Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9
Показано с 81 по 89 из 89.
    Зануда

Re: новое образование

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Если четвертий вимір це був час, то почему написано отдельно "викривлення часу" и отдельно "четвертий вимір стане для нас очевидным" ??? Он вроде и так очевидный...
    аааа....ну я маю на увазі, що ми зможемо його інтуітивно, а не теоретично, сприймати як вимір. Знову той самий приклад - куля дуже великих розмірів, на якій існують двовимірні істоти. Займаючи досить незначну полощу, вони вважають, що їх світ двомірний, бо викривлення у третьому вимірі незначне, вони його не помічають. До того часу, поки вони не навчаться пересуватися досить далеко, їм буде хіба теоретично (бо я вірю, що серед них є талановити математики та фізики) відомо про існування третього виміру. Звичайно, цей приклад не абсолютна аналогія.
    А час не спливає лінійно і однаково даже на Земле, на разных широтах течёт по разному.
    ну це зрозуміло, але у практичному житті ми не помічаємо різниці між, наприклад, домашнім і наручним годинником, коли повертаємося з роботи. Якщо б, наприклад, ми за цей час злітали на марс і повернулися, то різниця була б помітна. Тобто ясно, що час нелінійний. Але у побутових умовах ми цим можемо знехтувати поки що. Я це до чого кажу? От rasta-koy закликає позбавитися "нєдуга", і вважати світ чотиривимірним. Я ж не проти, але кажу - яка наразі різниця? Коли відчуємо, тоді й сприйматимемо. Всі як один. )))) А зараз це знання знаходиться переважно у теоретичній площині.

ещё от гравитации многое зависит
    абсолютно

Пророк

да мало ли каким боком может нам эта теоретична площина выйти вдруг пригодится)))

о 5-м измерении малость для общего развития )))

У меня время измерением и воспринимается ....
    Вообще я к мысли о многомерности еще с детства привыкла, ещё с 90-го года,и вот почему:
    Мышь че-ты-рех-мерная
    Зануда

да мало ли каким боком может нам эта теоретична площина выйти вдруг пригодится)))
    певне практичне застосування теорія відносності вже знайшла. Наприклад, у роботі систем супутникової навігацї.
    У меня время измерением и воспринимается ....
    Тобто, коли Вас питають, скажімо, про розмір Вашого мобільного телефону, Ви скільки розмірів називаєте? Чи завжди враховуєте скорочення Лоренца?
    На мій погляд, для того, щоб час сприймався як вимір, має стати відчутним рух в ньому...прискорення, гальмування...на зразок того, як ми можемо рухатися у трьох вимірах. А доки ми всі більш-менш однаково, майже рівномірно і постійно пливемо в часі, то x,y,z сприймаються як частини однієї категорії, а t - іншої.
    Мышь че-ты-рех-мерная
    Так! Не перше згадування цієї статті за останню добу! )))) Я у юності передплачував журнал "Квант". Там теж попадалися цікаві статті на цю тему.
    Пророк

о 5-м измерении малость
    Что то я не сильно доверяю этому ресурсу. Больше похож на познавательный а не научный.

Вспомнил неплохой рассказ на тему четырех мерности: Дом который построил Тил
    Пророк

Ответ Сообщение от Skystalker Посмотреть сообщение
    Что то я не сильно доверяю этому ресурсу. Больше похож на познавательный а не научный.
    на тебе другой http://arxiv.org/abs/0906.5351 там статья с расчетами, можешь пересчитать

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    На мій погляд, для того, щоб час сприймався як вимір, має стати відчутним рух в ньому...прискорення, гальмування...на зразок того, як ми можемо рухатися у трьох вимірах.
    ...прискорення, гальмування...старіння )))
    Banned

А мне хотелось программу которая бы преобразовывала перспективу в фасад или план ))
    А таких не существует? Я где-то читал, что есть какая-то хрень, но там надо специальное стереофото программе давать
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А таких не существует? Я где-то читал, что есть какая-то хрень, но там надо специальное стереофото программе давать
    существуют,но там на 70% ручная работа.
    Banned

существуют,но там на 70% ручная работа.
    А для мухи - 1/24 в худшем случае часть секунды...
    ----
    Только что сидел, грузился темой, там так много нюансов, что аж мозга пухнут, и изображение тектуры и блики и источник(и) освещения...
    А как мозга это делают, они же так просто, посмотрел, хлоп и готово, все отрендерено, все преобразовано, все понятно. Есть догадки, как мозга работают у кого?
    Banned

+ Ответить в теме
Страница 9 из 9