Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 79 из 81
Показано с 781 по 790 из 810.
    Odo
    -

Re: Чому можна довіряти Біблії?

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Odo, Ви вже виріште, усі вбивства старого заповіту які наказував робити бог це через те шо гебреям здавалося шо їм це каже бог а насправді він цього не хотів? Тоді чого ж він не втрутився та не завадив? Чи їм не здавалося, просто бог сам поправ свої моральні закони бо вирішив шо гебреї гріховно немічні і не вбивати не зможуть і зробив їм послаблення та й до купи сам наказував їм іти захоплювати й знищувати народи, мабуть шоб повеселити їх гріховну немічність? ... Тепер про цитату фараона спитаю зразу. Ви її якось тлумачите чи сприймаєте буквально? Це шоб мені було ясніше. І якшо тлумачите то як?
    Це був певний період розвитку народу Божого. Є таке поняття, як акомодація, коли складні речі адаптують для сприйняття слухачів. Знаєте є такий анекдот, як вчитель Закону Божого попросив підмінити його у школі свого приятеля — професора філософії. Свій урок останній почав так: "Запам'ятайте діти Бог є трансцендентний!"
    Для священописьменників Старого Завіту властиво було підкреслювати роль Бога у будь-якій події, це мало свої причини: гебреї час від часу впадали у наслідування поганських звичаїв в оточуючих їх народів і забували про Бога. Тому таке постійне підкреслення мало педагогічну мету.

Одо, блискавка має початок у часі, отже вона не є вічною, отже в неї є причина, яка має свободну волю? Чи чули ви про свободну волю електромагнітного заряду? Це ж закони природи. Чому з всесвітом має бути інакше?
    Блискавка виникає з чогось, чи з нічого?

А про церву божу як інстанцію - яку саме? Лише в полтаві я знаю мінімум 10 різних церков лише християнської направленості. Мормони, баптисти, православні, католики, адвентисти і інші. Кожен з них тлумачить біблію по своєму. Через кого саме обрету спасіння? Бо бачте, як казав Майкл Шермер, погано шо творець написав більше ніж одну святу книгу. Є ще й мусульмани і індуїсти і інші.
    Церква Божа, про яку я пишу є Церквою християнською, яка сповідує Христа Своїм Господом і визнає догмати Церкви сформульовані у Символі Віри. Це дві гілки історичної Апостольської Церкви: Православ'я та Католицтво і деякі Протестантські Церкви, які визнають Символ Віри. Яку з них ви оберете, це ваш особистий вибір, коли підходити свідомо, то варто трохи розібратися із відмінностями у вченнях і рішити для себе, яке з них цілковито відповідає вашим уявленням про повноту одкровення Божого.

Condor, у зв'язку з тим гріхом, про який ви писали вище, у мене до вас таке питання: ви одружений?

Пророк

пусть это побудет здесь

Odo
    -

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    пусть это побудет здесь

http://ic.pics.livejournal.com/abysm...2_original.jpg
    Де у Біблії сказано, що Земля плоска?
    Гуру

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Судячи з Біблії він зовсім не мудрий.
    Чи можна дізнатися, що саме було підставою такого висновку?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    пусть это побудет здесь

http://ic.pics.livejournal.com/abysm...2_original.jpg
    А скільки вчених ви знаєте, які заперечують історичну точність Біблії?
    І які географічні помилки ви зауважили?
    Дуже цікаво дізнатись про це детальніше.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Чи можна дізнатися, що саме було підставою такого висновку?
    Якби Ви не скакали, як коза, з одної теми в іншу, вириваючи цитати з контексту, мені було б легше відповісти.
    Ну та ладно, спробую......
    Ви отам, де я назвав Творця немудрим, написали, шо тіки Він у своїй бла-бла-бла здатний об'єднати всіх людей одною мовою.
    В тій темі інший дописувач Вам аргументовано з Біблії відповів. Я просто не помітив його допису. А мав на увазі те ж саме.
    Якшо припустити, шо Біблія у цьому питанні не бреше, то Творець. який у Вавілоні розлучив людство різними мовами, виявляється дуже трусливим та злим. Ізовсім не мудрим. Бо люди з різними мовами не те що хмарачоси вищі за Вавілонську вежу будують, навіть в Україні, а ще й у космос літають. Де є його мудрість та далекоглядність? Він шо - не знав, шо все одне так буде?
    Гуру

