати, що така людина займається духовною справою?
    Скажіть, чи можна зробити висновок – це прояв духовності… ???
    звичайно. Прояви духовності, як я вже казав, різноманітні. Це певна потреба людини, порожнина, що має заповнюватись чимось.
    Тут великою гординею є визначати, що є вищим а що нижчим. Хтось сьогодні дивиться футбол, а завтра рятує чужу невідому дитину. А хтось сьогодні читає прекрасний журнал (я на "Сторожову вежу" натякаю), а завтра пройде повз нужденного, зайнятий роздумами про Бога.
    Справжня духовність приносить користь
    А користь це що? Я от був би Вам вельми вдячним, коли б Ви одним словом відповіли, чи є духовність поза організацією С.Є.? Дякую.
    Як на мене, духовніть і користь - речі не пов"язані, не дивлячись на меркантильне "http://www.watchtower.org/u/20040201/article_01.htm". Прояви духовності бувають деструктивними для особи, але корисними для інших. І тут багато про кого можна згадати.
    Нервова, курррва

Справжня духовність приносить користь http://www.watchtower.org/u/20040201/article_01.htm перевірено на практиці особисто
    Питання в тому, що є для вас "справжньою" духовністю?
    Для мене особисто ви є звичайним фанатиком, до того ж хворим на психічні розлади. Ви не здатні сумніватися, а значить і не здатні мислити, розмірковувати. І моє особисте прохання: припиніть флудити своєю сектанською псевдотеорією духовності. Озирніться довкола!!!

І не обов’язково, щоб мої думки походили з мого особистого досвіду.
    Тоді це не ваші думки, а позьорство!
    Banned

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    припиніть флудити своєю сектанською псевдотеорією духовності.
    А мне нравится, пусть флудит, все закончится тем в конце концов, что человек просто переубедит сам себя. Если он/она не получают за это денег, то в результате так и получится. Потому что с очевидностью (читай с богом) спорят только дураки.

До того ж, як згадати про шалених футбольних фанатів, що частенько виступають проти усього матеріального, що трапляється їм на шляху із стадіону. Скажіть, чи можна зробити висновок – це прояв духовності… ???
    Абсолютно справедливый пример относительно религиозных фанатиков. Не, ну, вы (религиозники) просто сволочи, устраиваете войны, это раз, убиваете людей во имя добра, это как если пчелы будут уничтожать мед во имя сохранения улея! Гитлер орал "Господь с нами", Буш орал "Иисус с нами", когда бомбил Ирак и Афганистан, а вы скорее всего мило одобряли, подумаешь там 500 000 неверных сдохли, правильно, что там, они же не чистые мыслями.
    2. Дай вам бразды правления вы тутже, сразу устроите инквизицию и застопорите научный прогресс на 1000 лет с легкой руки, что не было? Было ведь, гады, сколько невинных людей загубили, не дала, всё - ведьма - на костер сучку.
    3. Воспитываете кровожадных убийц - Сталин где учился, вот блин, в духовной семинарии, ага, да разрыв шаблона, Сталин-то церковником у власти был. Вот и у вас в церкви сталинизм, а чё, нет, хотите сказать?
    4. Да и вы в силу своей недоразвитости уселись на отрезке человек-бог, и как глисты паразитируете на духовной пище человека, на его тяге к познанию бога, заменив истинного творца и всю его мегаофигительную супергармоничную сверхинтелектуальную сущность на тупого деда с бородой и комплексом неполноценности в виде мании величия, которому, оказывается, надо преподносить материальные дары (ведь ему всего сущего им сотворенного, видимо, не хватает) и регулярные челобития, потому что он, видите-ли жить без этого не может да и вообще, обидится и всех покарает, деградация в чистом виде! А доказательство существования бога у вас такое тупое, что просто аж пипец:
    - вы можетье доказать, что бога нет? Не можете? Значит он есть.
    - а вы можете доказать, что он есть?
    - Конечно, вы ведь не можете доказать, что его нет, значит он есть.
    5. Как обезьяны любите окружать себя разными погремушками и блестящими блестелками, типа золота, серебра, роскошных авто и крутых дач, построенных за счет обычных работяг, а значит вы - банальные рабовладельцы, обратите внимание, свои золотые серьги вы мне так и не подогнали, а вот там между прочим, как сказано в объявлении выше человек умирает. Нафиг вам то ваше золото в шкатулке, отдайте его на операцию. Нет? Так вы еще и гнусные мелочные пустозвоны и прилюбодеи.
    ----
    Короче, вы существуете только лишь за счет нарушения всех заповедей господних. Если вы перестанете их нарушать, то вы просто исчезнете.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А доказательство существования бога у вас такое тупое, что просто аж пипец:
    - вы можетье доказать, что бога нет? Не можете? Значит он есть.
    - а вы можете доказать, что он есть?
    - Конечно, вы ведь не можете доказать, что его нет, значит он есть.
    Вот эта аргументация и заставила меня заняться исследования Бога нет я проверял. Как, после таких исследований я понимаю что только каждый сам должен искать способ. Мне в противовес, опыт цивилизаций, данный книжных писаний и много чего.... Но я проверил... Чего мне это стоило... лучше не испытывать...

ЗЫ: Знаете, я спрашивал могу ли я рассказывать о том что я узнал... Оказалось что да, ибо все равно никто не поверит...
    Banned

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Оказалось что да, ибо все равно никто не поверит...
    Ну, скажем я предполагаю, что что-то вроде бога есть, но это тот бог в которого верил Эйнштейн, в него верят все, кто не верит в классическую религию.
    Но вот ваш эксперимент мне был бы интересен :- ))
    Гуру

Ответ Сообщение от Н.Д.
    Чи можете, поклавши руку на серце сказати, що така людина займається саме духовною справою? Скажіть, по чому можна зробити висновок, що це прояв духовності?
    Прояви духовності, як я вже казав, різноманітні. Це певна потреба людини, порожнина, що має заповнюватись чимось.
    Тут великою гординею є визначати, що є вищим а що нижчим. Хтось сьогодні дивиться футбол, а завтра рятує чужу невідому дитину. А хтось сьогодні читає прекрасний журнал (я на "Сторожову вежу" натякаю), а завтра пройде повз нужденного, зайнятий роздумами про Бога.
    В тому то й справа, що деколи плутають між собою емоційні та духовні справи. Дехто схильний вважати похід на концерт класичної музики, до театру чи опери духовним життям. Але переважно, такі заходи можуть задовільнити лише наші емоційні потреби, дарувати естетичну насолоду. Хоча, цілком заперечувати вплив, скажімо, мистецтва, як такого на духовний розвиток не можна.
    Так само із книгами.
    Хіба можна сподіватись, що немовля без сторонньої допомоги зможе вижити? Подібно до цього, ніхто не сподівається спонтанної появи моральних рис, доброї поведінки – усе це треба виховувати батькам, соціуму, самій особі. Подібно до цього відбувається (або не відбувається) розвиток духовності. Мораль, етика - поняття, що відносно чітко сформульовані, ці поняття стосуються стосунків між людьми описані багатьма філософами.
    http://www.diary.ru/~irReala/p147885296.htm?oam#more1
    Чим, по-вашому, відрізняється від них духовність?
    Хтось сьогодні дивиться футбол, а завтра рятує чужу невідому дитину. А хтось сьогодні читає прекрасний журнал (я на "Сторожову вежу" натякаю), а завтра пройде повз нужденного, зайнятий роздумами про Бога.
    Та навіть найзапекліший футбольний фанат не буде наполягати, що футбол навчає розумного, доброго, світлого, а той, хто читає Біблію не може гарантувати, що не стане грішити. Але можна таки побачити відмінність між цими двома справами. Перше (захоплення спортом) – просто розвага, а друге (досліджування духовної літератури) – це процес навчання, що може впливати на наше життя.
    Мабуть, варто брати до уваги ще питання про те, чим ми керуємось коли хочемо зробити щось добре. «Вам же — тим, хто слухає,— кажу: не переставайте любити своїх ворогів, робити добро тим, хто вас ненавидить, благословляти тих, хто вас проклинає, і молитися за своїх кривдників. Якщо хтось ударить тебе по одній щоці, підстав йому і другу, а тому, хто забирає в тебе верхній одяг, не шкодуй і спіднього. Усім, хто просить тебе, давай, а того, хто забере щось твоє, не змушуй повернути.
    І що тільки хочете, аби робили вам люди, те саме робіть їм і ви.
    Бо якщо ви любите тих, хто любить вас, то в чому ваша заслуга? Адже навіть грішники люблять тих, хто їх любить. І якщо робите добро тим, хто робить добро вам, то в чому ж ваша заслуга? Навіть грішники чинять так само. І якщо ви без відсотків позичаєте тим, від кого сподіваєтеся отримати позичене, то в чому ваша заслуга? Навіть грішники без відсотків позичають грішникам, щоб отримати назад стільки ж. А ви завжди любіть своїх ворогів, робіть добро та без відсотків позичайте, не сподіваючись отримати щось назад. Тоді ваша нагорода буде велика і ви будете синами Всевишнього, бо він добрий навіть до невдячних і злих. Завжди будьте милосердні, як і ваш Батько милосердний.» (Луки 6: 27-36)
    Щоб навчитися жити так, як про це сказав Ісус треба докладати зусиль. Бо хто з нас може спонтанно любити своїх ворогів? Чи не відповідати злом на зло? У кого з нас не виникало запитання, «для чого я маю це робити?», адже світ живе за іншими законами. Тому духовна людина завжди повинна мати мотивацію своїх вчинків, оскільки, здебільшого має робити те, що не схвалюється широким загалом, або є для неї складним чи болючим. Без сумніву, перемогти нашу себелюбну природу може тільки духовне навчання. http://www.watchtower.org/u/20040201/article_02.htm

