Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 81 1 2 3 11 51 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 810.
    Гуру

Чому можна довіряти Біблії?

Багато людей вважають Біблію священною книгою. Інші не поділяють їх погляду, бо мають сумніви стосовно цієї книги. Той хто читав її, мабуть зауважив щось важливе для себе, або те, що примусило замислитись над тими чи іншими питаннями, що стосуються нашого життя, майбутнього та духовного розвитку. Чому можна довіряти Біблії? Чому ця книга має такий великий вплив? Чого насправді навчає Біблія?
    Мабуть, ці та інші питання виникають, коли ви читаєте цю книгу. Безперечно, той хто читав Біблію не залишився байдужим. Тому поговоримо про унікальну книгу автором якої є Бог.

Нервова, курррва

Re: Чому можна довіряти Біблії?

Пропоную перейменувати тему в "Проповіді Свідків Єгови"
    Инвалид умственного труда

Прчитал. Самый отточенный справочик по НЛП.
    Гуру

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Пропоную перейменувати тему в "Проповіді Свідків Єгови"
    Я пропоную обговорення, а не проповідь. sharasha, а що Ви думаєте про Біблію? Можливо колись читали?

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Я пропоную обговорення, а не проповідь. sharasha, а що Ви думаєте про Біблію? Можливо колись читали?
    В связи с наличием 586 свидетелей, и прочий церквей. книга представляет собй лишь комиксы.
    Пророк

последнее время топиков о религии стало больше, чем о москалях/упа/национальностях и т.п. вместе взятых
    ри?

Я читала. Давно. Пам’ятаю, тоді мене поражало, шо чоловіки народжували синів. Потім мені пояснили, що це тіпа оборот. І в принципі народжували жінки, але їх тупо опускали! Дискримінація, однако!

Автором Біблії є Бог? Де докази? Де рукописи божі? Де підпис його авторства? ( Тільки от не треба розповідати, що Бог казав тето і тето - вже проходили. Казати - це не писати ).
    Дайте доказів, і я повірю. А поки що як і раніше вважатиму, що Біблію написали такі ж самі грішні як і я люди. А людям довіри у вірі нема.

Бога просто нет
    Частий гість

Н.Д., Мне приходилось общаться с теми кто проповедовал " слово Божие", да они говорят о библии, но как правило совершено не знают что там написано или понимают это слишком искаженно.
    Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ...Автором Біблії є Бог? Де докази? Де рукописи божі? Де підпис його авторства? ( Тільки от не треба розповідати, що Бог казав тето і тето - вже проходили. Казати - це не писати ).
    Дайте доказів, і я повірю. А поки що як і раніше вважатиму, що Біблію написали такі ж самі грішні як і я люди. А людям довіри у вірі нема.
    Прошу звернути увагу на посилання в моїх попередніх дописах на іншій темі цієї гілки. Можливо знайдете для себе щось цікаве.
    http://www.poltavaforum.com/kultura-...tml#post180914
    http://www.poltavaforum.com/kultura-...tml#post181123

Ответ Сообщение от Ниакрис Посмотреть сообщение
    Н.Д., Мне приходилось общаться с теми кто проповедовал " слово Божие", да они говорят о библии, но как правило совершено не знают что там написано или понимают это слишком искаженно.
    Это значит, по-видимому, что Вы сами исследуете Библию, если можете судить об этом?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 81 1 2 3 11 51 ... ПоследняяПоследняя

Внешние ссылки (?)