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Якби Ви не скакали, як коза, з одної теми в іншу, вириваючи цитати з контексту, мені було б легше відповісти.
    Ну та ладно, спробую......
    Ви отам, де я назвав Творця немудрим, написали, шо тіки Він у своїй бла-бла-бла здатний об'єднати всіх людей одною мовою.
    В тій темі інший дописувач Вам аргументовано з Біблії відповів. Я просто не помітив його допису. А мав на увазі те ж саме.
    Якшо припустити, шо Біблія у цьому питанні не бреше, то Творець. який у Вавілоні розлучив людство різними мовами, виявляється дуже трусливим та злим. Ізовсім не мудрим. Бо люди з різними мовами не те що хмарачоси вищі за Вавілонську вежу будують, навіть в Україні, а ще й у космос літають. Де є його мудрість та далекоглядність? Він шо - не знав, шо все одне так буде?
    Будова башти ніяк Богу не загрожувала. Чомусь багато-хто так вважає, але це помилкове трактування Біблії. Люди вчинили проти волі Бога та не розійшлись, щоб розселитись по землі після потопу. Натомість, кинули зухвалий виклик Творцю. Як наслідок - поява багатьох мов та народів.
    Новачок

В книге бытия сказано что Еву искусил змей, который сказал ей съесть плод с запретного дерева. Наши богословы утверждают что это сам Сатана вселился в змея (хотя в оригинальном тексте про Сатану не говорится и даже из контекста на это не намекается, там это просто говорящая искушающая змея - в общем, ничего необычного). Но даже если принять что на самом деле это был Сатана тогда...
    Бытие глава 3 стихи 14-15.
    И сказал Господь Бог змею: за то, что ты сделал это, проклят ты пред всеми скотами и пред всеми зверями полевыми; ты будешь ходить на чреве твоем, и будешь есть прах во все дни жизни твоей; и вражду положу между тобою и между женою, и между семенем твоим и между семенем ее; оно будет поражать тебя в голову, а ты будешь жалить его в пяту.
    Почему бог покарал змею? Она-то в чем виновата? Если я переоденусь священником и выдавлю прихожанке глаз, но буду разоблачен, нужно наказывать меня или священника за которого я себя выдавал?
    Походу у библейского бога БОЛЬШИЕ проблемы с правосудием. Так что на божий суд особой надежды нет, там такая же фигня как и в наших судах, за взятку засудят змея вместо диавола.
    Гуру

В книге бытия сказано что Еву искусил змей, который сказал ей съесть плод с запретного дерева. Наши богословы утверждают что это сам Сатана вселился в змея (хотя в оригинальном тексте про Сатану не говорится и даже из контекста на это не намекается, там это просто говорящая искушающая змея - в общем, ничего необычного). Но даже если принять что на самом деле это был Сатана тогда...
    Бытие глава 3 стихи 14-15.
    И сказал Господь Бог змею: за то, что ты сделал это, проклят ты пред всеми скотами и пред всеми зверями полевыми; ты будешь ходить на чреве твоем, и будешь есть прах во все дни жизни твоей; и вражду положу между тобою и между женою, и между семенем твоим и между семенем ее; оно будет поражать тебя в голову, а ты будешь жалить его в пяту.
    Почему бог покарал змею? Она-то в чем виновата? Если я переоденусь священником и выдавлю прихожанке глаз, но буду разоблачен, нужно наказывать меня или священника за которого я себя выдавал?
    Походу у библейского бога БОЛЬШИЕ проблемы с правосудием. Так что на божий суд особой надежды нет, там такая же фигня как и в наших судах, за взятку засудят змея вместо диавола.
    Приємно, що ви звернули увагу на Біблію. Припускаю, що не лише на неї, але й на її критику.
    Шкода, але приклад про вас, як переодягненого священика-злочинця дещо наївний. Навіть атеїсти знають, що Бог має властивості, що недосяжні людям. Тож можна обдурити людину переодягненням у інший образ, але чи можна обманути Бога? Очевидно - ні! Хіба Бог не знав, що Адам і Єва згрішили? Знав, бо може знати і бачити те, що заховане від інших. Не розкриваючи таємниці того, хто маскувався за образом змія Бог виніс вирок саме злочинцеві, а не тварині. Ви доречно зауважили, що тварина ні в чому не завинила. З певних причин пророцтво про покарання "змія" було таємницею. Через багато тисячоліть було виявлено хто саме прокидався змієм: "...Тож скинений був великий дракон, змій стародавній, який називається Диявол і Сатана та вводить в оману всю населену землю разом зі своїми ангелами." (Об'явлення 12: 9).
    Тож суд над злочинцем розпочався і він скинений з неба. Як виконається пророцтво оголошене у Буття 3: 14,15 можна довідатись з останньої книги Біблії Об'явлення 20 розділу.
    Так що з справедливістю та правосуддям у Бога Єгови усе гаразд.

Кого засудив Бог?
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Приємно, що ви звернули увагу на Біблію. Припускаю, що не лише на неї, але й на її критику.
    Шкода, але приклад про вас, як переодягненого священика-злочинця дещо наївний. Навіть атеїсти знають, що Бог має властивості, що недосяжні людям. Тож можна обдурити людину переодягненням у інший образ, але чи можна обманути Бога? Очевидно - ні! Хіба Бог не знав, що Адам і Єва згрішили? Знав, бо може знати і бачити те, що заховане від інших. Не розкриваючи таємниці того, хто маскувався за образом змія Бог виніс вирок саме злочинцеві, а не тварині. Ви доречно зауважили, що тварина ні в чому не завинила. З певних причин пророцтво про покарання "змія" було таємницею. Через багато тисячоліть було виявлено хто саме прокидався змієм: "...Тож скинений був великий дракон, змій стародавній, який називається Диявол і Сатана та вводить в оману всю населену землю разом зі своїми ангелами." (Об'явлення 12: 9).
    Тож суд над злочинцем розпочався і він скинений з неба. Як виконається пророцтво оголошене у Буття 3: 14,15 можна довідатись з останньої книги Біблії Об'явлення 20 розділу.
    Так що з справедливістю та правосуддям у Бога Єгови усе гаразд.
    А я все одно не зрозумів, за шо гади повзучі покарані навічно?
    Новачок

Иеффай - один из судей израилевых в книге судей. Перед боем с аммонитянами (которые кстати непонятно откуда взялись так как библия ясно говорит что по пришествии в землю Ханаан Иисус Навин во главе войска сынов израилевых перебили всех обитателей той местности, не пощадив ни женщин ни детей ни скот их, разграбив их жилища и разрушив их города свергнув и убив при этом 31 царя (несмотря на маленькую площадь и соответственно смехотворные размеры "царств" которые могли теоретически там уместиться)(какая милость, богу наверное было приятно)) просил у яхве-иеговы-саваофа-елохим(а) помощи таким образом:
    И дал Иеффай обет Господу и сказал: если Ты предашь Аммонитян в руки мои, то по возвращении моём с миром от Аммонитян, что выйдет из ворот дома моего навстречу мне, будет Господу, и вознесу сие на всесожжение.
    (Суд. 11:30,31)
    Первой по его победоносному возвращению навстречу ему вышла его любимая и единственная дочь.
    И пришел Иеффай в Массифу в дом свой, и вот, дочь его выходит навстречу ему с тимпанами и ликами: она была у него только одна, и не было у него еще ни сына, ни дочери
    (Суд. 11:34)
    Она поросила у отца два месяца оплакать свое девичество (у девушек древних евреев считалось большим несчастьем умереть не познав мужа), после чего она возвратилась и Иеффай лично её сжег, принеся таким образом жертву богу и выполнив свой обет.
    (Суд. 11:39)
    Вот нам говорят что мы можем доверять такой замечательной библии, главный персонаж и вдохновитель которой - бог, не гнушается принимать человеческие жертвы.
+ Ответить в теме
Страница 79 из 81

Внешние ссылки (?)