Ответ Сообщение от Н.Д.
    Справжня духовність приносить користь
    А користь це що? Я от був би Вам вельми вдячним, коли б Ви одним словом відповіли, чи є духовність поза організацією С.Є.? Дякую.
    Є
    Як на мене, духовніть і користь - речі не пов"язані, не дивлячись на меркантильне "http://www.watchtower.org/u/20040201/article_01.htm".
    Чому так вважаєте? Скажімо, краса, хіба вона не корисна? Чому Ви ставите під сумнів те, що духовність може приносити користь так само як фізичне здоровя чи краса?
    Прояви духовності бувають деструктивними для особи, але корисними для інших. І тут багато про кого можна згадати.
    Наприклад?
    Гуру

Для мене особисто ви є звичайним фанатиком, до того ж хворим на психічні розлади. Ви не здатні сумніватися, а значить і не здатні мислити, розмірковувати. І моє особисте прохання: припиніть флудити своєю сектанською псевдотеорією духовності. Озирніться довкола!!!
    Скажіть, чому Ви так нервуєте? Невже чиясь позиція чи точка зору, відмінна від Вашої не має права на існування?

Хіба? На такий закид я уже відповідала на інших темах, але як бажаєте, то повторю ще раз. Якщо я погоджуюсь із певною системою принципів, доказів та вибираю її для керування у своєму житті, попередньо застосовуючи здатність мислити, аналізувати, а також сумніватись (звісно, як є на це причини), а тоді уже робити розсудливі висновки, пристосовуючи до особистих потреб – цей процес можна б ще назвати навчанням, освоєнням нового та корисного. Тому я вважаю, що це уже належить мені, бо мною прийняте, як перевірене та схвалене внутрішнім контролем. Звичайний процес мислення. І мене дивує, що Ви так болісно це сприймаєте. Люди черпають інформацію по різному, також по різному реагують на неї. Спробуйте змиритись із цим.
    Гуру

Скажіть, чому Ви так нервуєте? Невже чиясь позиція чи точка зору, відмінна від Вашої не має права на існування?

Хіба? На такий закид я уже відповідала на інших темах, але як бажаєте, то повторю ще раз. Якщо я погоджуюсь із певною системою принципів, доказів та вибираю її для керування у своєму житті, попередньо застосовуючи здатність мислити, аналізувати, а також сумніватись (звісно, як є на це причини), а тоді уже робити розсудливі висновки, пристосовуючи до особистих потреб – цей процес можна б ще назвати навчанням, освоєнням нового та корисного. Тому я вважаю, що це уже належить мені, бо мною прийняте, як перевірене та схвалене внутрішнім контролем. Звичайний процес мислення. І мене дивує, що Ви так болісно це сприймаєте. Люди черпають інформацію по різному, також по різному реагують на неї. Спробуйте змиритись із цим.
    Зануда

В тому то й справа, що деколи плутають між собою емоційні та духовні справи.
    Вочевидь, наші погляди розрізняються. На мою думку, відокремлення емоційної і духовної сфери є надуманим, штучним. Ви, зрозуміло, пов’язуєте духовність лише з "іскрою Бога", я ж бачу її ширше, як всі прояви нетілесної частини існування особистості.
    Перше (захоплення спортом) – просто розвага, а друге (досліджування духовної літератури) – це процес навчання, що може впливати на наше життя.
    ех...за "просто розвагою" - спільна відповідальність, взаємна підтримка, тренування сили волі, прагнення до мети тощо. А "досліджування духовної літератури" цілком може бути марним витрачанням часу. Так що тут з якого боку подивитися.
    Без сумніву, перемогти нашу себелюбну природу може тільки духовне навчання
    Бувають люди, що здатні співчувати, жертвувати, надавати допомогу і підтримку і що жодного разу не вивчали "духовну літературу". А серед "дослідників" - повно пихатих нікчем. Отже, я погоджуюсь - тільки духовне навчання, але вчителі, шляхи можуть бути різні.
    Чому так вважаєте? Скажімо, краса, хіба вона не корисна?
    Так а що є краса? От Вам подобаються картини Ван Гога, наприклад? Це, до речі, і приклад до наступного Вашого питання.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 23