Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9
Показано с 71 по 80 из 85.
    Пророк

Re: Рідна Віра (язичництво). За і проти.

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Что, ещё одна національна трагедія? - круто!
    Предлагаю сделать день скорботи ... но только шоб с выходным!
    і ходу! друзі, обо'язвково повинна бути хода!

Banned

Если господа ходоводцы пойдут ходой за национальную трагедию крещения, то я буду просто им аплодировать стоя.
    Такого холивара в Полтаве еще не было ни разу, интернет взорвется, гарантирую!
    Кому из них достанется больше, трудно даже предсказать. Хотя, вряд ли это произойдет...
    Новачок

Звільняймось від тисячолітньої омани чужинської релігії та повертаймось до нашого природного світогляду Руси-України!
    Рідна Віра (Ведичне Православ'я, Язичництво) – споконвічна традиційна релігія наших предків, основними особливостями якої є: 1) пантеїзм – вчення про єдність Бога та створеного Ним світу, який постійно розвивається; 2) політеїзм – поняття про багатобожжя, тобто багатопроявність Бога; 3) анімізм, який передбачає всезагальну одухотвореність світу; 4) поняття вічної присутності та циклічного розвитку світу; 5) відсутність однозначних понять добра і зла, проте наявність закону справедливості (карми), тобто відповідальності за свої вчинки; 6) вічність душі та її перевтілення (реінкарнація). Рідна Віра вчить нас жити в ладу з природою. Згідно з Рідною Вірою ми – діти Бога, а не Його раби. Головними рисами людини в ній є хоробрість, честь, гордість і слава, а не покірність і приниження власної гідності.
    Рідна Земля! Рідна Мова! Рідна Віра!
    http://vkontakte.ru/club13730336
    http://svarga.kiev.ua
    http://svaroh.al.ru/lozko/vira.html
    http://www.personal.in.ua/article.php?ida=270
    http://pravoslavu.narod.ru
    Слава Рідним Богам!
    Вітаю з наступаючим святом Різдва Божича-Коляди, яке відзначається в день зимового сонцестояння – 22 грудня.
    Пророк

Мрійник, а разве в язычестве есть бог? Имею в виду один бог?
    Новачок

Sir_2006, у язичництві Бог немовби розчинений у природі, тому обожнюються різні явища та стихії природи (вогонь, вітер, грім, вода, земля). Є пантеон Богів, але є і головний Бог, Творець Всесвіту - у слов'ян Сварог. Велесова книга пише про це так: "А будь блудень який, який буде перераховувати богів тих, відокремлюючи від Сварога, ви будете вирвані з роду, бо немає в нас богів крім Вишня. І Сварог і інші суть многі, бо бог єдиний і множинний. Та не розділяє ніхто тої множини і не рече, що маємо богів багато."
    Новачок

Ответ Сообщение от Мрійник Посмотреть сообщение
    Дозволю собі не погодитись із kit. Пропаганда потрібна. Щоб залучити більше людей до Рідної Віри, потрібно поширювати правду про неї, потрібно викривати брехню і злочинність християнства.
    http://miroslav1983.livejournal.com/155030.html
    Болюча тема і дивна, як на мене позиція (не тільки Мрійника але й всіх рідновірів, з якими мені доводилось спілкуватись). Так звана пропаганда (чи назвіть це по іншому) рідновірів полягає на в розкритті сутності своєї віри - а в паплюженні християнства і боротьба з ним. Наведу приклад (не сам придумав): українці, які називають себе патріотами діляться на дві категорії: одні хочуть щоб в Україні більше читали і говорили українською мовою, інші - щоб в Україні не говорили і не читали російською мовою. Моя позиція така - свою думку відстоювати потрібно, але не за рахунок приниження та образ на рахунок світогляду інших. Одна з головних позоцій автора теми (та тих книг рідновірів з якими мені довелось ознайомитись) - ненависть до християнства, і це часто викладається в дуже образливій і навіть пошлій формі.. Чи далеко на цьому ви заїдете?
    Генерал-хорунжий

Хочу поспілкуватись наживо. Це можливо?
    Banned

Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    Хочу поспілкуватись наживо. Це можливо?
    oni vonjajut,niche?
    Новачок

это как раз и есть то , о чем в Библии говорилось)))))))))))))))) что настанет время, когда повылазят всякие язычники, сатанисты, гомосеки, педофилы...когда распутствие, наркомания - чуть ли не в законе....вся грязь вылазит и претендует н свои "права"))))............язычники...- это потомки недорезанных когдато нечестивцев, - начинают всерьез права качать на свою поганую веру)))).......что там в Библии пишеться о временах , когда настанет время массового искушения, сомнения, лжерелигий????....тьфу...какая нахрен "родная" религия????это пудра для мозгов нераздупленого современника, желающего обрести себе любого более-меннее удобного бога))))).....нечистое идолопоклонничество, сродни сатанизму....- недалеко от яблоньки))))))с ихним многобожием, идолами, оргийскими нечистыми темными древними животными обрядами, которые пошли от похоти и простейших инстинктов, не более))))))

а ты давно стал нечистым дикарем????фильмов пересмотрел про дохристианскую Русь??

"Моя позиція така - свою думку відстоювати потрібно, але не за рахунок приниження та образ на рахунок світогляду інших. Одна з головних позоцій автора теми (та тих книг рідновірів з якими мені довелось ознайомитись) - ненависть до християнства, і це часто викладається в дуже образливій і навіть пошлій формі.. Чи далеко на цьому ви заїдете?"

да эти язычники в последнее время начинаюют резко вылазить и резко "охуевать"....не находите??........мораль в том, что в наше время никто их резать не будет......Какговориться в Библии "не судите..".....тоесть общество у нас современно-развитое , в плане информации - насыщенное........тоесть , слабые, тупые и морально-умственные недалекие, больные и уроды может и поведуться на дикарскую нечистую пропаганду ......................просто каждый в ответе лишь за свои поступки............а вобще........репрессии "язычников".....это было б очень даже неплохо)))))
    Banned

Fernando, че, и про педофилов в библии сказано?!
    тaк таки прями и сказано?!
    а где?!
    а про эвтаназию и ювинальную юстицию там тоже есть?

Ответ Сообщение от Fernando Посмотреть сообщение
    .а вобще........репрессии "язычников".....это было б очень даже неплохо)))))
    а как же про "не судите..."?
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9