Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 18 из 18.
    Філософф

Re: Мезапа Фест 2010

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    та ну ви шо! я коли читала то прямо так і бачила, як би це його б зняли! дуже кіношна книжка, чого там винос мозку? з якого дива? гонітє ви шото
    Теоретично можна українізувати все, шо завгодно. Очевидно, що я мав на увазі манеру письма Андруховича, який намагається зі своєї сторони (як йому здається) з перших сторінок зав'язати з читачем високоінтелектуальний зв'язок, втягнути його в таку собі гру, і так протягом майже всіх своїх книжок. Спочатку я, наприклад, кайфую від цього, але з кожною прочитаною сторінкою це відчуття поступово зникає... Все має бути в міру. Так само, Покальчук - непоганий письменник. Але в деяких книжках ну дуууже багато всяких збочень. Я тож уявляю, як можна екранізувать його "Хуліганів". Теж, наче, непогане кінце мало б вийти. Для декого навіть повальне. Але ж... Трохи некоректне порівняння та все ж, щоб хід думки був зрозумілий. Якщо коротко, то чимало сучасних письменників мають в своїх книжках лише один сенс - це відсутність сенсу. Андрухович в деяких моментах на скільки захоплюється своєю грою, що втрачаться цей сенс. Це моя особиста думка.

Пророк

Re: Мазепа-фест 2011

я приміром дуже люблю поетичне кіно, і такою кіномовою знято багато фільмів типу вавілон 20, білий птах з чорною ознакою, пропала грамота (шедевр!)
    кіно типу Сафо вопше не моє. але казати шо це попсня і нафігнафіг я не буду. для того шоб знімати негаражне треба довго знімати гаражне, бо швидко яктокажуть тіки киці родяться. хоча для мене те шо ти звеш гаражним - за нестачею матцінностей в кадрі - може бути вполнє собі отлічним. як казав вчитель одного мого знакомого художника: "Вітя, хоть сапогом, но шоб это было обьемно!".

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    мають в своїх книжках лише один сенс - це відсутність сенсу.
    а цей, а любов? любов уже не має сенсу чи шо
    2.0

Ялина, як по мені то "Крос" це емм.... ну да, всі алегорії понятні, але якісь такі несуттєві. там у Каннах канєшно специ, але, але... не люблю коли алегорії витесані топором. от типу образ, і дальше "оце читайте так", а "оцей символ - так". а якже непредвідєний конєц? сумнівна проблематика, імхо.
    а "Фучжоу" як на мене містить багато понтів, на кшталт "а церкву нашу бачив, вчора тут теж плавала". якшо почитать анотацію, символи теж стають зрозумілими. а ще оця тяга знімать ужасних голих тьоток і називать це еротікою... я догадуюсь, шо це просто не моє. але як потенційний глядач, я повторюсь, я проти того, аби в таке кіно держава вкладала суми. бо воно від того кращим не стане, і не в наявності матцінностей в кадрі річ. має бути вибір - от вам елітерний винос мозку, а тут якісна і проста, але душевна історія. яке хочте бачити, на таке і йдіть. але в мене складається враження, шо за напускним понтом дав би нашим деньох все рівно зняли б артхаус. а на кой він нам здався, якшо він в нас вже єсть. це при тому шо я таки мистецтво в цілому сприймаю. а скільки людей просто шукає удобоваримі штуки. я просто не можу догнать, наші хотять розвитку вітчизняного кіно, чи елітарного консервованого і непонятного загалу мистецтва? бо шоб вместе такого не буває. ну або буває, але в казках.
    Філософф

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    а цей, а любов? любов уже не має сенсу чи шо
    Має, звісно. Але яка любов? Зараз так по пам'яті не зацитую вже уривок Дерешівської любові. Суть така, що він накидається на особу жіночої статі, розвертає її задом ну і т. д. Любов по різному можна подавати і сприймати відповідно також.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    має бути вибір - от вам елітерний винос мозку, а тут якісна і проста, але душевна історія. яке хочте бачити, на таке і йдіть.
    так знімали й прості душевні історії. не те шоб я великий знаток укр кіно, але з того шо бачила - просте і душевне - "Короткие встречи" муратової (рік десь 1967), іллєнковий "Сьомий маршрут" (дуже гарно показано київ 90-х), не так давно найшла "Кисневий голод" (сценарій андруховича, про радянську армію)
    із сучасних зняли ж Помаранчеве небо, Прорвемось (даже з піснями полтавської арахнофобії в саундтреці), класно зняли Украдене щастя (серіал). Оранж лов. Штольні бачила кусочок - не сподобалось, актори хріново грають
    не була в пт на фільмах, тому крос не бачила, і фучжоу якось тоже пропустило повз мене. може найду то гляну.
    кстаті обожнюю Лесю і Рому - чим не удобоварима тєма?
    змія болотяна ОЧКОва

Вот, всьо шо ти написала, Ялинич, атлічні кіна. Особенно "Украдене щастя".
    Но фучжоу в їхній список точно не входить. Поки дивилася першу частину, думала або засну, або зашибусь об крісло спереду. ну ужос - ужос!!!
    Філософф

"Кисневий голод" - гарний фільм. У Андруховича, до речі, є ціла підбірка армійських оповідок. Такі ненапряжні, коли читаєш - відпочиваєш. Багато кумедних історій. Але то молодий Адрухович. Далі патріарх еволюціонував. І от думаєш чи пішла на користь йому та еволюція, чи ні? Ще, як на мене, просто чудовий український фільм "Вінчання зі смертю" із Савкіним у головній ролі. Хто не дивився - перегляньте обов'язково. Не пожалкуєте. Та і "Вбивство у зимовій Ялті" з тм же Савкіним мені особисто сподобалося.
    Пророк

І от думаєш чи пішла на користь йому та еволюція, чи ні?
    ну дуже багато людей люблять ділити творчість всеческих товаришів на періоди - ранній, пізній, може ще якийсь там. ясно шо кажен розвивається, стає кращим чи гіршим - інша справа - але змінюється. ну як еволюція може піти на користь? вона просто відбувається, і нічого ти з цим не поробиш. "ти уже не такой как был вчера" бгагага - от і все. я нормально сприймаю і раннього і пізнього андруховича, інша справа якісь конкретні твори - шось більше, шось менше мене вражає і також якимось чином змінює.

Ще, як на мене, просто чудовий український фільм "Вінчання зі смертю" із Савкіним у головній ролі. Хто не дивився - перегляньте обов'язково. Не пожалкуєте. Та і "Вбивство у зимовій Ялті" з тм же Савкіним мені особисто сподобалося.
    не бачила їх, обовязково гляну як буде нагода
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2