Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9
Показано с 71 по 80 из 89.
    Banned

Re: новое образование

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Бывают такие, которые и я не распознаю )))
    Капчи всмысле?

Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Капчи всмысле?
    угу, было раз что такие попались..

А мне хотелось программу которая бы преобразовывала перспективу в фасад или план ))
    Зануда

например дефекты пространства
    це скоріше явище, а не об"єкт.
    Яле я не кажу, що таких об"єктів не існує у всесвіті. Лише про те, що світ, який сприймає людина, є тривимірним.
    rasta-koy, сверджував, що колись мовляв людина пересувалася у двох вимірах...а я вказав на те, що світ людини завжи був тривимірний.
    p.s. Оскільке сказані (написані) слова теж мають не лише міце, але й час, то на цьому пропоную не загострювати увагу. ))))) Проїхали, так би мовити, у багатовимірному сенсі.
    Пророк

rasta-koy, пойдём от обратного: программы для распознавания текста чем не подходят?
    Banned

rasta-koy, пойдём от обратного: программы для распознавания текста чем не подходят?
    почерк распознавать не могут

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Лише про те, що світ, який сприймає людина, є тривимірним.
    А я вам кажу, что уже пора избавляться от этого недуга, мы можем прекрасно научиться не хуже, чем трехмерный воспринать четырехмерный, так чтоб и не научиться и не сделать из него мир вполне обыкновенный, удобнее же будет всем.
    Зануда

А я вам кажу, что уже пора избавляться от этого недуга, мы можем прекрасно научиться не хуже, чем трехмерный воспринать четырехмерный, так чтоб и не научиться и не сделать из него мир вполне обыкновенный, удобнее же будет всем.
    Тю. Та яка різниця, як ми його сприймаємо головою? У нашому діапазоні швидкостей викривлення часу непомітне, отже ми сприймаємо тривимірність як норму. Якщо навчимося рухатися швидко, тоді й четвертий вимір стане для нас очевидним.
    Так само як у заяложеному прикладі з двовимірними істотами, що живуть на великій кулі. Куля тривимірна, але істотами сприймаються лише два виміри, бо викривлення на "п"ятачку", де вони існують зовсім незначне. Ну й що з того, що вони "позбудуться недугу" і почнуть вважати, що існує третій вимір? Доки не вирвуться досить далеко, звичайно. Чи Ви вже вмієте? )))
    Пророк

есть же "обучение с распознаванием" - на более-менее разборчивый почерк можно натаскать. Если почерк типа "медицинского", то и у людей проблемы будут.
    Вот когда символы вдоль кривой расположены и ещё пересекаются начинается морока ...

У нашому діапазоні швидкостей викривлення часу непомітне, отже ми сприймаємо тривимірність як норму. Якщо навчимося рухатися швидко, тоді й четвертий вимір стане для нас очевидним.
    каким образом вы ухитрились связать скорость, искривление времени и четвёртое измерение?
    Искривление времени на тривимірність никак не влияет и на 4-хвимірність тоже, равно как и скорость )))
    Опять тут геометрическая путаница
    Просто если искривить двухмерное пространство в 3-е измерение оно не станет 3-х мерным, оно и останется двухмерным только не евклидовым.
    Banned

каким образом вы ухитрились связать скорость, искривление времени и четвёртое измерение?
    Искривление времени на тривимірність никак не влияет и на 4-хвимірність тоже, равно как и скорость )))
    Опять тут геометрическая путаница
    Я тоже хотел так сказать... время все равно сейчас это измерение, так сказать n+1, а в геометрическом 4 пр-ве можно и без времени.
    Зануда

Искривление времени на тривимірність никак не влияет и на 4-хвимірність тоже, равно как и скорость
    ну, Вам видніше.)))
    Я не про геометричну багатомірність, звичайно, веду.
    Ясно, що на 4-х вимірність не впливає, бо це даність. Як на неї вплинути? Лише прийняти, як он радить rasta-koy.
    Але, хіба швидкість руху не впливає на перебіг часу? Якщо так - то от вже зв"язок між швідкістю і часом. Хіба четвертий вимір це не час, якщо вірити згаданій вище концепції побудови всесвіту?
    Зв"язав я все таким чином - класична механіка вивчає процеси, що відбуваються з відносно невеликими швидкостями, і тому можна вважати, що час спливає лінійно і однаково для всіх систем. Коли ж физика торкається значних швидкостей, то обов"язково мусить враховувати відносність часу. А те, що час і є четвертим виміром, ми наче погодилися.

а в геометрическом 4 пр-ве можно и без времени.
    абсолютно, я це ні в якому разі не заперечував, і навіть про це писав вище.
    Пророк

...цитирую Вас:
    Але, хіба швидкість руху не впливає на перебіг часу? Якщо так - то от вже зв"язок між швідкістю і часом. Хіба четвертий вимір це не час, якщо вірити згаданій вище концепції побудови всесвіту?
    четвертий вимір стане для нас очевидним.
    Если четвертий вимір це був час, то почему написано отдельно "викривлення часу" и отдельно "четвертий вимір стане для нас очевидным" ??? Он вроде и так очевидный...

А час не спливає лінійно і однаково даже на Земле, на разных широтах течёт по разному. Только самой скорости мало, ещё от гравитации многое зависит
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9