Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 18.
    Пророк

Мазепа-фест 2011

Не заводжу окремої теми, може пропустила, і вже хтось писав, - триває ж Мазепа - фест 2011!
    Цього року тільки фільми і музика біля театру Гоголя, без рок-днів
    http://mazepa-fest.org.ua/?p=990
    Сьогодні: фільми-призери кінофестивалю «Відкрита ніч», ОЦЕВУМ
    Початок о 16.00.

ри?

Re: Мезапа Фест 2010

Вистачило Фуджоу - можна описати одним словом..... хв 20 проспала, ще 20 втикала, потім подумала, шо було б непогано накуритися. Всі, хто ходив, думали приблизно так же: що треба було чучуть прінять, обкуритися, потом ще прінять і тільки після цього таке мистецтво можна було б прохавать....
    Половина залу ломанулася к виходу після завершення першої частини.
    Новєрно, ми ніфіга не тумкаєм у артхаузі і вобщі в укрфільмі.

Чері, ти на шось ходила? Маєш відгуки?
    Хозяйка кота

Особисто мені "Фучжоу" сподобався. Хоча він знятий 1994 року, проте я дивилася вперше. У фільмі незвично і, я б сказала, чудернацько розвивається сюжетна лінія, яка досить вдало поєднує в собі український побут і фольклор, міфологію, еротику, тонкий гумор, пригоди, мелодраму, фантастику ітп. Хороше українське кіно, ящитаю. Хоча треба мати на увазі, що воно 17-річної давнини.
    Інша справа -- короткометражка Марини Вроди "Крос". Кіно "проблемне", відображає оточуючу нас буденну дійсність (підліткова агресія, куріння молодих мам поряд з немовлятами, злочинність, байдужість ітд), змушує задуматись про деякі важливі речі. Символічним було завершення картини -- чоловік біг по воді у прозорій кулі, що була прив'язана мотузкою до берега.
    Шкода, що ми так мало бачимо сучасних укрфільмів. Тож складається думка, шо їх нема. Організатори "Мазепи фесту" намагаються показати, шо шось та є. Хочеться вірити, що це лише початок і далі буде. Хто знає, може ми скоро побачимо екранізованого, наприклад, Андруховича і його, наприклад "Перверзію". Чи бознашо іще, головне, шоб це було якісне достойне кіно, яке б торкалося серця і змушувало думати. Отака моя думка.

На жаль, не змогла прийти на вечір короткометражок, тож цікаво було б почитати відгуки про них.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Чері, ти на шось ходила? Маєш відгуки?
    Не ходила, бо пізно побачила афіші. Відгука не маю, тому можна буду відгукуватись, як спитають, твоїм?
    2.0

вибачтє, але якшо в Україні буде тільки таке кіно - я за нього і копійки платить незгодна. в усіх українських кінах є таке
    - головні герої бігають. або по покосам або по катакомбах
    - ужасні тьотки трусять ужасними цицьками. якшо це еротика - убийте мене об стіну
    - тіпа еклюзивні жарти які насправді є звичайним випєндрюванням
    - режисери варяться у власному світі і їм пофіг на аудиторію. їх відітє лі, нєдостойні....
    Чесно, замість Фучжоу потратила б час на "Обітєль зла"
    Доки українці не отримають права вибору, бо кіно це апріорі, не елітарне мистецтво, а масове, доти кіно наше буде в глибочезній самозамилованій дупі. Побліже к народу, блін...
    Філософф

Ответ Сообщение от kryzhovnyk Посмотреть сообщение
    Хто знає, може ми скоро побачимо екранізованого, наприклад, Андруховича і його, наприклад "Перверзію".
    Мені навіть страшно уявити таку екранізацію. Це буде реальний винос мозку.
    2.0

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Це буде реальний винос мозку
    а наші рижисьори це люблять, шоб потом моск не собрать було... шо в Каннах найшли у фільмі Крос - не надто понятно. хріновий звук, така собі картінка, а просмисл я мовчу - када мені було 16, я тож про таке думала. для мене ці алегорії на першовідкриття не тягнуть
    ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Відгука не маю, тому можна буду відгукуватись, як спитають, твоїм?
    Будь ласка
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Мені навіть страшно уявити таку екранізацію. Це буде реальний винос мозку.
    та ну ви шо! я коли читала то прямо так і бачила, як би це його б зняли! дуже кіношна книжка, чого там винос мозку? з якого дива? гонітє ви шото

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    в усіх українських кінах є таке
    гребти усе під одну гребьонку не самий кращий спосіб критики, нік.
    це те саме шо сказати шо в усім американських фільмах когось убивають.
    бо кому як не вам знати шо да, не все так класно в українському кінові (ну і не тіки в ньому), але ж є шедеври, є таке, шо не встидно показати світові

ага і про суботні перегляди
    людей в залі було зразу мало але по ходу підходили
    деякі короткометражки я бачила, деякі були нові
    гарні були мультики
    роботи переважно то дипломні, то курсові, тобто студентські. і багато як для студентських хорошої якості (ну як для мене, для інших може здатись гавном).
    запамятались мультик Погана прикмета (з гумором такий, хароош), Уікенд (мабуть все таки бачила на ютубі вже, хоч не впевнена), цикл Поліських образок (такі коротенькі замальовки з життя людей в селах недалеко від чорнобиля, їх крутять мабуть кажну мазепу, бо ще в 2003 напевно їх в алмазі бачила), Сімейний портрет режисера Марини Вроди (така гарна стилізація чорнобіла під старе кіно, мінімум тексту, багато звуків, просто декілька днів з життя сім'ї), Чешки (трохи напрягало шо дитину озвучує доросла людина, не люблю такого найобу; вцілому історія показова), Останній лист уже бачила декілька разів, кожного разу пробирає чомусь.

шкода шо не запустився фільм знятий полтавцями по результатам майстер-класу якогось минулорічного. із задоволенням би глянула шо там назнімали)
    2.0

Ялина, от я не знаю чому так, але відголоска жодного побаченого кіна, окрім може про Заньковецьку, в мене нема. найприкольніше, шо з дитинства несла пам"ять про Іллєнково-Параджановську "Лебедине озеро. Зона", а тут передивилась, зразу ніби нічьо, а от намагаюсь тепер згадати - нема післясмаку і краплі. і оті прикінечні сцени, які врізались в дитинстві, напроч вимились з пам"яті, десарклізувались.
    може це все того, шо я кіно взагалі ставлю в куток кулуара, а не во главу столу. бо коли я дивлюсь українське кіно, складається враження, шо я на концерті гаражної музики. і крім цієї гаражної музики, яка ніби і разних стилів, але через хріновий звук все видається однаковим, нічого для вибору нема. а от єдине "інше" з цього всього фільм Сафо. навіть не через пікантність у сюжеті, а просто за красу.
    чесно - в кіно я люблю якшо не попсу, то шось удобоваріме.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя